Cena/m²

z balkonem - Kraków - sprzedaj w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
Widne 4 pokoje z balkonem, wygoda i przestrzeń!

Widne 4 pokoje z balkonem, wygoda i przestrzeń!

926 000 zł

Kraków, Prądnik Biały - 19 maja 2026

64,67 m² - 14318.85 zł/m²
Widokowe 2M| 7 piętro| Tauron Arena| 11 min do centrum|  Balkon| Garaż

Kraków, Prądnik Czerwony - 11 maja 2026

47,53 m² - 16989.27 zł/m²
Bieńczyce ul. Fatimska 3 niezależne pokoje, balkon DLA RODZINKI

Kraków, Bieńczyce - 04 maja 2026

53 m² - 12622.64 zł/m²
Urządzona NOWA kawalerka | balkon | klimatyzacja | Balicka

Kraków, Bronowice - 08 maja 2026

25 m² - 11960 zł/m²
| Ul Włoska | 56m2 | 3 pokoje | Widok z balkonu |

Kraków, Podgórze Duchackie - 20 maja 2026

56 m² - 11589.29 zł/m²
2 pokoje do remontu | 2 balkony | Zieleń i cisza

Kraków, Nowa Huta - 20 maja 2026

39,52 m² - 12398.79 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

2 pokoje | balkon 11m2 | parking | bez prowizji

Kraków, Nowa Huta - 08 maja 2026

35,05 m² - 14000 zł/m²
29m2+balkon tramwaj/widok na zieleń Mistrzejowice

Kraków, Mistrzejowice - 27 kwietnia 2026

28,80 m² - 13854.17 zł/m²
Wrocławska/Friedleina. Apartament z sypialnią i dużym balkonem.

Kraków, Krowodrza - 12 maja 2026

37 m² - 17232.38 zł/m²
NOWA kawalerka urządzona | balkon | klimatyzacja | Balicka

Kraków, Bronowice - 08 maja 2026

15 m² - 16666.67 zł/m²
Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem

Kraków, Mistrzejowice - 07 maja 2026

37,78 m² - 14531.5 zł/m²
Bezpośrednio od właściciela | balkon | winda | garaż | ul. Domagały

Kraków, Bieżanów-Prokocim - 05 maja 2026

33,87 m² - 16383.23 zł/m²
2-Pokojowe Mieszkanie Borek Fałęcki 32,4M2

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki - 06 maja 2026

32,40 m² - 10771.6 zł/m²
Osiedle Podgaje - 2-pok. mieszkanie z miejscem postojowym i balkonem

Kraków, Bieżanów-Prokocim - 13 maja 2026

47,91 m² - 14193.28 zł/m²
Śliczna kawalerka Bunscha Park na 2gi pietrze z balkonem od osiedla

Kraków, Dębniki - Odświeżono dnia 20 maja 2026

29 m² - 17896.55 zł/m²
3 pokojowe przestronne mieszkanie z dużym balkonem i garażem w świetnej lokalizacji do wejścia od zaraz

Kraków, Prądnik Czerwony - Odświeżono dzisiaj o 07:47

51,13 m² - 17113.24 zł/m²
Zadbane 2 pokoje z balkonem | Spokojne osiedle

Kraków, Prądnik Biały - 08 maja 2026

47,91 m² - 13567.1 zł/m²
PROMOCJA! Przytulne studio z balkonem

Kraków, Swoszowice - 04 maja 2026

26,61 m² - 13115.37 zł/m²
Bez prowizji, 2 pokoje, do remontu, balkon 9 m2, 6 piętro, Żabiniec

Kraków, Prądnik Biały - 12 maja 2026

30,55 m² - 15351.88 zł/m²
12.448/m2, BEZPOŚREDNIO – 2 pokoje + balkon, 43,30m2

Kraków, Stare Miasto - 13 maja 2026

43,30 m² - 12448.04 zł/m²
TOP!4-pokojowe z balkonem/ul.Dworcowa.

Kraków, Podgórze - 07 maja 2026

54 m² - 12574.07 zł/m²
Słoneczne, ciche, z dużym balkonem

Kraków, Zwierzyniec - 05 maja 2026

106 m² - 13962.26 zł/m²
1-pokojowe mieszkanie – Kraków, Prądnik Biały, ul. Słomczyńskiego

Kraków, Prądnik Biały - Dzisiaj o 05:12

34 m² - 11441.18 zł/m²
3 pok. jasne, dwupoziomowe ze schowkiem + balkon.

Kraków, Prądnik Czerwony - 20 maja 2026

59,70 m² - 12378.56 zł/m²
Gotowe do zamieszkania |balkon |P&R Górka Narodowa

Kraków, Prądnik Czerwony - 20 maja 2026

56,72 m² - 14977.08 zł/m²
Kawalerka z balkonem wykończona

Kraków, Krowodrza - 14 maja 2026

17,41 m² - 17174.04 zł/m²
3 pokojowe mieszkanie z balkonem, parter - Kraków Oś. Piastów

Kraków, Mistrzejowice - 15 maja 2026

50,40 m² - 11904.76 zł/m²
Mieszkanie, Kraków

Kraków, Dębniki - Dzisiaj o 10:31

48,56 m² - 12252.88 zł/m²
Sprzedam m. Grzegórzecka79/Kraków

Sprzedam m. Grzegórzecka79/Kraków

930 000 złdo negocjacji

Kraków, Grzegórzki - Odświeżono dnia 20 maja 2026

40 m² - 23250 zł/m²
Kraków | 30 m² | Balkon | Winda | Parking | Gotowe do wejścia

Kraków, Krowodrza - 25 kwietnia 2026

30 m² - 15833.33 zł/m²
Premium apartament 59m² z balkonem | NOHO Mogilska

Kraków, Grzegórzki - 08 maja 2026

58,90 m² - 21950 zł/m²
2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i klimatyzacją

Kraków, Podgórze Duchackie - 22 kwietnia 2026

36,92 m² - 16224.27 zł/m²
Sprzedam mieszkanie w Krakowie Kliny-Zacisze , południowa ekspozycja, słoneczne z balkonem szerokim na całe mieszkanie

Kraków, Dębniki - Odświeżono dnia 10 maja 2026

36,11 m² - 13818.89 zł/m²
Jasna kawalerka - balkon i osobna kuchnia Bieżanów

Kraków, Podgórze - 19 maja 2026

35,13 m² - 13521.21 zł/m²
2 pokoje | 43,28 m² | Balkon | Blisko Bagry | Przystanek Tramwajowy

Kraków, Podgórze - 07 maja 2026

43,28 m² - 15596.12 zł/m²
Wielki Balkon ⭐Na Już!⭐Garaż⭐Dużo zieleni

Kraków, Krowodrza - 06 maja 2026

60,10 m² - 14109.82 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i piwnicą od właściciela bez prowizji

Kraków, Mistrzejowice - 27 kwietnia 2026

30 m² - 16300 zł/m²
Dietla 15, widok na Wawel, 2 balkony, winda!

Kraków - 11 maja 2026

70,60 m² - 21104.82 zł/m²
72m2 , dwupoziomowe, Pachońskiego, Prądnik Bialy

Kraków, Prądnik Biały - 08 maja 2026

72,34 m² - 8280.34 zł/m²
Bezpośrednio NOWE WYKOŃCZONE PREMIUM 3 pokoje | Klimatyzacja | bez PCC

Kraków, Dębniki - Odświeżono dzisiaj o 17:02

57,07 m² - 17161.91 zł/m²
Mieszkanie, Kraków

Kraków, Mistrzejowice - 04 maja 2026

37,80 m² - 14417.99 zł/m²
Kawalerka ul. Polonijna Sprzedam Kraków od Właściciela

Kraków, Podgórze Duchackie - Odświeżono dnia 19 maja 2026

26,57 m² - 19570.94 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 33m2 + balkon