Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Knurów - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 38 ogłoszeń
Rezerwacja Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Knurowie

Rezerwacja Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Knurowie

380 000 złdo negocjacji

Knurów - 03 maja 2026

54 m² - 7037.04 zł/m²
Przytulne 2pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji (centrum) Knurowa

Knurów - Odświeżono dzisiaj o 07:13

38,11 m² - 6559.96 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż, Knurów, 2 pokoje

Knurów - 13 maja 2026

48 m² - 5937.5 zł/m²
Sprzedam M-3 Knurów, K.Wielkiego

Knurów - 17 maja 2026

38 m² - 5789.47 zł/m²
Wieżowiec - Duży balkon - Po generalnym remoncie

Knurów - 28 kwietnia 2026

56 m² - 5964.29 zł/m²
Kapelanów Wojskowych. 3 niezależne pokoje. Balkon

Knurów - 28 kwietnia 2026

54 m² - 6296.3 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Nowoczesne mieszkanie | 3 POKOJE | 61.7M2 |

Knurów - Odświeżono dnia 11 maja 2026

61,70 m² - 9400.32 zł/m²
M3 Dywizjonu 303 - Knurów

Knurów - 04 maja 2026

48,50 m² - 6804.12 zł/m²
Mieszkanie centrum knurowa

Knurów - 22 kwietnia 2026

44,76 m² - 5808.76 zł/m²
3 Pokoje Z Balkonem, Knurów

Knurów - Dzisiaj o 07:46

53,50 m² - 5514.02 zł/m²
Luksusowy Apartament PO Kapitalnym Remoncie

Knurów - 09 maja 2026

52,17 m² - 8050.6 zł/m²
Przytulne M3 - Knurów Batorego

Knurów - 11 maja 2026

37,47 m² - 5070.72 zł/m²
3 Pokoje/ 1PIĘTRO/ DUŻY Balkon

Knurów - 29 kwietnia 2026

52,17 m² - 6133.79 zł/m²
Mieszkanie z dużym balkonem – świetna lokalizacja

Knurów - 21 kwietnia 2026

33,25 m² - 5082.71 zł/m²
Funkcjonalne M-4 Os.WP II Knurow

Knurów - 11 maja 2026

61,70 m² - 5964.34 zł/m²
0%prowizji|3 pokoje po generalnym remoncie|balkon

Knurów - 11 maja 2026

51 m² - 9313.73 zł/m²
Miieszkanie JAK DOM Z Ogrodem- 120M2

Knurów - 05 maja 2026

120 m² - 5791.67 zł/m²
4 Pokoje W Centrum Knurowa- 62,64M2

Knurów - 16 maja 2026

62,64 m² - 7183.91 zł/m²
Twoja przestrzeń do aranżacji | 2 pokoje | Knurów

Knurów - 15 maja 2026

47 m² - 9765.96 zł/m²
Atrakcyjne Mieszkanie DO Remontu Z Duzym Balkonem

Knurów - 09 maja 2026

50 m² - 4000 zł/m²
Knurów Al. Lipowa - Nowoczesne mieszkanie plus dwa miejsca garażowe

Knurów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

64,62 m² - 13138.35 zł/m²
mieszkanie 47,8 m 3 pokoje Knurów

Knurów - 28 kwietnia 2026

47,80 m² - 6464.44 zł/m²
0% prowizji| 3 pokoje po generalnym remoncie |balkon| nowe okna

Knurów - Odświeżono dnia 16 maja 2026

51 m² - 9313.73 zł/m²
3-pokoje | 47m2 | Osiedle domów jednorodzinnych

Knurów - 08 maja 2026

46,93 m² - 8700 zł/m²
Kawalerka na sprzedaż!

Knurów - 27 kwietnia 2026

27 m² - 6851.85 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe — Knurów, ul. Hugo Kołłątaja

Knurów - 12 maja 2026

51,80 m² - 4343.63 zł/m²
Mieszkanie -2 pokojowe o powierzchni 48m2

Knurów - 04 maja 2026

47 m² - 7000 zł/m²

Knurów - 30 kwietnia 2026

64,62 m² - 13138.35 zł/m²
Kawalerka 20 m², kameralny budynek.

Knurów - 17 maja 2026

20 m² - 6250 zł/m²
Trzy  mieszkania  bezczynszowe plus pomieszczenie usługowe w knurowie

Knurów - Odświeżono dnia 07 maja 2026

210 m² - 3952.38 zł/m²
Szeregowiec z ogródkiem i parkingiem na sprzedaż

Knurów - 04 maja 2026

90 m² - 7722.22 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

140 000 złdo negocjacji

Knurów - 14 maja 2026

30 m² - 4666.67 zł/m²
Mieszkanie, Knurów

Knurów - 08 maja 2026

30 m² - 5533.33 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Knurów - 08 maja 2026

53,70 m² - 8193.67 zł/m²
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Knurowa – 50,64 m²

Knurów - Odświeżono dnia 13 maja 2026

50,64 m² - 6319.12 zł/m²
2 pokoje | 43,7 m² | balkon | Knurów-Szczygłowice | DO REMONTU |

Knurów - Odświeżono dnia 06 maja 2026

43,70 m² - 5263.16 zł/m²
Przytulne 3pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Knurów

Knurów - Odświeżono dnia 05 maja 2026

61 m² - 8360.66 zł/m²
Rezerwacja Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Knurowie

Knurów - 03 maja 2026

54 m² - 7037.04 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe w pełni urządzone ( w cenie )  1 piętro  balkon

Knurów - 17 maja 2026

36,50 m² - 6575.34 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Gotowe 34 m² po remoncie! Super klimatyzacja, ul. Pszczyńska. Zobacz

Gliwice, Trynek - 07 maja 2026

34 m² - 8794.12 zł/m²
Mieszkanie 4 Pokoje | 60M2 | Balkon

Gliwice, Trynek - 29 kwietnia 2026

60 m² - 7816.67 zł/m²
Premium 74 m² | Taras | 2 parkingi | Nove Villove | OKAZJA

Gliwice - 04 maja 2026

74,10 m² - 14642.38 zł/m²
Apartament z tarasem 50m2, miejsce w garażu, naziemne i 2 komórki

Gliwice, Trynek - 17 kwietnia 2026

64 m² - 17968.75 zł/m²
Nowe 3 pok. | 2 łazienki | bez PCC | top okolica

Gliwice - 14 maja 2026

67,45 m² - 12216.44 zł/m²
Mieszkanie Gliwice Sikornik 43m parter 3 pokoje

Gliwice, Śródmieście - 11 maja 2026

43 m² - 6976.74 zł/m²
Apartament Trynek 75,69 m² - osiedle: Nove Villowe

Gliwice, Trynek - 06 maja 2026

75,69 m² - 14400.85 zł/m²
"Świetna Oferta " - Ustawna kawalerka z balkonem d

Gliwice, Sikornik - 04 maja 2026

32,50 m² - 7076.92 zł/m²
Zadbane Mieszkanie Gliwice Sikornik, 2 Pokoje z windą co piętro

Gliwice, Sikornik - 13 maja 2026

43 m² - 7651.16 zł/m²
Gliwice Apartament z ogródkiem FAKTURA VAT Pszczyńska Umeblowane

Gliwice, Trynek - 27 kwietnia 2026

18,31 m² - 15783.72 zł/m²
Wyremontowane mieszkanie 2- pokojowe Gliwice SIKORNIK

Gliwice, Sikornik - 13 maja 2026

45,17 m² - 9408.9 zł/m²
Styl, przestrzeń i światło – wyjątkowy apartament w Gliwicach-Sikornik

Gliwice, Sikornik - 20 kwietnia 2026

71,59 m² - 13968.42 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe z garażem.

Czerwionka-Leszczyny - 08 kwietnia 2026

50,03 m² - 5596.64 zł/m²
Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Gliwicach

Gliwice, Sikornik - 12 maja 2026

45 m² - 8866.67 zł/m²
Trynek! 2 pokoje z Ogrzewaniem Miejskim, Parter!

Gliwice, Trynek - 13 maja 2026

47 m² - 7212.77 zł/m²
Przestronne mieszkanie w kamienicy z pełną własnością

Gliwice, Trynek - 30 kwietnia 2026

50 m² - 8700 zł/m²
Po remoncie, Trynek, CO miejskie, bezpośrednio

Gliwice, Trynek - 13 maja 2026

47 m² - 8936.17 zł/m²
Szybka sprzedaż. Promocja do końca maja.

Gliwice, Trynek - 09 maja 2026

55 m² - 7454.55 zł/m²
Duży balkon !

Duży balkon !

339 000 zł

Gliwice, Sikornik - Dzisiaj o 07:41

53 m² - 6396.23 zł/m²
2 pokoje | 47,6 m² | po generalnym remoncie | Gliwice – Sikornik

Gliwice, Sikornik - 11 maja 2026

47,60 m² - 8172.27 zł/m²
Mieszkanie z dużym potencjałem 3 pokoje Trynek

Gliwice, Trynek - 15 maja 2026

62,60 m² - 5990.42 zł/m²
Super mieszkanie z balkonem.

Gliwice, Trynek - 11 maja 2026

39 m² - 7564.1 zł/m²
Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Sikornik

Gliwice - 01 maja 2026

44,41 m² - 9004.73 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 52m2 + balkon Bez Prowizji

Gliwice - 21 kwietnia 2026

52,71 m² - 9150.01 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 56m2 + 2 balkony

Gliwice - 21 kwietnia 2026

56,90 m² - 9100 zł/m²
1-pokojowe mieszkanie 30m2 + taras Bezpośrednio

Gliwice - 20 kwietnia 2026

30,68 m² - 10350 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 56m2 + 2 balkony

Gliwice - 20 kwietnia 2026

56,90 m² - 9400 zł/m²
PO GENERALNYM REMONCIE, niski czynsz, PIERWSZE piętro, blok, c.o.

Gliwice, Sikornik - Odświeżono dnia 07 maja 2026

46,35 m² - 8824.16 zł/m²
Kawalerka po remoncie - parter - c.o. miejskie

Gliwice - 06 maja 2026

27,20 m² - 10257.35 zł/m²
Nowe mieszkanie z ogrodem 50 m²+klimatyzacja gratis|Gliwice|1 pokój

Gliwice, Ligota Zabrska - 22 kwietnia 2026

27,83 m² - 12213.44 zł/m²
Gliwice, os. Zubrzyckiego, Szarych Szeregów. 2-pokoje 37mkw, duży balkon

Gliwice, Śródmieście - 07 maja 2026

37 m² - 8081.08 zł/m²
Na sprzedaż  – 2-pokojowe mieszkanie 53 m² z piwnicą – 4. piętro

Gliwice, Śródmieście - 11 maja 2026

53 m² - 8962.26 zł/m²
Mieszkanie 60 m2, I p. 4 pokoje, Gliwice Trynek, Ratowników Górniczych