Cena/m²

inwestycyjne - Łódź - sprzedaj w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 209 ogłoszeń
Dwupak inwestycyjny - do wynajmu - gotowiec w nowym apartamentowcu blisko Lotniska Lublinek - Pienista

500 435 zł

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 19 maja 2026

45,51 m² - 10996.15 zł/m²
Inwestycyjny Apartament  Roosevelta Łódź

Łódź, Widzew - Odświeżono dnia 20 maja 2026

29,11 m² - 16111.3 zł/m²
Dwupak inwestycyjny -2mieszkania po dwa pokoje

Łódź, Śródmieście - Odświeżono dzisiaj o 13:16

70 m² - 6142.86 zł/m²
2 pokoje z balkonem | Łódź Dąbrowa | potencjał inwestycyjny

Łódź, Górna - 06 maja 2026

36,98 m² - 7274.2 zł/m²
Umów się na dni otwarte tylko- 23-24 maja !!!

Łódź, Bałuty - 16 maja 2026

51,20 m² - 6709.67 zł/m²
Nowa inwestycja | Prestiżowa lokalizacja przy Politechnice Łódzkiej

Łódź, Śródmieście - Dzisiaj o 12:07

25,18 m² - 10810.72 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

2 pokoje z balkonem | 1 piętro | z balkonem

Łódź, Górna - 15 maja 2026

40 m² - 6500 zł/m²
TOP inwestycja przy Monopolis | 2 pokoje | wysoka stopa zwrotu

Łódź, Śródmieście - Dzisiaj o 13:38

24,25 m² - 11051.55 zł/m²
Duża kawalerka z wydzieloną sypialnią | 32,5

Łódź, Górna - 23 kwietnia 2026

32,50 m² - 8923.08 zł/m²
Trzy pokoje przy manufakturze z balkonem!

Łódź, Polesie - Dzisiaj o 14:21

69 m² - 4637.68 zł/m²
Pewniak INWESTYCYJNY 500m od Politechniki Łódzkiej

Łódź, Górna - 06 maja 2026

14,95 m² - 8200 zł/m²
EXTRA lokalizacja w centrum, Blok, 2 pokoje - SZTOS inwestycja!

Łódź, Śródmieście - 14 maja 2026

38 m² - 7997.37 zł/m²
2 pokoje | cegła | zielona okolica | parking | Łódź, ul. Łukasińskiego

Łódź, Górna - 20 maja 2026

37 m² - 6943.24 zł/m²
3 pokojowe 60 m2 Lodz Górna

Łódź, Górna - Odświeżono dnia 19 maja 2026