Cena/m²

powstańców warszawy w Twojej okolicy? Sprawdź kategorię Mieszkania - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 236 ogłoszeń
Bezpośrednio | CITYFLOW II | 74,16m2 + 110m2 OGRÓDKA | Cesja

1 545 000 zł

Warszawa, Wola - 28 kwietnia 2026

74,16 m² - 20833.33 zł/m²
Mieszkanie dwupokojowe na Orzechowym w Stargardzie

Stargard - 19 maja 2026

42 m²
3 Pokoje W Kompaktowym Układzie - Dla Całej Rodziny!!!

Ząbki - 01 maja 2026

47,79 m² - 12300 zł/m²
Słoneczny apartament przy Wola Park

Warszawa, Wola - 27 kwietnia 2026

74 m² - 21959.46 zł/m²
Wyjątkowy 4 pokojowy apartament z tarasem Wola!

Warszawa, Wola - 27 kwietnia 2026

87 m² - 27011.49 zł/m²
Kawalerka Rzeszów

Rzeszów - 25 kwietnia 2026

14 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dwupoziomowe mieszkanie delux | Ostatnie piętro

Warszawa, Praga-Południe - 08 maja 2026

121 m² - 27272.73 zł/m²
Ursus-Bohaterów Warszaway-2 pok-50m-duży balkon-ciche

Warszawa, Ursus - 12 maja 2026

42 m²
Przytulne 2-pokojowe koło stacji METRA Bemowo

Warszawa, Bemowo - 14 maja 2026

43,10 m²
2-pokojowe mieszkanie 38m2 + balkon Bez Prowizji

Warszawa, Wola - 27 kwietnia 2026

38,69 m² - 23029.21 zł/m²
NOWE, Wysoki standard, blisko Ronda Daszyńskiego,z miejscem postojowym

Warszawa, Wola - 29 kwietnia 2026

37 m²
5-pokojowe mieszkanie 127m2 + 2 tarasy

Warszawa, Wola - 08 maja 2026

127,71 m² - 23216.66 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 66m2 + balkon Bez Prowizji

Warszawa, Bemowo - 28 kwietnia 2026

66,59 m² - 17229.99 zł/m²
Dwupoziomowy, słoneczny apartament na sprzedaż

Warszawa, Bemowo - 12 maja 2026

158,22 m² - 14789.53 zł/m²
Atrakcyjne, 2- pokojowe mieszkanie do wynajęcia Osiedle Leśne, Bydgoszcz

Bydgoszcz - 29 kwietnia 2026

41 m²
2-pokojowe mieszkanie 38m2 + loggia Bez Prowizji