Cena

Nieruchomości - Podgórze-Zameczek - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Domek nad jeziorem Kromszewickim, działka 521 m2, las, cisza, spokój

320 000 zł

Chodecz - 15 maja 2026

50 m² - 6400 zł/m²
Działka rekreacyjna nad jeziorem Ługowiska - tylko 500m do jeziora!

Chodecz - Odświeżono dnia 14 maja 2026

500 m² - 380 zł/m²
Mieszkanie w Bloku

Mieszkanie w Bloku

260 000 złdo negocjacji

Chodecz - 14 maja 2026

64 m² - 4062.5 zł/m²
OKAZJA! Piękna Działka Nad Jeziorem Ługowiska

Chodecz - Odświeżono dnia 13 maja 2026

1 000 m² - 85 zł/m²
Sprzedam działkę staw

Chodecz - 11 maja 2026

4 186 m² - 32.25 zł/m²
Domek nad jeziorem Chodeckim, działka 688 m2, plaża, las

Chodecz - 08 maja 2026

40 m² - 7875 zł/m²
Działka, domek nad jeziorem

Działka, domek nad jeziorem

240 000 złdo negocjacji

Chodecz - 07 maja 2026

711 m² - 337.55 zł/m²
Domek z widokiem na jezioro, 2. linia brzegowa, blisko plaży.

Chodecz - 27 kwietnia 2026

52 m² - 7596.15 zł/m²
Dom w Chodczu z działką 1200m.

Dom w Chodczu z działką 1200m.

279 000 złdo negocjacji

Chodecz - 26 kwietnia 2026

57 m² - 4894.74 zł/m²
Wynajmę dom nad jeziorem, las, komfort, wygoda

Chodecz - 19 kwietnia 2026

140 m²
Domek na jeziorem Ługowiska. Kilkusetletni dąb na działce

Chodecz - 17 kwietnia 2026

35 m² - 5685.71 zł/m²
Sprzedam działkę rolno-budowlaną z domem

Chodecz - 17 kwietnia 2026

3 342 m² - 32.91 zł/m²
Działka blisko jeziora Mstowo, gm. Chodecz niska cena

Mstowo - 27 kwietnia 2026

380 m² - 110.53 zł/m²
Domek nad jeziorem sprzedam

Mstowo - Odświeżono dnia 10 maja 2026

Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem

Mstowo - 25 kwietnia 2026

Chodecz-Lubieniec działka rekreacyjno-budowlana domek nad jeziorem

Lubieniec - 14 kwietnia 2026

2 379 m² - 163.93 zł/m²
Działka blisko jeziora Mstowo , gm. Chodecz

Mstowo - 27 kwietnia 2026

390 m² - 125.64 zł/m²
Okazja! Sprzedam całoroczny, wypoczynkowy, komfortowy dom nad jeziorem

Bogołomia - 29 kwietnia 2026

140 m² - 4992.86 zł/m²
Wynajmę działkę nad  jeziorem. 220,00/doba

Bogołomia - 29 kwietnia 2026

500 m² - 0.44 zł/m²
Sprzedam, gotowa do wypoczynku, działkę rekreacyjną waz z domkiem.

Bogołomia - 21 kwietnia 2026

501 m² - 558.88 zł/m²
Działka nad jeziorem (możliwe raty notarialne)

Bogołomia - Odświeżono dnia 07 maja 2026

196 m² - 755.1 zł/m²
Siedlisko 2,5 ha + dworek 400 m² |cisza przyroda |Chodecz Włocławek

Wola Adamowa - 30 kwietnia 2026

400 m² - 2122.5 zł/m²
Działka w okolicy Jeziora Ługowskiego

Nowiny - 13 maja 2026

700 m² - 78.57 zł/m²
Działka niedaleko jeziora + domek

Działka niedaleko jeziora + domek

179 000 złdo negocjacji

Piotrowo - 04 maja 2026

700 m² - 255.71 zł/m²
Działka rekreacyjna Chodecz, Piotrowo, jezioro Szczytnowskie ługowiska  1373

Piotrowo - 16 kwietnia 2026

1 373 m² - 72.83 zł/m²
Działka rekreacyjno-budowlana nad jeziorem na Pojezierzu Kujawskim

Nowiny - 21 kwietnia 2026

800 m² - 61.25 zł/m²
Działka nad jeziorem

Działka nad jeziorem

139 900 złdo negocjacji

Łączewna - 07 maja 2026

596 m² - 234.73 zł/m²
Nieruchomość inwestycyjna - Lutobórz

Lutobórz - 13 maja 2026

12 278 m² - 48 zł/m²
Działka pośród kujawskich łąk, jezior i lasów. WODOCIĄG W DRODZE

Lutobórz - 06 maja 2026

1 112 m² - 46.76 zł/m²
Wolnostojący dom 269m2 | Choceń | 7 pokoi

Choceń - 08 maja 2026

269 m² - 3643.12 zł/m²
dom na sprzedaz Choceń

Choceń - 30 kwietnia 2026

118 m² - 3381.36 zł/m²
Lokal do wynajęcia, gabinet w nowym budynku

Choceń - 24 kwietnia 2026

35 m²
Działka budowlana 10 ar  okolice Włocławka

Choceń - 19 kwietnia 2026

1 002 m² - 98.8 zł/m²
Działka budowlana w Centrum Chocenia

Choceń - 07 maja 2026

500 m² - 170 zł/m²
Działka budowlana gmina Lubień Kujawski

Krzewie - 15 maja 2026

1 100 m² - 38 zł/m²
Działka przy samej plaży Jezioro Borzymowskie

Choceń - 17 kwietnia 2026

810 m² - 150 zł/m²
Domek holenderski nad jeziorem – cisza, relaks

Lutobórz - 29 kwietnia 2026

30 m²
Sprzedam ziemię rolną

Sprzedam ziemię rolną

485 000 złdo negocjacji

Zalesie - 14 maja 2026

48 300 m² - 10.04 zł/m²
Działka budowlano-rekreacyjna 1015 m2 nad jeziorem

Szczutkowo - 18 kwietnia 2026

1 057 m² - 54.87 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Podgórze-Zameczek i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon