Cena

Nieruchomości - Pasek - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia
Na sprzedaż dom jednorodzinny – Pasek k. Wołomina

Na sprzedaż dom jednorodzinny – Pasek k. Wołomina

650 000 zł

Pasek - 11 maja 2026

95,46 m² - 6809.13 zł/m²
Nowoczesny dom z antresolą i garażem w spokojnej okolicy

Pasek - 11 maja 2026

151 m² - 5298.01 zł/m²
duża działka na sprzedaż - Pasek

duża działka na sprzedaż - Pasek

1 250 000 złdo negocjacji

Pasek - Odświeżono dnia 18 maja 2026

17 264 m² - 72.41 zł/m²
Dzialka Pasek 2000m2

Pasek - 16 maja 2026

1 000 m² - 350 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

działka budowlana, Dobczyn, stacja PKP 800m, Warszawa S8, gmina Klembów MPZP

Dobczyn - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 303 m² - 264.77 zł/m²
Dom z bali z antresolą | do zamieszkania | piękny ogród | blisko lasu

Dobczyn - 21 maja 2026

132 m² - 12803.03 zł/m²
Działka budowlana w Dobczynie, Mpzp, stacja Pkp 1911 m2

Dobczyn - 12 maja 2026

1 911 m² - 261.12 zł/m²
Wynajmę działkę 60/17 Stare Grabie- Szosa Jadowska

Stare Grabie - 18 maja 2026

1 000 m² - 1.5 zł/m²
Idealne Miejsce na Twój Biznes – 85 m² przy Szkole i Straży! Stare Grabie obok Wołomina

Stare Grabie - Odświeżono dnia 15 maja 2026

85 m²
Działka Stare Grabie 2933 m2

Stare Grabie - 04 maja 2026

2 933 m² - 122.74 zł/m²
Działka budowlana Stare Grabie gmina Wołomin

Stare Grabie - 28 kwietnia 2026

942 m² - 318.47 zł/m²
Dom rodzinny 379mkw Ostrówek gm. Klembów pow. Wołomiński

Ostrówek - 18 maja 2026

379 m² - 4353.56 zł/m²
Dom bliźniak 168,45 m2 / Ostrówek

Dom bliźniak 168,45 m2 / Ostrówek

1 150 000 złdo negocjacji

Ostrówek - 23 kwietnia 2026

168,45 m² - 6826.95 zł/m²
Połówka Bliźniaka Z Garażem+Działka+Podjazd

Nowy Kraszew - 14 maja 2026

113,61 m² - 6953.61 zł/m²
Połówka Bliźniaka Z Garażem+Duża Działka+Podjazd

Nowy Kraszew - 14 maja 2026

113,61 m² - 7481.74 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana 2270 m² - projekt

Klembów - 29 kwietnia 2026

2 270 m² - 242.29 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia, 41m, Marki ul. Jagiełły

Klembów - 17 maja 2026

41 m²
Sprzedam duży dom

Sprzedam duży dom

1 799 000 złdo negocjacji

Lipinki - 24 kwietnia 2026

360 m² - 4997.22 zł/m²
Działka budowlana 2466 m² – Ostrówek  – blisko kolei, cisza, las

Ostrówek - 16 maja 2026

616 m² - 330 zł/m²
Uroczysko pod zabudowę, rzeka, 35 km od Warszawy

Klembów - 12 maja 2026

6 865 m² - 55.35 zł/m²
Znakomicie utrzymany dom wolnostojący ● 4 pokoje ● Spokojna okolica

Lipinki - 05 maja 2026

120 m² - 10575 zł/m²
Ostrówek | Dom dla rodziny pod Warszawą | 0%

Ostrówek - 07 maja 2026

149,90 m² - 3669.11 zł/m²
4 pokoje | ogród | 0% PCC | 0% Prowizji

Ostrówek - 18 maja 2026

77,30 m² - 7749.03 zł/m²
Nowoczesny dom jednorodzinny – Klembów, Sitki

Sitki - 17 maja 2026

134 m² - 5597.01 zł/m²
Działka przemysłowa 14 320m²● Duże natężenie ruchu● Sprzedaż bez PCC

Nowe Lipiny - 23 kwietnia 2026

14 320 m² - 502.79 zł/m²
Idealna  działka budowlana 1030 m2 Michałów gm. Klembów

Michałów - Odświeżono dnia 20 maja 2026

1 030 m² - 200 zł/m²
Nowy dom 101.5m, 4 pokoje, ogród - niski koszt wykończenia

Michałów - 14 maja 2026

101,50 m² - 7832.51 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana -  Michałów Gmina Klembów

Michałów - 09 maja 2026

800 m² - 281.25 zł/m²
Działka Budowlana z WZ Duczki Długa

Duczki - Odświeżono dnia 12 maja 2026

4 300 m² - 186.05 zł/m²
Działka od 1000 Duczki Wołomin Szosa Jadowska

Duczki - 10 maja 2026

1 000 m² - 267 zł/m²
Działki Budowlane

Nowe Grabie - Odświeżono dnia 13 maja 2026

871 m² - 309.99 zł/m²
Ładne działki budowlane w bardzo przyjemnej okolicy

Michałów - 23 kwietnia 2026

1 458 m² - 219.48 zł/m²
Działka budowlana Duczku ul.Majdańska / Stacja Pkp