Cena

Nieruchomości - Ostrów - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam dom w Radymnie

Sprzedam dom w Radymnie

350 000 zł

Radymno - 06 maja 2026

80 m² - 4375 zł/m²
Sprzedam dom w spokojnej okolicy do negocjaci

Radymno - 11 maja 2026

171 m² - 3830.41 zł/m²
Lokale do wynajęcia

Lokale do wynajęcia

1 000 złdo negocjacji

Radymno - 09 maja 2026

13 m²
Mieszkanie do remontu o powierzchni 41 m2 + piwnica 7,4m2

Radymno - 07 maja 2026

41 m² - 5829.27 zł/m²
Mieszkanie do wynajecia

Radymno - 28 kwietnia 2026

35 m²
Budynek usługowy w Radymnie

Radymno - 22 kwietnia 2026

300 m²
Działka budowlana z domkiem PRYWATNE

Duńkowice - 24 kwietnia 2026

1 000 m² - 80 zł/m²
działki budowlane

Munina - 19 maja 2026

1 000 m² - 10.5 zł/m²
Munina k. Jarosławia – teren inwestycyjny 17 500 m² (przemysłowo-magazynowy)

Munina - Odświeżono dnia 07 maja 2026

17 500 m² - 257.14 zł/m²
Dom/działka 15 ar/2 X taras/2 balkony/fotowoltaika

Munina - 22 kwietnia 2026

140 m² - 4900 zł/m²
Działka Budowlaba 13.71 Ara

Morawsko - Odświeżono dzisiaj o 18:01

1 371 m² - 62 zł/m²
Działka rolna !!

Działka rolna !!

85 000 złdo negocjacji

Święte - 27 kwietnia 2026

8 000 m² - 10.63 zł/m²
Sprzedam działkę

Sprzedam działkę

85 000 złdo negocjacji

Surochów - Odświeżono dnia 16 maja 2026

1 400 m² - 60.71 zł/m²
Działki budowlane

Surochów - 27 kwietnia 2026

4 000 m² - 1.98 zł/m²
Dom w Sobiecinie

Dom w Sobiecinie

553 000 zł

Sobiecin - 27 kwietnia 2026

184,80 m² - 2992.42 zł/m²
Duża działka/siedlisko, stary dom

Drohojów - 20 maja 2026

8 113 m² - 20.95 zł/m²
Dzialka na sprzedaż .11 tys za ar

Kidałowice - 17 maja 2026

14 m² - 11785.71 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną w Koniaczowie o powierzchni 15,7 ara.

Murowanka - Odświeżono dnia 10 maja 2026

1 570 m² - 124.84 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe na os. Słoneczne, I Piętro

Jarosław - 20 maja 2026

48,50 m² - 7402.06 zł/m²
Sprzedam Dom 187m2 Jarosław/Szówsko

Szówsko - 04 maja 2026

187 m² - 2165.78 zł/m²
Działki budowlane w Koniaczowie

Koniaczów - 18 maja 2026

1 042 m² - 119.96 zł/m²
Dom Jarosław - Szówsko do wynajecia - dla pracownikow lub rodzinie

Murowanka - 18 maja 2026

90 m²
Wynajmę mieszkanie Jarosław

Jarosław - 19 maja 2026

25 m²
Wynajmę mieszkanie w centrum

Jarosław - 24 kwietnia 2026

50 m²
Mieszkanie na wynajem.

Mieszkanie na wynajem.

2 950 złdo negocjacji

Widna Góra - 04 maja 2026

40 m²
Dom na sprzedaż 190m2 Widna Góra/Jarosław

Widna Góra - 26 kwietnia 2026

190 m² - 4842.11 zł/m²
Gotowy do zamieszkania dom w Boratynie | Fotowoltaika | Działka 10ar

Boratyn - 18 maja 2026

130 m² - 4615.38 zł/m²
Pomieszczenia magazynowe

Jarosław - 08 maja 2026

400 m²
Pomieszczenia chłodnicze na wynajem + plac i biura

Jarosław - 08 kwietnia 2026

400 m²
Lokal bardzo atrakcyjna lokalizacja

Jarosław - 07 maja 2026

11 m²
Działka budowlana - Sośnica, gm. Radymno

Sośnica - Odświeżono dnia 18 maja 2026

4 100 m² - 29.27 zł/m²
Dom na sprzedaż | SOŚNICA | 87m2| 26Ar

Sośnica - 04 maja 2026

87 m² - 2758.62 zł/m²
Sprzedam działkę rekreacyjną

Jarosław - Dzisiaj o 17:52

3 m² - 1666.67 zł/m²
Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Kopernika w Jarosławiu

Jarosław - Dzisiaj o 14:55

35 m²
Bezczynszowe mieszkanie 41 m² z balkonem | Salon + Sypialnia | Pełne wyposażenie | ul. Skarbowskiego

Jarosław - Dzisiaj o 14:10

41 m² - 10731.71 zł/m²
Atrakcyjne mieszkanie z dużym potencjałem w centrum Jarosławia

Jarosław - Dzisiaj o 13:52

49 m² - 9367.35 zł/m²
Sprzedam działkę

Sprzedam działkę

250 000 złdo negocjacji

Jarosław - Dzisiaj o 12:52

2 740 m² - 91.24 zł/m²
Wynajem HALI Jarosław

Wynajem HALI Jarosław

50 000 złdo negocjacji

Jarosław - Odświeżono dzisiaj o 12:02

2 500 m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Ostrów i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon