Cena/m²

Sprzedaj z OLX! Dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
REZERWACJA Mieszkanie 3 pokojowe 50m2

REZERWACJA Mieszkanie 3 pokojowe 50m2

610 000 złdo negocjacji

Mińsk Mazowiecki - 10 maja 2026

50 m² - 12200 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 55,17 m2 w nowym bloku ul. Powstańców Wielkopolskich 44 bez PCC

Ciechanów - Odświeżono dnia 16 maja 2026

55,40 m² - 8122.74 zł/m²
Mieszkanie 45,39 M2, Fotowoltaika+Ogródek+ Miejsce Postojowe W Cenie!

Czerwonak - 08 maja 2026

45,39 m² - 8041.42 zł/m²
2 pokoje blisko centrum po remoncie bezpośrednio winda loggia

Toruń - Odświeżono dnia 17 maja 2026

38 m² - 11447.37 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe 44,8 m2 z widokiem na zieleń plus garaż Ursus Czechowice - osiedle z basenem i siłownią

Warszawa, Ursus - Odświeżono dnia 17 maja 2026

44,80 m² - 13392.86 zł/m²
Mieszkanie w kamienicy, nad morzem. Od właściciela.

Gdynia, Kamienna Góra - Odświeżono dnia 17 maja 2026

115 m² - 26078.26 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

380 000 złdo negocjacji

Lębork - Odświeżono dnia 17 maja 2026

35,99 m² - 10558.49 zł/m²
REZERWACJA-Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe-REZERWACJA

Olsztyn - Odświeżono dnia 17 maja 2026

36 m² - 9694.44 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż 50m2 Grodków

Grodków - Odświeżono dnia 17 maja 2026

50 m² - 6300 zł/m²
Nowe, 3-pokojowe z widokiem na wąwóz, BEZPOŚREDNIO, bez PCC

Lublin - Odświeżono dnia 17 maja 2026

55,78 m² - 11097.17 zł/m²
2 pokoje | osobna kuchnia | 45 m² | Olsza | 1 piętro | z najemcami (gotowy dochód)

Kraków, Prądnik Czerwony - Odświeżono dnia 17 maja 2026

45 m² - 13311.11 zł/m²
Apartamet Bugaria Słoneczny Brzeg

Międzyrzecz - Odświeżono dnia 17 maja 2026

32 m² - 4281.25 zł/m²
Atrakcyjna nieruchomość 101,5 m² w Starej Miłosnej - mieszkanie, pomieszczenia przynależne, ogródek

Warszawa, Wesoła - Odświeżono dnia 17 maja 2026

101,50 m² - 12709.36 zł/m²
Sprzedam mieszkanie w Zawierciu M3 na drugim piętrze osiedle  Żabki .

Zawiercie, Argentyna - Odświeżono dnia 17 maja 2026

52,80 m² - 7481.06 zł/m²
OKAZJA-26m2 DO REMONTU-MEDIA MIEJSKIE-5 min do RYNKU-Blok po remoncie.

Wrocław, Stare Miasto - Odświeżono dnia 15 maja 2026

26,10 m² - 14176.25 zł/m²
HIT TYGODNIA! Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem, PV 3kW i parkingiem

Swarzędz - 23 kwietnia 2026

45,39 m² - 8041.42 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

460 000 złdo negocjacji

Szczecin, Centrum - Odświeżono dnia 17 maja 2026

48 m² - 9583.33 zł/m²
Sprzedam apartament 90 m² | 3 sypialnie | wysoki standard | Lokum Vista

Kraków, Podgórze Duchackie - Odświeżono dnia 17 maja 2026

90 m² - 21000 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe

Wrocław, Psie Pole - Odświeżono dnia 17 maja 2026

54 m² - 11648.15 zł/m²
3 pokojowe mieszkanie w Leszczynach

Czerwionka-Leszczyny - Odświeżono dnia 17 maja 2026

56 m² - 5178.57 zł/m²
Sprzedam przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy gmina Prażmów

Uwieliny - Odświeżono dnia 17 maja 2026

53 m² - 8679.25 zł/m²
70m2 - Reprezentacyjna kamienica - Starówka !

Grudziądz - 17 maja 2026

70 m² - 3071.43 zł/m²
Bezpośrednio !  2 pokoje z garażem i komórką. Piętro 3 - Mokotów ul Antoniewska.

Warszawa, Mokotów - Odświeżono dnia 17 maja 2026

38,10 m² - 15616.8 zł/m²
Mieszkanie ul. Karpia

Mieszkanie ul. Karpia

380 000 złdo negocjacji

Poznań, Naramowice - Odświeżono dnia 17 maja 2026

33 m² - 11515.15 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 70m2 Białołęka,Fleminga, 4pokoje,2 miejsca postojowe w garazu podziemnym

Warszawa, Białołęka - Odświeżono dnia 17 maja 2026

70 m² - 17142.86 zł/m²
Wroczyńskiego 1 M3 62m2 BEZPOŚREDNIO

Biała Podlaska - Odświeżono dzisiaj o 03:51

62 m² - 8837.1 zł/m²
Słoneczne 2 pokoje z widokiem – Jaworzno, ul. Grunwaldzka/Szczakowska

Jaworzno - 27 kwietnia 2026

45 m² - 7311.11 zł/m²
Sprzedam mieszkanie w Chorzowie

Chorzów - Odświeżono dnia 17 maja 2026

77 m² - 9480.52 zł/m²
Osiedle Panorama – 3 pokoje, taras, miejsce postojowe i komórka!

Tychy - 27 kwietnia 2026

62,50 m² - 11984 zł/m²
Mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem, Kędzierzyn-Koźle Stare Miasto

Kędzierzyn-Koźle, Koźle-Port - Odświeżono dnia 17 maja 2026

43,97 m² - 4434.84 zł/m²
799 tys. | centrum Lęborka | lokal + 2 mieszkania | dochód

Lębork - Odświeżono dnia 17 maja 2026

223 m² - 3582.96 zł/m²
3 pokoje | 47,9 m² | Wrotków | gotowe do zamieszkania

Lublin - Odświeżono dnia 17 maja 2026

47,90 m² - 10417.54 zł/m²
Mikroapartament, Kawalerka Poznań - Malta - Chartowo

Poznań, Chartowo - Odświeżono dnia 17 maja 2026

20,90 m² - 18660.29 zł/m²
Mieszkanie 40 m², 2 pokoje,  Siarczana

Łódź, Górna - Odświeżono dnia 17 maja 2026

39,66 m² - 9581.44 zł/m²
Mieszkanie Płaszów

Mieszkanie Płaszów

530 000 złdo negocjacji

Kraków, Podgórze - Odświeżono dnia 17 maja 2026

36 m² - 14722.22 zł/m²
Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Storczykowej( osiedle Zielone Wzgórza )

Białystok, Wygoda - Odświeżono dnia 17 maja 2026

59 m² - 8457.63 zł/m²
Mieszkanie 26.2 m2 ,1 piętro wysoki standard

Budzyń - Odświeżono dnia 17 maja 2026

26,20 m² - 10954.2 zł/m²
67m2 - bezczynszowe - PIERWSZE PIĘTRO !

Grudziądz - 17 maja 2026

67 m² - 3731.34 zł/m²
2 pokoje | gotowe do zamieszkania | ciche | 1 piętro | CO miejskie

Siemianowice Śląskie - Odświeżono dnia 17 maja 2026

38 m² - 5736.84 zł/m²
Mieszkanie bezczynszowe z ogrodem na parterze / dom dwurodzinny/ odrębna  KW

Ruda Śląska - Odświeżono dnia 17 maja 2026

188 m² - 4196.81 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 54,23 m2 | Nove Monte Cassino | Przemyśl

Przemyśl - Odświeżono dnia 16 maja 2026

54,23 m² - 8438.72 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie 96m2 + balkon Bezpośrednio

Tychy - Odświeżono dnia 16 maja 2026

96,14 m² - 10300 zł/m²
Mieszkanie Ełk Sprzedaż Osiedle Północ II

Ełk - Odświeżono dnia 17 maja 2026

60,07 m² - 6242.72 zł/m²
3 pok.| Przestronne | Wysoki standard | Bezpośrednio

Gdynia, Obłuże - Odświeżono dnia 17 maja 2026

53 m² - 11301.89 zł/m²
Mieszkanie 61,90 m2 blisko natury, a jednocześnie w sercu miasta

Czarnków - Odświeżono dnia 17 maja 2026

61,90 m² - 5815.83 zł/m²
Nowoczesne 3 pokoje po generalnym remoncie | Łódź, ul. Plantowa 23

Łódź, Bałuty - Odświeżono dnia 17 maja 2026

45 m² - 9311.11 zł/m²
Sprzedam mieszkanie os. Kopernika w Praszce

Praszka - Odświeżono dnia 17 maja 2026

39 m² - 6153.85 zł/m²
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Ursusie