Cena/m²

na sprzedaż mieszkanie do sprzedania? Dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
Witam okazja 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Witam okazja 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

335 000 złdo negocjacji

Gniezno - Odświeżono dnia 16 maja 2026

57,70 m² - 5805.89 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

395 000 złdo negocjacji

Żory - 17 maja 2026

56 m² - 7053.57 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż 1 piętro 49,96 m2 Tarnobrzeg osiedle Serbinów

Tarnobrzeg - 03 maja 2026

49,96 m² - 5798.64 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje z balkonem | Bytom Stroszek.

Bytom - 21 maja 2026

65,41 m² - 6405.75 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie w Główczycach

Główczyce - 08 maja 2026

62 m² - 3048.39 zł/m²
Jednopokojowe mieszkanie na sprzedaż do remontu

Kraków, Nowa Huta - 14 maja 2026

33,40 m² - 10778.44 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Na sprzedaż 3 pok. mieszkanie, Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza - 14 maja 2026

48,40 m² - 3510.33 zł/m²
Bezczynszowe Mieszkanie na sprzedaz + 20 arowa dzialka

Nosowo - 10 maja 2026

64 m² - 3109.38 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż, Radom, 3 pokoje

Radom - 20 maja 2026

60,50 m² - 7917.36 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie 47m2, 3 pokoje, Jeżyce, ul. Norwida, Poznań

Poznań, Jeżyce - 14 maja 2026

47,20 m² - 11652.54 zł/m²
3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól - 21 maja 2026

61,30 m² - 5040.78 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie - 6 pokoi, 160 m2, Chorzów II

Chorzów - Odświeżono dnia 17 maja 2026

161,60 m² - 2221.53 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie 3 pok, balkon, pow. 46,71m2, 2 piętro, 2 windy

Ostrów Wielkopolski - 21 maja 2026

46,71 m² - 6058.66 zł/m²
Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż

335 000 złdo negocjacji

Puławy - Odświeżono dnia 22 maja 2026

41,60 m² - 8052.88 zł/m²
Mieszkanie 39,4 m2 - Sprzedaż dostępność 12.2026 możliwość realizacji pod klucz

Jarocin - Odświeżono dnia 21 maja 2026

39,40 m² - 7300 zł/m²
Okazja! | Bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż | 76m2 | własny piec | duży ogródek

Kobylany - 17 maja 2026

76 m² - 3934.21 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie M3 2 pokoje Cieszkowskiego Górna NOWE ROKICIE

Łódź, Górna - 18 maja 2026

47,04 m² - 6972.79 zł/m²
Na sprzedaż 2 pok. mieszkanie 46,11m2, Sosnowiec Milowice

Sosnowiec - 20 maja 2026

46,11 m² - 3882.02 zł/m²
Na sprzedaż  mieszkanie 75,69 m² – Łasztownia

Szczecin - 11 maja 2026

75,69 m² - 5416.83 zł/m²
Syndyk - konkurs ofert na sprzedaż mieszkania - Częstochowa, ul. Sportowa

Częstochowa, Stare Miasto - 08 maja 2026

61,20 m² - 4607.84 zł/m²
Mieszkanie sprzedaż Os M  dwu - pokojowe z balkonem

Tychy - 20 maja 2026

36,60 m² - 8469.95 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż 65m2 1 piętro 3 pok.

Jelcz-Laskowice - 17 maja 2026

65 m² - 6907.69 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Piłsudskiego

Koszalin - 09 maja 2026

58 m² - 5517.24 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie - Świętochłowice (Piaśniki)

Świętochłowice - 18 maja 2026

30 m² - 6966.67 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż Przyjaźni

Lublin - 10 maja 2026

43,30 m² - 7829.1 zł/m²
Mieszkanie w Podgórzynie na sprzedaż

Podgórzyn - 29 kwietnia 2026

50 m² - 3380 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż - Koszalin, ul. Karłowicza, gotowe do zamieszkania, 36,51 m2 + piwnica

Koszalin - 18 maja 2026

36,51 m² - 9175.57 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż Szczecin Warszewo