Cena

Nieruchomości - Owśnice - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom, działka z linią brzegowa

Dom, działka z linią brzegowa

2 550 000 zł

Gostomie - 15 maja 2026

339,60 m² - 7508.83 zł/m²
Dom z basenem Częstkowo 8 km od Kościerzyny

Częstkowo - 23 kwietnia 2026

150 m² - 5000 zł/m²
Dom Holenderski 8,5/3 NOWA CENA

Dom Holenderski 8,5/3 NOWA CENA

22 000 złdo negocjacji

Łubiana - Odświeżono dnia 20 maja 2026

Działka letniskowa 820 m² k. Kościerzyny – Łubiana, blisko jeziora!

Łubiana - 13 maja 2026

820 m² - 224.39 zł/m²
Działka rekreacyjna Łubiana

Działka rekreacyjna Łubiana

127 470 złdo negocjacji

Łubiana - 24 kwietnia 2026

1 214 m² - 105 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Wynajmę mieszkanie

1 000 złdo negocjacji

Malbork - 07 maja 2026

26 m²
Wynajmę kawalerkę ul. M.Konipnickiej

Malbork - 01 maja 2026

33,50 m²
Działka z pozwoleniem na budowę 4 bloków lub 8 domów z przyłączami

Kościerzyna - 13 maja 2026

3 010 m² - 520 zł/m²
Tylko U Nas! Działki zagrodowe blisko jeziora!!

Stężyca - 22 kwietnia 2026

6 300 m² - 17.46 zł/m²
Dom parterowy "Sosna" wolnostojący- Łubiana

Łubiana - 07 kwietnia 2026

149,70 m² - 5203.74 zł/m²
Wolnostojący dom z piwnicą i strychem w spokojnej wsi

Łubiana - 14 maja 2026

166,80 m² - 4796.16 zł/m²
Domek rekreacyjny zlokalizowany blisko jeziora!

Łubiana - 24 kwietnia 2026

75 m² - 5320 zł/m²
Działka budowlana w Łubianie blisko jeziora!

Łubiana - 27 kwietnia 2026

1 000 m² - 175 zł/m²
Działka objęta mpzp w gm. Kościerzyna!

Skorzewo - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 092 m² - 118.13 zł/m²
[A2.28] Nowe mieszkania Kościerzyna

Kościerzyna - Odświeżono dnia 21 maja 2026

37,29 m² - 9070.99 zł/m²
[A1.4] Nowe mieszkania Kościerzyna

Kościerzyna - 15 maja 2026

37,29 m² - 9070.99 zł/m²
[A1.25] Nowe mieszkania Kościerzyna

Kościerzyna - 15 maja 2026

48,06 m² - 8832 zł/m²
[A2.26] Nowe mieszkania Kościerzyna

Kościerzyna - 15 maja 2026

37,29 m² - 9070.99 zł/m²
[A2.1] Nowe mieszkania Kościerzyna

Kościerzyna - 06 maja 2026

65,48 m² - 8556 zł/m²
[A1.17] Nowe mieszkania Kościerzyna

Kościerzyna - 06 maja 2026

48,06 m² - 8640 zł/m²
Działka budowlana w Skorzewie, gm. Kościerzyna!

Skorzewo - 18 maja 2026