Cena

Nieruchomości - Nowy Sącz - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 343 ogłoszenia
Nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją, garażem – Gorzków,

Nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją, garażem – Gorzków,

2 290 zł

Nowy Sącz - Odświeżono dnia 22 maja 2026

40 m²
2 pokoje, 48m2, os. Barskie

Nowy Sącz - Odświeżono dzisiaj o 06:43

48,36 m²
BEZCZYNSZOWA kawalerka ul.Węgierska blisko FAKRO

Nowy Sącz - Odświeżono dnia 22 maja 2026

38 m²
Mieszkanie 2 pokoje z balkonem, garażem i 2 piwnice blisko galerii

Nowy Sącz - 18 maja 2026

38 m² - 7763.16 zł/m²
Mieszkanie dwupokojowe do wynajecia w Nowym Sączu

Nowy Sącz - Odświeżono dnia 22 maja 2026

38 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Wynajmę mieszkanie NOWY SĄCZ JAMNICKA

Nowy Sącz - 22 maja 2026

60 m²
Mieszkanie 2 pokoje - Nowy Sącz

Nowy Sącz - 30 kwietnia 2026

55 m² - 4163.64 zł/m²
Wyjątkowy dom OSIEDLE VIVERE II etap

Nowy Sącz - 22 maja 2026

91 m² - 7462.64 zł/m²
Al. Wolności 2-pokojowe z balkonem, możliwość zakupu garażu murowanego

Nowy Sącz - 17 maja 2026

44 m² - 8636.36 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 3 pokoje balkon piwnica klimatyzacja 56m 1 Brygady

Nowy Sącz - 12 maja 2026

56 m² - 7410.71 zł/m²
Magazyn 30m2 kontenery powierzchnia  magazynowa storage do wynajecia

Nowy Sącz - Odświeżono dzisiaj o 07:53

30 m²
Mieszkanie na wynajem

Nowy Sącz - Odświeżono dnia 22 maja 2026

35 m²
Gotowy od ręki Pawilon/Kontener Biurowy/Handlowy 6x3

Nowy Sącz - Odświeżono dnia 21 maja 2026

Mieszkanie 33m2 Nowy Sącz

Nowy Sącz - 27 kwietnia 2026

33 m² - 7424.24 zł/m²
Mieszkanie z tarasem - wysoki standard, pod klucz

Nowy Sącz - 10 maja 2026

45 m² - 12222.22 zł/m²
Widokowe mieszkanie 2 pokojowe os. Millenium

Nowy Sącz - 23 kwietnia 2026

38,80 m² - 7345.36 zł/m²
Mieszkanie w Nowym Sączu w świetnej lokalizacji

Nowy Sącz - 09 maja 2026

39,20 m² - 8163.27 zł/m²
Mieszkanie 60m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji

Nowy Sącz - 25 kwietnia 2026

60 m² - 6416.67 zł/m²
Dwupoziomowe mieszkanie! ul.29 Listopada

Nowy Sącz - 11 maja 2026

48,05 m² - 10655.57 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, klimatyzacją.

Nowy Sącz - 26 kwietnia 2026

38,80 m² - 7345.36 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż 40m2 ul. Jana Pawła II w Nowym Sączu.

Nowy Sącz - 19 maja 2026

39,31 m² - 8140.42 zł/m²
Prestiżowe apartamenty  OSIEDLE VIVERE. II ETAP

Nowy Sącz - 22 maja 2026

63,81 m² - 7559.94 zł/m²
Prestiżowe apartamenty  OSIEDLE VIVERE. II ETAP

Nowy Sącz - 22 maja 2026

63,81 m² - 7559.94 zł/m²
DziałkI w Nowym Sączu  z widokiem na Tatry I okoliczne góry

Nowy Sącz - 29 kwietnia 2026

1 386 m² - 251.8 zł/m²
Mieszkanie na wynajem Nowy Sącz !!

Nowy Sącz - 21 maja 2026

39 m²
Działka budowlana Nowy Sącz ul. Baczyńskiego os. Zawada

Nowy Sącz - 16 maja 2026

760 m² - 473.68 zł/m²
Nowoczesne mieszkanie-wysoki standard!

Nowy Sącz - 25 kwietnia 2026

28,25 m² - 10867.26 zł/m²
Dom jednorodzinny przy ulicy Ceglanej Nowy Sącz

Nowy Sącz - 28 kwietnia 2026

75 m² - 5733.33 zł/m²
Na sprzedaż – mieszkanie (cesja partycypacji w STBS)

Nowy Sącz - 06 maja 2026

44,01 m² - 5203.36 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe osiedle Przydworcowe

Nowy Sącz - 23 kwietnia 2026

50,33 m² - 6159.35 zł/m²
Lokal komercyjny przeszklony do wynajęcia - Lwowska 101 - parking

Nowy Sącz - Odświeżono dnia 22 maja 2026

42 m²
Przestronne Mieszkanie W Centrum / Wykończone Pod Klucz

Nowy Sącz - 07 maja 2026

49 m² - 8163.27 zł/m²
Działka budowlana 26ar widokowa 5km od N.Sącza

Nowy Sącz - 07 maja 2026

2 600 m² - 111.15 zł/m²
Garaż spoldzielczy murowany ul. Traugutta Nowy Sacz

Nowy Sącz - 20 maja 2026

17 m²
Mieszkanie z zasobów STBS w Nowym Sączu.

Nowy Sącz - 05 maja 2026

60,80 m² - 4358.55 zł/m²
Wyjątkowy dom OSIEDLE VIVERE II etap

Nowy Sącz - 22 maja 2026

91 m² - 7462.64 zł/m²
Mieszkanie do wynajecia

Mieszkanie do wynajecia

1 700 złdo negocjacji

Nowy Sącz - Odświeżono dnia 14 maja 2026

50 m²
Lokal 244m², tylko 500 zł/m²( były klub) Idealny na magazyn, ul Al. Batorego

Nowy Sącz - Odświeżono dnia 18 maja 2026

244 m²
Mieszkanie 41m Os. Wólki, bezpośrednio

Nowy Sącz - 03 maja 2026

41 m² - 9682.93 zł/m²
*Nowe mieszkanie bez-czynszowe 60,7m2 Budynek 5*

Nowy Sącz - 30 kwietnia 2026

60,72 m² - 7500 zł/m²
Mieszkanie stbs 2 pietro

Mieszkanie stbs 2 pietro

200 000 złdo negocjacji

Nowy Sącz - Odświeżono dnia 17 maja 2026

48,56 m² - 4118.62 zł/m²
Przestronne mieszkanie 66m2 z potencjałem w centrum Nowego Sącza

Nowy Sącz - 03 maja 2026

66 m² - 4378.79 zł/m²
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji

Nowy Sącz - Dzisiaj o 08:30

62,56 m² - 6377.88 zł/m²

Nowy Sącz - Odświeżono dzisiaj o 07:53

30 m²
Lokal handlowo-usługowy z witryną w centrum Nowego Sącza ul. Długosza.

Nowy Sącz - 27 kwietnia 2026

55,10 m²
NOWY SĄCZ / działka budowlano-rolna na sprzedaż

Nowy Sącz - 21 maja 2026

4 872 m² - 81.9 zł/m²
Dom czy mieszkanie? Na Wólkach nie musisz wybierać

Nowy Sącz - 13 maja 2026

155,79 m² - 5064.51 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Nowy Sącz i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon