Cena/m²

meldunek staly w Twojej okolicy? Sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 99 ogłoszeń
1 pokój + kuchnia, 35 m2  Piłsudskiego, umowa na czas nieokreślony, stały meldunek, do remontu- 25000 zł

1 pokój + kuchnia, 35 m2 Piłsudskiego, umowa na czas nieokreślony, stały meldunek, do remontu- 25000 zł

25 000 zł

Łódź, Śródmieście - 21 maja 2026

35 m² - 714.29 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie w Poznaniu blisko jeziora Maltańskiego

Poznań, Warszawskie - 24 kwietnia 2026

49 m² - 12224.49 zł/m²
1 pokój+kuchnia, 32 m2 parter, Śródmieście, umowa na czas nieokreślony, stały meldunek - 15 tys. zł

Łódź, Śródmieście - Odświeżono dnia 14 maja 2026

32 m² - 468.75 zł/m²
2 pokoje + kuchnia, 34 m2, III piętro ok. Tuwima c.o. gazowe - umowa na czas nieokreślony-Rezerwacja

Łódź, Śródmieście - Odświeżono dnia 13 maja 2026

34 m² - 735.29 zł/m²
Mysłowice Brzezinka kawalerka, najem długoterminowy, meldunek

Mysłowice - 20 maja 2026

27,80 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Przytulne DWUPOKOJOWE Przy Malcie

Poznań - 03 maja 2026

48,80 m² - 11209.02 zł/m²
2 pokoje blok miejskie AMELUNG

Chorzów - 05 maja 2026

35 m² - 5114.29 zł/m²
Klimatyczne 3 pokoje w kamienicy – Modelarska

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec - 14 maja 2026

49 m² - 7142.86 zł/m²
Światło, cisza i przestrzeń – 3 pokoje blisko Parku Śląskiego

Chorzów - 01 maja 2026

47,70 m² - 6457.02 zł/m²
3pokojowe,obok Malta,tramwaj-OD ZARAZ-OKAZJA!

Poznań - 23 kwietnia 2026

49,30 m²
2 pok.+k. IIp. 66 m2, Centrum umowa na czas nieokreślony - 42 tys. zł

Łódź, Śródmieście - 14 maja 2026

66 m² - 636.36 zł/m²
Mikroapartament, Kawalerka Poznań - Malta - Chartowo

Poznań, Chartowo - Odświeżono dnia 17 maja 2026

20,90 m² - 18660.29 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 59m2 Bez Pośredników

Warszawa, Praga-Północ - 13 maja 2026

59,68 m² - 17800 zł/m²
Stalowa Wola, Wojska Polskiego/47.9m2/parter/3 pokoje

Stalowa Wola - 10 maja 2026

47,90 m² - 8559.5 zł/m²
1-pokojowe mieszkanie 27m2 Bez Prowizji

Warszawa, Praga-Północ - 14 maja 2026

27,64 m² - 17800 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia (Stały meldunek)

Grudziądz - 14 maja 2026

60 m²
Mieszkanie 51m²✮REMONT POD KLIENTA✮3pokoje✮Balkon✮Piwnica✮Klimatyzacja

Warszawa, Bemowo - 21 maja 2026

51 m² - 16980.39 zł/m²
Salwator - 1 pokojowe mieszkanie po remoncie przy Placu Na Stawach

Kraków, Zwierzyniec - 18 maja 2026

22 m² - 21000 zł/m²
2 pokoje 32 m2 niski blok do remontu

Gorzów Wielkopolski - 30 kwietnia 2026

32,01 m² - 6216.81 zł/m²
Przytulne 2 pokoje (45 m²) | Metro Młociny w 7 min | Miejsce postojowe

Warszawa, Białołęka - 10 maja 2026

45 m²
Słoneczne Stabłowice - 3 pok., 120 m. ogród, garaż, komórka, siłownia

Wrocław, Fabryczna - 24 kwietnia 2026

59,50 m² - 14789.92 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 29m2 Bez Pośredników

Warszawa, Praga-Północ - 14 maja 2026

29,56 m² - 17800 zł/m²
Apartament Malta | Piękny widok na jezioro | Ostatnie piętro 45 m2

Poznań, Rataje - 09 maja 2026

44,83 m² - 15547.62 zł/m²
Po Remoncie! Piękny Widok! 10 Piętro KMITY

Rzeszów - 14 maja 2026

39 m² - 13564.1 zł/m²
2 pokoje | 4 pietro Balkon Malta & Posnania do aranżacji lokalizacja

Poznań - Odświeżono dnia 16 kwietnia 2026

31,88 m² - 15652.45 zł/m²
Metro Młociny 3 minuty  INiska zabudowa  II Balkon

Warszawa, Bielany - 28 kwietnia 2026

49,13 m² - 13431.71 zł/m²
Apartament potencjał na krótki najem Motława

Gdańsk, Śródmieście - 07 maja 2026

92,30 m² - 19490.79 zł/m²
2 pok.+aneks, 34m2, Polesie, po remoncie, umowa na stałe - 50000 zł

Łódź, Polesie - 04 maja 2026

34 m² - 1470.59 zł/m²
1-pokojowe mieszkanie 32m2 Bez Prowizji

Warszawa, Praga-Północ - 13 maja 2026

32,15 m² - 17800 zł/m²
2 pokoje | Stalowa 63 | po generalnym | 37,5 m2

Wrocław, Fabryczna - 03 maja 2026

37,56 m² - 14243.88 zł/m²
Mieszkanie 2 pok. 37 m2. Grzegórzki – ul. Nullo.

Kraków, Grzegórzki - Odświeżono dzisiaj o 09:02

37 m²
Rodzinna Malta |4 pokoje | Duży taras | Blisko jeziora i zieleni | C19

Poznań, Warszawskie - 18 maja 2026

75,92 m² - 16069.55 zł/m²
1 pokój+k. 30 m2, II p. Górna umowa na czas nieokreślony -  29 tys. zł

Łódź, Górna - 30 kwietnia 2026

30 m² - 966.67 zł/m²
kawalerka 40m2 - najem długoterminowy - odstępne - meldunek

Poznań, Warszawskie - 06 maja 2026

40 m²
2-pokojowe mieszkanie 43m2 Bez Prowizji

Warszawa, Praga-Północ - 14 maja 2026

43,11 m² - 17800 zł/m²
M3 Śródmieście Częstochowy, ul. Śląska.Bezpośrednio ! Stały meldunek !

Częstochowa, Śródmieście - 16 maja 2026

50 m²
52 m2 w Centrum Gniezna

Gniezno - 22 kwietnia 2026

52 m²
2 pokoje z kuchnią na Górnej.

Łódź, Górna - 07 maja 2026

40 m² - 1225 zł/m²
search