Liczba pokoi

derdowskiego - Starogard Gdański - sprawdź kategorię Mieszkania - Strona 2

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
Mieszkanie na 1 piętrze | blisko centrum

Mieszkanie na 1 piętrze | blisko centrum

390 000 zł

Starogard Gdański - 29 kwietnia 2026

40,40 m² - 9653.47 zł/m²
Osiedle Green Park | mieszkanie 3-pok. | 11_B31

Starogard Gdański - 08 maja 2026

61,09 m² - 7268 zł/m²
Mieszkanie  Moderato III; 2-pokoje; 42,92m2;

Starogard Gdański - Odświeżono dnia 03 maja 2026

42,92 m² - 8131.41 zł/m²
Moderato I​I​I | mieszkanie 2-pok. | B6

Starogard Gdański - 08 maja 2026

39,77 m² - 8945.21 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje 43 m2

Mieszkanie 2 pokoje 43 m2

320 000 złdo negocjacji

Starogard Gdański - Odświeżono dnia 09 maja 2026

43 m² - 7441.86 zł/m²
Na Sprzedaż Dwa Przestronne Apartamenty

Starogard Gdański - 24 kwietnia 2026

112,21 m² - 4000 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Moderato I​I​I | mieszkanie 2-pok. | C30

Starogard Gdański - 07 maja 2026

46,14 m² - 8436.95 zł/m²
Osiedle Green Park | mieszkanie 2-pok. | 11_A6

Starogard Gdański - 07 maja 2026

47,73 m² - 7981 zł/m²
Mieszkanie Starogard Gdański

Starogard Gdański - 12 maja 2026

43,56 m² - 8400 zł/m²
Designerskie mieszkanie z tarasem i ogródkiem | 59 m² | Starogard Gdański

Starogard Gdański - 17 maja 2026

59 m² - 7457.63 zł/m²
Moderato I​I​I | mieszkanie 1-pok. | B28

Starogard Gdański - 07 maja 2026

35,41 m² - 8436.94 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 43m2 Bez Pośredników

Starogard Gdański - 07 maja 2026

43,69 m² - 8538.59 zł/m²
Moderato I​I​I | mieszkanie 2-pok. | C21

Starogard Gdański - 08 maja 2026

47,56 m² - 8945.21 zł/m²
Komfortowe mieszkanie 100 m² | Taras | Parking

Starogard Gdański - 09 maja 2026

100 m²
2-pokojowe mieszkanie Como Park | bez podatku PCC

Starogard Gdański - 23 kwietnia 2026

43,24 m² - 8253.1 zł/m²
Mieszkanie Moderato III; 2-pokoje; 49,01m2;

Starogard Gdański - Odświeżono dnia 03 maja 2026

49,01 m² - 8141.2 zł/m²
2 pok. mieszkanie w centrum miasta - wysoki standard

Starogard Gdański - 11 maja 2026

42,73 m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

347 000 złdo negocjacji

Starogard Gdański - Odświeżono dnia 18 maja 2026

52 m² - 6673.08 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe os.800 lecia Starogardu  na sprzedaż

Starogard Gdański - 11 maja 2026

31,14 m² - 8574.18 zł/m²
Os. Piastów - mieszkanie 2 pok. z balkonem

Starogard Gdański - 14 maja 2026

47,70 m²
Wynajmę mieszkania

Starogard Gdański - Odświeżono dnia 14 maja 2026

29 m²
2 pokoje | 47 m² | balkon | piwnica | os. Konstytucji 3 Maja

Starogard Gdański - 20 maja 2026

46 m² - 6521.74 zł/m²
Komfortowe 2 pokoje blisko dworca PKP.

Starogard Gdański - 27 kwietnia 2026

41,60 m²
Sprzedam mieszkanie na parterze, 2 pokoje, ul. Pomorska Starogard Gdański - 36m2

Starogard Gdański - Odświeżono dnia 17 maja 2026

36 m² - 7361.11 zł/m²
Mieszkanie wynajmę 65m² w centrum

Starogard Gdański - 20 maja 2026

65 m²
Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe

Starogard Gdański - Odświeżono dnia 07 maja 2026

38 m²
Mieszkanie 2 pokojowe z widokiem na Rynek  29m2 w centrum

Starogard Gdański - 28 kwietnia 2026

29 m²
Wynajmę mieszkanie; Os Juranda ze Spychowa, Starogard Gdański. 64,6m2, 3 pokoje

Starogard Gdański - 14 maja 2026

64,60 m²
Przestronne mieszkanie z tarasem

Starogard Gdański - 15 maja 2026

70 m²
Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe ul. Powstańców Warszawskich

Starogard Gdański - 21 maja 2026

43 m²

Wszędzie dobrze, ale w mieszkaniu najlepiej! Kupno lub wynajem? derdowskiego - Starogard Gdański - tylko w kategorii Mieszkania na OLX!

Darmowa aplikacja na Twój telefon