Cena

Nieruchomości - Nochówko - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokoje Jeziorany

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokoje Jeziorany

250 000 zł

Śrem - 07 maja 2026

48 m² - 5208.33 zł/m²
Funkcjonalne Mieszkanie 2-pokojowe blisko Jeziora

Śrem - 20 kwietnia 2026

48 m² - 7083.33 zł/m²
Nowoczesny budynek usługowo - handlowy

Śrem - 02 kwietnia 2026

311 m²
Zadbane 3- pokojowe mieszkanie w Śremie

Śrem - 22 kwietnia 2026

59,10 m² - 5752.96 zł/m²
0 PROWIZJI - Sprzedam działkę - 6200 m2 - MPZP - USŁUGOWA - UZBROJONA

Śrem - 13 kwietnia 2026

6 200 m² - 430.5 zł/m²
Sprzedam działkę pod inwestycję

Śrem - 17 marca 2026

3 000 m² - 350 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Nochowo - 27 kwietnia 2026

1 015 m² - 266.01 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie 56,40 m2 w Śremie

Śrem - 07 maja 2026

56,40 m² - 5053.19 zł/m²
Rezerwacja

Rezerwacja

355 000 zł

Śrem - 29 kwietnia 2026

52,50 m² - 6761.9 zł/m²
Rezerwacja

Rezerwacja

355 000 zł

Śrem - 29 kwietnia 2026

52,50 m² - 6761.9 zł/m²
Działka budowlana

Nochowo - 27 kwietnia 2026

2 359 m² - 161.09 zł/m²
Działka ROD Helenki ogródek działkowy Śrem

Nochowo - 12 kwietnia 2026

480 m² - 97.92 zł/m²
Funkcjonalne 2 pokoje| 2. piętro| balkon

Śrem - 04 maja 2026

38,90 m² - 6940.87 zł/m²
Przytulne 2-pok Mieszkanie w Idealnej Lokalizacji

Śrem - 20 kwietnia 2026

38,90 m² - 6812.34 zł/m²
Sprzedam Mieszkanie 32 m2 Śrem Jeziorany

Śrem - 10 maja 2026

32 m² - 7812.5 zł/m²
Mieszkanie idealne dla rodziny!

Śrem - 22 kwietnia 2026

59,10 m² - 7089.68 zł/m²
Wynajem krótkoterminowy mieszkanie 3 pokokojowe

Śrem - 16 kwietnia 2026

65 m²
Przytulne Mieszkanie w Top Lokalizacji | 3 pokoje

Śrem - 04 maja 2026

63,80 m² - 6097.18 zł/m²
32 m² po kapitalnym remoncie | 1 piętro | Śrem ul. Grunwaldzka

Śrem - 10 maja 2026

32 m² - 9968.75 zł/m²
Powierzchnia handlowa do wynajęcia – Śrem, ul. Chopina 1

Śrem - 18 kwietnia 2026

139,90 m²
Lokal biurowy do wynajęcia – 325 m2 – ul. Chopina, Śrem

Śrem - 05 kwietnia 2026

325 m²
Działka budowlano usługowa MPZP

Śrem - 09 maja 2026

1 172 m² - 255.12 zł/m²
Wynajmę garaż ul. Zamenhofa Śrem

Śrem - 09 maja 2026

19 m²
Duże 4-pokojowe mieszkanie - Śrem - 1 piętro !

Śrem - 04 maja 2026

74,50 m² - 5328.86 zł/m²
Hala Na Wynajem

Hala Na Wynajem

36 000 zł

Śrem - 06 maja 2026

1 820 m²
Dom Dwurodzinny Z Potencjałem

Nochowo - 07 maja 2026

198 m² - 3712.12 zł/m²
Mieszkanie 70m # Wynajem # parter

Śrem - 29 kwietnia 2026

70 m² - 30 zł/m²
Dom z tarasem w Śremie

Śrem - 14 marca 2026

156 m² - 5634.62 zł/m²
Hala magazynowa do wynajęcia 1000–3000 m² Śrem, przy obwodnicy

Śrem - 30 kwietnia 2026

1 000 m²
Szeregowy  narożnikowy domek z ogrodem, parkingiem, fotowoltaika

Śrem - 26 marca 2026

77,70 m² - 11389.96 zł/m²
Niesamowity dom z prywatnym lasem

Śrem - 08 maja 2026

200 m² - 4800 zł/m²
Dom, Śrem

Dom, Śrem

777 000 zł

Śrem - 16 marca 2026

77,70 m² - 10000 zł/m²
Nowa Abisynia | A.29 Wiosenna Promocja O Wartości Do 37.000Zł!!!

Śrem - 30 kwietnia 2026

51,77 m² - 9500 zł/m²
Nowa Abisynia | A.38 Wiosenna Promocja O Wartości Do 37.000Zł!!!

Śrem - 24 kwietnia 2026

40,49 m² - 9500 zł/m²
Nowa Abisynia | A.45 Wiosenna Promocja O Wartości Do 37.000Zł!!!

Śrem - 23 kwietnia 2026

41,47 m² - 9500 zł/m²
Nowa Abisynia | A40 Wiosenna Promocja O Wartości Do 37.000Zł!!!

Śrem - 23 kwietnia 2026

53,66 m² - 9500 zł/m²
Nowa Abiaynia | A.34 Wiosenna Promocja O Wartości Do 37.000Zł!!!

Śrem - 06 marca 2026

40,57 m² - 9500 zł/m²
2-poziomowe mieszkanie - Śrem - Słoneczne Wzgórze

Śrem - 04 maja 2026

69 m² - 7202.9 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Nochówko i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon