Cena

Nieruchomości - Mirówek - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka rolna Kolonia Wierzbica

Działka rolna Kolonia Wierzbica

102 000 zł

Wierzbica-Kolonia - 01 maja 2026

14 000 m² - 7.29 zł/m²
Dom na sprzedaż 120 m2 z poddaszem

Dom na sprzedaż 120 m2 z poddaszem

499 000 złdo negocjacji

Rogów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

120 m² - 4158.33 zł/m²
Działka budowlana 1418 M2 Lipienice Górne

Lipienice Górne - 06 maja 2026

1 418 m² - 43.02 zł/m²
Działka budowlana 38 arów – Wola Lipieniecka Mała gm. Jastrząb

Wola Lipieniecka Mała - 08 maja 2026

3 800 m² - 50.26 zł/m²
Do wynajęcia Kawalerka Jastrząb

Lipienice - 27 kwietnia 2026

20 m²
Lipienice Dolne k. Szydłowiec działki budowlane 1051 m2 1081 m2 media

Lipienice - 23 kwietnia 2026

1 081 m² - 66.6 zł/m²
Działka budowlana z budynkami

Działka budowlana z budynkami

120 000 złdo negocjacji

Mirów Stary - 19 maja 2026

1 600 m² - 75 zł/m²
Sprzedam działkę 1100m2 w centrum Wierzbicy

Wierzbica - 17 maja 2026

1 100 m² - 218.18 zł/m²
Domek holenderski ocieplony 15 cm – ciepły zimą, zadbany, 2 sypialnie

Wierzbica - 07 maja 2026

1 m² - 80000 zł/m²
Sprzedam mieszkanie Wierzbica  Wiatraczna

Wierzbica - 07 maja 2026

47 m² - 5319.15 zł/m²
Wynajmę lokal na imprezy okolicznościowe:komunię, konsolację itp.

Wierzbica - 03 maja 2026

300 m²
Wynajmę kawalerkę 2-3 osobową lub pojedynczy pokój

Wierzbica - 03 maja 2026

30 m²
Wynajmę hale produkcyjno-magazynową  400m² lub 1000m²

Wierzbica - 03 maja 2026

400 m²
Działka budowlana/plantacja borówki amerykańskiej Osiny k. Wierzbicy

Wierzbica - 30 kwietnia 2026

3 000 m² - 96.67 zł/m²
Działka budowlana Osiny k. Wierzbicy

Wierzbica - 30 kwietnia 2026

17 000 m² - 8 zł/m²
Do wynajęcia kawalerka

Wierzbica - 24 kwietnia 2026

26 m²
Plac do wynajęcia przy DK 744 Radom-Wierzbica. 0.5 hektara.

Wierzbica - 22 kwietnia 2026

5 000 m² - 0.6 zł/m²
działka budowlana

działka budowlana

180 000 złdo negocjacji

Polany-Kolonia - 21 maja 2026

10 900 m² - 16.51 zł/m²
Wynajmę hale.                           .

Osiny - 20 maja 2026

300 m²
Działka budowlana 1080m2, woda, prąd, Lipienice Dolne gm. Jastrząb

Lipienice Dolne - Odświeżono dnia 13 maja 2026

1 080 m² - 66.67 zł/m²
Dom z dużą działką i budyknami gospodarczymi

Polany - 15 maja 2026

200 m² - 1995 zł/m²
Lokal do wynajęcia Wynajem powierzchni komercyjnej od 15m² do 300m²

Jastrząb - 16 maja 2026

300 m²
Lokal do wynajęcia Wynajem powierzchni komercyjnej  150m²

Jastrząb - 16 maja 2026

150 m²

Jastrząb - 16 maja 2026

45 m²
„Komfortowy dom w spokojnej okolicy – idealny dla rodziny

Jastrząb - Odświeżono dnia 15 maja 2026

200 m² - 3750 zł/m²
Działka budowlana Jastrząb k. Radomia (warunki zabudowy wydane bezterminowo, równy grunt, gmina miejska)

Jastrząb - 10 maja 2026

1 066 m² - 75.98 zł/m²
Dom 90m²+budynki gosp. 360m²/ działka 1,02 ha/ Pomorzany-Kolonia

Pomorzany-Kolonia - 14 maja 2026

90 m² - 2211.11 zł/m²
Działka na sprzedaż 1330m2

Działka na sprzedaż 1330m2

90 000 złdo negocjacji

Kuźnia - Odświeżono dnia 10 maja 2026

1 330 m² - 67.67 zł/m²
Wynajmę plac działka 0.5ha

Trębowiec Duży - Odświeżono dnia 14 maja 2026

5 000 m² - 0.3 zł/m²
Dom wolnostojący 100m z działką 10 arów. Dąbrówka Warszawska.

Dąbrówka Warszawska - 17 maja 2026

100 m² - 3600 zł/m²
Dom z poddaszem użytkowym

Dąbrówka Warszawska - 07 maja 2026

160 m² - 2000 zł/m²
Działka 973m² Dąbrówka Warszawska (gmina Wierzbica, powiat radomski)

Dąbrówka Warszawska - 24 kwietnia 2026

973 m² - 128.47 zł/m²
Działki budowlane w Dąbrówce Warszawskiej k. Radomia.

Dąbrówka Warszawska - 22 kwietnia 2026

850 m² - 141.18 zł/m²
Sprzedam dom jednorodzinny

Sprzedam dom jednorodzinny

950 000 złdo negocjacji

Wałsnów - 07 maja 2026

135,10 m² - 7031.83 zł/m²
Atrakcyjna działka rolno- budowlana – Chustki, gm. Szydłowiec (8726 m2) z WZ i KW

Chustki - Odświeżono dnia 07 maja 2026

8 726 m² - 35 zł/m²
Działka budowlana z projektem

Działka budowlana z projektem

205 000 złdo negocjacji

Chustki - 26 kwietnia 2026

3 000 m² - 68.33 zł/m²
Sprzedam dzialki budowlane,swietna lokalizacja,warunki zabudowy

Szydłówek - 15 maja 2026

859 m² - 139.7 zł/m²
Działka budowlana (157,3 zł - m2) 28 minut od Warszawy (Michałów, pow. wołomiński)

Michałów - Odświeżono dnia 21 maja 2026

716 m² - 942.74 zł/m²
Mieszkanie na wynajem od zaraz, Radom Michałów 48m2

Michałów - 20 maja 2026

48 m²
Działka rolna, Sadek

Działka rolna, Sadek

35 750 złdo negocjacji

Sadek - 29 kwietnia 2026

5 500 m² - 6.5 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Mirówek i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon