Cena

Nieruchomości - Mościszki - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Wynajmę długoterminowo działkę nad jeziorem wraz z przyczepą i tarasem MEŁPIN

4 900 złdo negocjacji

Mełpin - 10 maja 2026

250 m² - 19.6 zł/m²
Sprzedam działke budowlaną w Mełpinie

Mełpin - 05 maja 2026

1 069 m² - 126.29 zł/m²
Wyrzeka / Kadzewo - dom w zabudowie bliźniaczej

Kadzewo - 29 kwietnia 2026

73,59 m² - 6386.74 zł/m²
WYNAJMĘ DOM w spokojnej okolicy

WYNAJMĘ DOM w spokojnej okolicy

3 300 złdo negocjacji

Międzychód - 26 kwietnia 2026

120 m²
Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy

Bielewo - 13 maja 2026

1 000 m² - 91 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem/ Jerka

Jerka - 30 kwietnia 2026

132,01 m² - 4469.36 zł/m²
Lokal na wynajem 80 m2, Śrem, Jerka , Krzywiń

Jerka - 23 kwietnia 2026

150 m²
Duży Klimatyczny Dom | Garaż | Działka 560M2 | Budynek Usługowy |

Jerka - 04 maja 2026

156,90 m² - 4455.07 zł/m²
Mieszkanie 94m 3 pokoje 2 garaże działka Pinka Dolsk Śrem Prywatna

Pinka - 06 maja 2026

94 m² - 3829.79 zł/m²
Przestronne Mieszkanie Z Niezależnym Wejściem | Ogród | Taras | Zobacz

Rąbiń - 14 maja 2026

60 m² - 3050 zł/m²
Domek letniskowy nad brzegiem jeziora w Dolsku

Dolsk - Odświeżono dnia 11 maja 2026

Słoneczne Mieszkanie Nad Jeziorem | 4 Pokoje | Taras | Dwupoziomowe

Dolsk - 15 maja 2026

59,30 m² - 5733.56 zł/m²
Działka budowlana Nochowo

Działka budowlana Nochowo

265 000 złdo negocjacji

Nochowo - 13 maja 2026

911 m² - 290.89 zł/m²
Działka budowlana

Nochowo - 27 kwietnia 2026

2 359 m² - 161.09 zł/m²
Bezpośr!Działka bud. uzbrojona z WZ Drzonek (jezioro) okolice Śremu

Drzonek - Odświeżono dnia 14 maja 2026

936 m² - 160.26 zł/m²
Działka z linią brzegową jeziora - WYNAJEM

Ostrowo - 15 maja 2026

6 700 m² - 1.79 zł/m²
Nowa inwestycja - lokale mieszkalne z ogrodem

Dolsk - 20 kwietnia 2026

54,65 m² - 7227.81 zł/m²
Dom Dwurodzinny Z Potencjałem

Nochowo - 07 maja 2026

198 m² - 3712.12 zł/m²
Nowa inwestycja !! Dolsk I dom wolnostojący I

Dolsk - 20 kwietnia 2026

80,31 m² - 7284.27 zł/m²
Lokal Handlowy Dolsk

Dolsk - Odświeżono dnia 11 maja 2026

175 m²
Domek letniskowy, dom nad jeziorem, Dolsk,

Dolsk - 10 maja 2026

65 m² - 1846.15 zł/m²
Działki budowlane  Dolsk Jaskółki

Dolsk - 20 kwietnia 2026

1 000 m² - 150 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Nochowo - 27 kwietnia 2026

1 015 m² - 266.01 zł/m²
Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokoje Jeziorany

Śrem - 07 maja 2026

48 m² - 5208.33 zł/m²
Nowoczesny budynek usługowo - handlowy

Śrem - 02 kwietnia 2026

311 m²
Dom Z Potencjałem I Nad Jeziorem I Żelazno Gmina Krzywiń

Żelazno - 23 kwietnia 2026

180 m² - 1216.67 zł/m²
Działka rekreacyjno-budowlana Żelazno

Żelazno - 19 kwietnia 2026

1 025 m² - 180.49 zł/m²
Kawalerka z Dodatkowym Pokojem | Parter

Śrem - 13 maja 2026

28,40 m² - 7007.04 zł/m²
Funkcjonalne Mieszkanie 2-pokojowe blisko Jeziora

Śrem - 20 kwietnia 2026

48 m² - 7083.33 zł/m²
Zadbane 3- pokojowe mieszkanie w Śremie

Śrem - 22 kwietnia 2026