Cena

Nieruchomości - Nowa Wieś - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Własny dom za niższą cenę niż kawalerka.

Własny dom za niższą cenę niż kawalerka.

149 000 zł

Nowa Wieś - 12 maja 2026

90 m² - 1655.56 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom  z Dwoma  Apartamentami   - z PERSPEKTYWAMI - 80m2 i 65

Dzimierz - 22 kwietnia 2026

490 m² - 1000 zł/m²
Nadzwyczajnie się prezentuje!

Lyski - 25 kwietnia 2026

2 474 m² - 90.95 zł/m²
Dom parterowy do wykończenia na działce 3217 m²

Lyski - 08 maja 2026

146,11 m² - 3763.6 zł/m²
Bogactwo działki rolnej w Lyskach

Lyski - 28 kwietnia 2026

4 370 m² - 20 zł/m²
Dom po generalnym remoncie w Lyskach

Lyski - 16 maja 2026

130,04 m² - 5067.67 zł/m²
Działka, przy której oszczędzasz czas* Nowa cena

Adamowice - 29 kwietnia 2026

3 474 m² - 94.7 zł/m²
Działka  rekreacyjna Rod Adamowice.gmina Lyski

Adamowice - Odświeżono dnia 11 maja 2026

456 m² - 208.33 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

115 000 złdo negocjacji

Żytna - Odświeżono dnia 04 maja 2026

1 193 m² - 96.4 zł/m²
Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym

Żytna - 28 kwietnia 2026

110 m² - 5000 zł/m²
Rozpoczęta budowa domu z garażem

Żytna - 24 kwietnia 2026

1 086 m² - 183.24 zł/m²
Dom i stadnina koni? Hektar pola czeka na to.

Żytna - 29 kwietnia 2026

10 547 m² - 21.81 zł/m²
Przestronny, Nowy Domw Spokojnej Okolicy !!

Pstrążna - 30 kwietnia 2026

202,70 m² - 4045.39 zł/m²
Łańce Jarzębinowa,płaskie,prostokątne + woda + prąd

Łańce - 11 maja 2026

1 359 m² - 105 zł/m²
Prowadzisz działalność rolniczą w Gminie Lyski?

Żytna - 17 kwietnia 2026

6 255 m² - 31.97 zł/m²
*** Tu życie ma inny wymiar ***

Łańce - Dzisiaj o 08:02

1 509 m² - 119.28 zł/m²
*** Styl. Przestrzeń. Cisza. Dom. ***

Łańce - 18 kwietnia 2026

120 m² - 4125 zł/m²
Działka W Gaszowicach Na Sprzedaż

Gaszowice - 05 maja 2026

4 315 m² - 45.19 zł/m²
Lokal do wynajęcia Gaszowice centrum

Gaszowice - 23 kwietnia 2026

184 m²
Trzy znakomite działki na sprzedaż - ul. Źrodlana

Łańce - 08 maja 2026

1 030 m² - 111.55 zł/m²
Sprzedam mieszkanie,  bez pośredników

Kobyla - 24 kwietnia 2026

51 m² - 4411.76 zł/m²
*** Dokończ go! ***

Raszczyce - 21 kwietnia 2026

160 m² - 4687.5 zł/m²
Działka budowlana 913 m² z pięknym widokiem

Czernica - 14 maja 2026

913 m² - 131.33 zł/m²
Funkcjonalna kawalerka. 1500  miesięcznie z mediami

Czernica - 10 maja 2026

20 m²
Restauracja z salą bankietową, centrum konferencyjno-noclegowe

Rzuchów - 11 maja 2026

1 495,89 m²
Dom w Nędzy z działką 1878mkw. blisko Raciborza

Nędza - Odświeżono dnia 30 kwietnia 2026