Cena/m²

powstańców - Ząbki - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 72 ogłoszenia
2 pokoje, duza garderoba, obszerny balkon. Garaz w cenie. Ząbki/k. Rembertów

2 650 zł

Ząbki - Odświeżono dnia 22 maja 2026

40 m²
NOWA CENA 3-pokojowe/Powstańców

Ząbki - 15 maja 2026

51,23 m² - 11907.09 zł/m²
Powstańców 60a bezpośrednio 2pok z garażem

Ząbki - 06 maja 2026

40,20 m² - 11666.67 zł/m²
Kawalerka z parkingiem, 15 minut do dw. Wileńskiej, osiedle zamknięte.

Ząbki - 10 maja 2026

16,21 m² - 18198.64 zł/m²
3 pokoje idealne dla rodziny

Ząbki - 16 maja 2026

56,73 m² - 13211.7 zł/m²
3 POKOJE, KOMÓRKA, GARAŻ I PARKING - gotowe do wprowadzenia

Ząbki - 18 maja 2026

54,94 m² - 11994.9 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie 39m2 2-pokojowe w Ząbkach z balkonem i klimatyzacją

Ząbki - 21 maja 2026

39 m² - 13205.13 zł/m²
Mieszkanie w nowej inwestycji - centrum Ząbek – M37

Ząbki - 12 maja 2026

48,72 m² - 12583.25 zł/m²
3 POKOJE+garaż+komórka+balkon - gotowe do zamieszkania

Ząbki - 27 kwietnia 2026

56,12 m² - 14967.93 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie, 66 m², KW, Ząbki, piętro 2, taras, parking

Ząbki - 18 maja 2026

66 m² - 7560.61 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje | 55,77 m2 | Ząbki | TARAS

Ząbki - 04 maja 2026

55,77 m² - 9664.69 zł/m²
Przestronne i funkcjonalne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji.

Ząbki - 14 maja 2026

69 m² - 13985.51 zł/m²
Kawalerka Z Balkonem - Sprawdź Czy Nie Jest W Twoim Typie

Ząbki - 01 maja 2026

26,09 m² - 13800 zł/m²
Przestronne 3 pokoje, dwa balkony, ogród zimowy, garaż, kom.lok., las!

Ząbki - 22 maja 2026

76,15 m² - 11805.65 zł/m²
Kompaktowe | od zaraz | idealne na pierwsze M

Ząbki - 20 maja 2026

32 m² - 15125 zł/m²
Przytulne 2 pok | po remoncie | idealne na wynajem

Ząbki - 28 kwietnia 2026

30,45 m² - 16847.29 zł/m²
Niski budynek - garaż - balkon - piwnica

Ząbki - 13 maja 2026

69,20 m² - 10404.62 zł/m²
Przytulne 2 pokoje BEZ POŚREDNIKÓW

Ząbki - 17 maja 2026

31,50 m² - 15206.35 zł/m²
3 Pokoje! Do Wprowadzenia! Nowoczesne Budownictwo! Garaż! Piwnica!

Ząbki - 16 maja 2026

75 m² - 11986.67 zł/m²
Mieszkanie, Ząbki

Ząbki - 13 maja 2026

68,44 m² - 11528.35 zł/m²
Mieszkanie dwupokojowe 46m2 + garaż 17m2 |ul. Drewnicka 6|M1 Marki|S8|

Ząbki - 24 kwietnia 2026

46 m² - 11934.78 zł/m²
Gotowe-Dwupoziomowe 159 m2- 5 Pokoi

Ząbki - 20 maja 2026

159,40 m² - 5771.64 zł/m²
3 Pok* Las* Ogródek* 2 miejsca postojowe* Cicho*

Ząbki - 09 maja 2026

71,50 m² - 12573.43 zł/m²
Oferta Premium!

Oferta Premium!

1 100 000 zł

Ząbki - Odświeżono dnia 20 kwietnia 2026

68 m² - 16176.47 zł/m²
REZERWACJA | 3 pokoje 73,87 m² | Ząbki Powstańców 64C

Ząbki - 16 kwietnia 2026

73,87 m² - 10545.55 zł/m²
Ostatnie mieszkanie - 400 m od stacji -

Ząbki - 05 maja 2026

61 m² - 12622.95 zł/m²
Mieszkania z poddaszem 69 m2, w TOPOWEJ lokalizacji! 7 min do W-wy.

Ząbki - 30 kwietnia 2026

136,19 m² - 7195.83 zł/m²
Mieszkanie które oferuje dużo więcej niż tylko 2 pokoje | solidne 57m²

Ząbki - 24 kwietnia 2026

57,38 m² - 13070.76 zł/m²
Mieszkanie 4 pokoje/78m²z dużym balkonem wśród zieleni Ząbki Andersena

Ząbki - 27 kwietnia 2026

78,69 m² - 13330.79 zł/m²
Mieszkanie 58,8 m²przy PKP Ząbki | 2 pok.| oddzielna kuchnia | garaż

Ząbki - 15 maja 2026

58,80 m² - 12755.1 zł/m²
Wynajmę mieszkanie Ząbki, Powstańców 64A

Ząbki - Dzisiaj o 10:11

58,90 m²
Wygodne 2 Pokoje Z Garderobą - By Żyło Się Lepiej

Ząbki - 01 maja 2026

50 m² - 12300 zł/m²
2 Pokoje Z Balkonem - To Może Być Twój Wymarzony Układ

Ząbki - 01 maja 2026

40,40 m² - 13000 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

580 000 złdo negocjacji

Ząbki - 18 maja 2026

40 m² - 14500 zł/m²
Ząbki ul.Powstańców-2 pokojowe mieszkanie+ garaż

Ząbki - 09 maja 2026

52 m²
Mieszkanie dwupoziomowe z klimatyzacją i garażem

Ząbki - Odświeżono dnia 17 maja 2026

87,62 m² - 10271.63 zł/m²
4 Pokoje Z Osobnym Wc I Balkonem-Przestrzeń Którą Czuć W Użytkowaniu

Ząbki - 01 maja 2026

78,52 m² - 10500 zł/m²
Piękne bezczynsz w doskonałej lokalizacji ogrodek,taras,las,3łazienki

Ząbki - 24 kwietnia 2026

96 m² - 11968.75 zł/m²
Ostatnie 3 Pokoje Gotowe Do Wykończenia+2Mp+Ogródek

Ząbki - 17 maja 2026

57,36 m² - 12709.21 zł/m²
search