Prywatne

Cena za m²: 14500 zł/m²

Poziom: 2

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 40 m²

Liczba pokoi: 2 pokoje

Opis

Sprzedam mieszkanie 40 m, przy ul . Powstańców 60a w Ząbkach, składające się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki. Usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą. W cenie mieszkania jest 1 miejsce postojowe naziemne oraz własnościowe miejsce w garażu podziemnym w sąsiednim bloku ( obecnie nie udostępnione do korzystania ze względu na remont). Mieszkanie jest w dobrym stanie , nie wymaga remontu .
Blisko bloku znajduje się przystanek autobusowy linii 199 , 245 i Z, Okolica cicha, spokojna, blisko lasu. Na osiedlu znajduje się plac zabaw i boisko do piłki nożnej. Cena 580 tys.do negocjacji . Zapraszam do kontaktu i oględzin mieszkania.
ID: 1074390980

Skontaktuj się

Agnieszka

Na OLX od styczeń 2024

Ostatnio online wczoraj o 17:42

xxx xxx xxx

Dodane 18 maja 2026

Mieszkanie na sprzedaż

580 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Ząbki

Mazowieckie

Darmowa aplikacja na Twój telefon