Cena/m²

janowice wielkie do sprzedania? Dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 71 ogłoszeń
REZERWACJA! Sprzedam mieszkanie, janowice wielkie, wymaga remontu.

199 000 zł

Janowice Wielkie - 15 maja 2026

57 m² - 3491.23 zł/m²
Przestronne i gotowe do wprowadzenia

Janikowo - 20 maja 2026

76 m² - 5907.89 zł/m²
Mieszkanie z potencjałem w dobrej lokalizacji

Bielsko-Biała - 20 maja 2026

52 m² - 7019.23 zł/m²
3 pokojowe mieszkanie na Janowie

Łódź, Widzew - 14 maja 2026

51,52 m² - 11451.86 zł/m²
M4 w Janowcu Wielkopolskim - Centrum

Janowiec Wielkopolski - 08 maja 2026

49,90 m² - 3987.98 zł/m²
3 pokoje | hala garażowa, komórka lokatorska | Rumia Błoń Janowskich

Rumia - 09 maja 2026

49,41 m² - 12345.68 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie z działką 1500 m² – idealne dla rodziny

Danielowice - 18 maja 2026

76 m² - 5907.89 zł/m²
3 pokoje z balkonem, Julianów, bez prowizji

Łódź, Bałuty - 13 maja 2026

57 m² - 8192.98 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż -po remoncie

Konstantynów - 17 maja 2026

48,30 m² - 4865.42 zł/m²
Przestronne 4 pokoje z balkonem -duży potencjał!

Rumia - 05 maja 2026

83,58 m² - 7406.08 zł/m²
Rozkładowe M4 na osiedlu Jagiełły

Łódź, Bałuty - 15 maja 2026

57 m² - 6526.32 zł/m²
41 m²,  — dobra cena, układ, lokalizacja

Biała Podlaska - 07 maja 2026

41,15 m² - 7168.89 zł/m²
Nowe budownictwo! W pełni umeblowane!

Mysłowice - 22 maja 2026

68 m² - 11014.71 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż Jankowice Wielkie

Lewin Brzeski - 22 maja 2026

55 m² - 5418.18 zł/m²
Mieszkanie blisko szkoły os. Jagiellońskie

Biała Podlaska - 17 maja 2026

48,80 m² - 5922.13 zł/m²
Katowice Zamkowa Janów Duże przestronne mieszkanie z aneksem kuchennym 3 pokoje pierwsze piętro!

Katowice, Janów-Nikiszowiec - 15 maja 2026

63 m² - 7126.98 zł/m²
Gotowe do odbioru! 3 pokoje z dwoma balkonami

Wrocław, Psie Pole - 30 marca 2026

64,58 m² - 10100 zł/m²
Mieszkania Na Sprzedaż Z Ogródkiem - Gniezno - Janikowo/Jankowo Dolne

Gniezno - 20 maja 2026

64,40 m² - 7593.17 zł/m²
Przestronne i ciche 3 pokojowe mieszkanie ze świetnym widokiem!