Cena/m²

pierwotny - Nowy Sącz - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 100 ogłoszeń
*Nowe mieszkanie bez-czynszowe 60,7m2 Budynek 5*

*Nowe mieszkanie bez-czynszowe 60,7m2 Budynek 5*

455 400 zł

Nowy Sącz - 30 kwietnia 2026

60,72 m² - 7500 zł/m²
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji

Nowy Sącz - 24 marca 2026

62,56 m² - 6377.88 zł/m²
*Nowy Dom w zabudowie szeregowej 74m2 Budynek 1*

Nowy Sącz - 25 kwietnia 2026

74,24 m² - 7004.31 zł/m²
Wyposażone mieszkanie z ogródkiem w centrum N. Sącza - od dewelopera

Nowy Sącz - Odświeżono dnia 18 maja 2026

39,52 m² - 13917 zł/m²
Mieszkanie 33m2 Nowy Sącz

Nowy Sącz - 27 kwietnia 2026

33 m² - 7424.24 zł/m²
Do Sprzedania Bezczynszowe Mieszkania Z Ogrodem W Nowym Sączu

Nowy Sącz - 28 kwietnia 2026

81,87 m² - 6827.9 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

NOWY dom z ogrodem + wiata 50 m2  na dwa samochody w pełni wyposażony.

Nowy Sącz - 30 kwietnia 2026

90 m² - 10944.44 zł/m²
Nowy Dom pasywny 88 m² z ogrodem, tarasem /garazem i parkingiem x2

Nowy Sącz - 30 kwietnia 2026

88 m² - 7647.73 zł/m²
Mieszkanie 44m2 ! Nowa inwestycja !! Centrum

Nowy Sącz - 08 maja 2026

44 m² - 9750 zł/m²
Dom stan deweloperski Kamilek z 4 spadowym dachem

Nowy Sącz - 10 maja 2026

100 m² - 4250 zł/m²
Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 30 m2 z balkonem PARKING !!

Nowy Sącz - 20 kwietnia 2026

30 m² - 9816.67 zł/m²
2pok. | wykończone pod klucz| balkon | brak PCC 2%

Nowy Sącz - 06 maja 2026

41,83 m² - 14267.99 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje z balkonem, garażem i 2 piwnice blisko galerii

Nowy Sącz - 18 maja 2026

38 m² - 7763.16 zł/m²
Dom jednorodzinny przy ulicy Ceglanej Nowy Sącz

Nowy Sącz - 28 kwietnia 2026

75 m² - 5733.33 zł/m²