Cena

Nieruchomości - Parchowo - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 5 ogłoszeń
Frydrychowo działka nad jeziorem Musz 1034 m

Frydrychowo działka nad jeziorem Musz 1034 m

340 000 zł

Parchowo - 04 kwietnia 2026

1 043 m² - 325.98 zł/m²
Bytów, działka 900m² nad jeziorem. przy zakupie 3 szt niższa cena ,

Parchowo - Odświeżono dnia 11 maja 2026

900 m² - 76.67 zł/m²
Promocja tygodnia! Działka nad jeziorem, domki na drzewach, glamping

Parchowo - Odświeżono dnia 04 maja 2026

4 650 m² - 62.15 zł/m²
Parchowo Działki

Parchowo - 19 kwietnia 2026

2 900 m² - 145 zł/m²
Pokój na wynajem wzamian za opiekę

Parchowo - 11 maja 2026

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka rolna nad rzeką

Działka rolna nad rzeką

99 000 złdo negocjacji

Gołczewo - Odświeżono dnia 11 maja 2026

10 400 m² - 9.52 zł/m²
Działka budowlana na Kaszubach nad jeziorem wśród lasów

Gołczewo - 08 maja 2026

1 083 m² - 109.88 zł/m²
Działki nad jeziorem sprzedaż pomorskie Bytów Jeleńcz 0,2844ha

Jeleńcz - 05 maja 2026

1 800 m² - 211.11 zł/m²
Działka 3 ha z lasem i stawem | WZ | Jeleńcz

Jeleńcz - 14 maja 2026

31 100 m² - 19.29 zł/m²
Dom jednorodzinny z halą produkcyjno-usługową

Nakla - 01 maja 2026

300 m² - 5833.33 zł/m²
Domek letniskowy - Kłodno obok Sulęczyno jez. Mausz I kl. czystości

Kłodno - Odświeżono dnia 16 maja 2026

Domek nad jeziorem mausz

Domek nad jeziorem mausz

50 000 złdo negocjacji

Kłodno - 06 maja 2026

Domek nad jeziorem Mausz

Domek nad jeziorem Mausz

85 000 złdo negocjacji

Kłodno - 24 kwietnia 2026

50 m² - 1700 zł/m²
Działki budowlane z WZ | Nakla | media

Nakla - 09 maja 2026

871 m² - 120 zł/m²
Działki budowlane z WZ | cisza i przestrzeń | Sylczno

Sylczno - 24 kwietnia 2026

1 338 m² - 81.46 zł/m²
Działka budowlana 900 m² – Sulęczyno, ul. Sportowa

Sulęczyno - 13 maja 2026

900 m² - 210 zł/m²
Działka na Kaszubach- Sulęczyno

Sulęczyno - 11 maja 2026

3 443 m² - 95.56 zł/m²
Dom w Sulęczynie do wynajęcia

Sulęczyno - 04 maja 2026

150 m²
Sprzedam domek letniskowy

Sprzedam domek letniskowy

70 000 złdo negocjacji

Sulęczyno - 02 maja 2026

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe o pow. 72M2 z balkonem

Sulęczyno - 20 kwietnia 2026

72 m² - 6750 zł/m²
Mieszkanie na parterze o pow. 52m2 z pryw. ogródkiem o pow. ok 70 m2

Sulęczyno - 20 kwietnia 2026

52 m² - 7346.15 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe  ( piętro i poddasze ) o pow. 72m2 z balkonem

Sulęczyno - 20 kwietnia 2026

72 m² - 6555.56 zł/m²
dom zaledwie 150m od jeziora Węgorzyno

Sulęczyno - Odświeżono dnia 12 maja 2026

35 m² - 12857.14 zł/m²
Działka nad jeziorem Jeleń

Pomysk Wielki - 14 maja 2026

1 461 m² - 164.27 zł/m²
Dom z dużą działką i garażem - JASIEŃ k. Bytowa.

Jasień - Odświeżono dnia 10 maja 2026

160 m² - 3875 zł/m²
Dom przy jeziorze | Jasień | 5 pokoi

Jasień - 20 kwietnia 2026

165 m² - 4636.36 zł/m²
Działka budowlana z mediami w spokojnej okolicy - Jasień

Jasień - 31 marca 2026

1 001 m² - 138.86 zł/m²
Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem Węgorzyno (Sulęczyno, Żakowo)

Żakowo - 16 maja 2026

200 m² - 300 zł/m²
Malowniczo położona działka rolna, okolice J.Jeleń

Bytów - 23 kwietnia 2026

3 000 m² - 50 zł/m²
Całoroczny dom w otulinie lasu i jeziora!

Sulęczyno - 08 maja 2026

138,45 m² - 8371.25 zł/m²
Ucieknij z miasta na wiejską działkę

Bawernica - 23 kwietnia 2026

1 232 m² - 52.76 zł/m²
Działka na wsi? Sprawdź perełkę w pięknej okolicy

Bawernica - 23 kwietnia 2026

1 088 m² - 55.15 zł/m²
sprzedam dom nad brzegiem jeziora Jasień na Kaszubach

Łupawsko - 21 kwietnia 2026

103 m² - 3776.7 zł/m²
sprzedam dom rekreacyjny nad jeziorem Jasień

Łupawsko - 21 kwietnia 2026

100 m² - 1990 zł/m²
sprzedam działkę rekreacyjną nad jeziorem Jasień

Łupawsko - 21 kwietnia 2026

926 m² - 139.31 zł/m²
Nowoczesny dom nad Jeziorem gm. Sulęczyno.

Żakowo - 12 maja 2026

150 m² - 10600 zł/m²
DOM w cenie mieszkania w urokliwej okolicy

Ząbinowice - 15 maja 2026

120 m² - 5250 zł/m²
Domek przy lesie w sercu Kaszub

Bukowa Góra - 11 maja 2026

50 m² - 12400 zł/m²
Działka Przemysłowa

Bukowa Góra - 07 maja 2026

40 m² - 10000 zł/m²
Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 483 m2 w Bytowie Euro-Park

Bytów - 13 maja 2026

483 m²
Działka budowlana Kaszuby

Działka budowlana Kaszuby

125 000 złdo negocjacji

Mściszewice - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 534 m² - 81.49 zł/m²
Piętrowy domek letniskowy nad jeziorem Ostrowickim – Kaszuby

Borowy Las - 11 maja 2026

65 m² - 6292.31 zł/m²
Działka Z Projektem Na Kaszubach – W Otoczeniu Jezior I Lasów!

Węsiory - 17 kwietnia 2026

1 107 m² - 216.8 zł/m²
Mieszkanie  3 pokoje (Nowa niższa cena) z garażem i piwnicą

Rzepnica - 27 kwietnia 2026

51 m² - 8431.37 zł/m²
Bajeczna działka budowlana otoczona czterema jeziorami i gęstym lasem.

Borowy Las - 27 kwietnia 2026

1 163 m² - 180.57 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Parchowo i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon