Liczba pokoi

Wymarzone mieszkanie - Lipno - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 20 ogłoszeń
Mieszkanie ul. Sikorskiego 9 - 32,5 m2 w centrum Lipna

Mieszkanie ul. Sikorskiego 9 - 32,5 m2 w centrum Lipna

185 000 zł

Lipno - 28 kwietnia 2026

32,50 m² - 5692.31 zł/m²
Mieszkanie 3 Pokojowe (88M2) W Centrum Lipna

Lipno - 21 kwietnia 2026

88 m² - 1988.64 zł/m²
Mieszkanie 32,5 m2 po remoncie, Wyszyńskiego 44, Lipno

Lipno - 20 kwietnia 2026

32,61 m² - 4293.16 zł/m²
Sprzedam mieszkanie w centrum Lipna.

Sprzedam mieszkanie w centrum Lipna.

160 000 złdo negocjacji

Lipno - 12 maja 2026

53 m² - 3018.87 zł/m²
Mieszkanie na Armii krajowej

Lipno - 27 kwietnia 2026

55,68 m² - 5387.93 zł/m²
Mieszkanie trzypokojowe 76m2 Lipno

Lipno - 04 maja 2026

76 m² - 5921.05 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Wynajmę mieszkanie

Lipno - 11 maja 2026

60 m²
Wynajmę Mieszkanie na os. Reymonta, Lipno,

Lipno - 16 maja 2026

39 m²
Mieszkanie 3 pokojowe

Mieszkanie 3 pokojowe

249 000 złdo negocjacji

Lipno - Odświeżono dnia 11 maja 2026

65,34 m² - 3810.84 zł/m²
Wynajem Kawalerki na osiedlu Reymonta w Lipnie

Lipno - 08 maja 2026

26 m²
Mieszkanie 64m2 Lipno Górna 20B

Lipno - 13 maja 2026

64 m²
Wynajme mieszkanie 64 m2 na pierwszym pietrze

Lipno - 06 maja 2026

64 m²
Wynajme  Mieszkanie 47m os. Jagiellonów Lipno

Lipno - 14 maja 2026

47 m² - 7021.28 zł/m²
Wynajme mieszkanie w Lipnie

Lipno - 27 kwietnia 2026

40 m²
Wynajmę mieszkanie

Lipno - 10 maja 2026

40 m²
Sprzedam mieszkanie

Lipno - 11 maja 2026

45 m² - 5555.56 zł/m²
Sprzedam mieszkanie parter M4 54m2 Reymonta Lipno

Lipno - 04 maja 2026

54 m² - 7685.19 zł/m²
Moeszkanie na Sikorskiego - Lipno (Kuj-Pom)

Lipno - 01 maja 2026

52 m² - 5750 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 55m2 na I piętrze w Lipnie

Lipno - 19 kwietnia 2026

55 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Mieszkanie 40 metrów  Kikòł

Mieszkanie 40 metrów Kikòł

265 000 złdo negocjacji

Kikół - 12 maja 2026

39 m² - 6794.87 zł/m²
Mieszkanie Blok Chrostkowo

Chrostkowo - 13 maja 2026

56 m² - 5357.14 zł/m²
Mieszkanie na Zazamczu do wynajęcia

Włocławek - 01 maja 2026

38 m²
2-pokojowe z balkonem – 43,5 m² I piętro Wiśniowe Osiedle, Czernikowo

Czernikowo - 06 maja 2026

43,50 m² - 7500 zł/m²
Sprzedam mieszkanie z garazem 75,87m

Czernikowo - 24 kwietnia 2026

52 m² - 9615.38 zł/m²
2-pokojowe z balkonem – 47 m² II piętro Wiśniowe Osiedle, Czernikowo

Czernikowo - 06 maja 2026

47 m² - 7200 zł/m²
Piękne, przestronne mieszkanie na os. Zazamcze.

Włocławek - 13 maja 2026

78 m² - 5115.38 zł/m²
Wyposażone i komfortowe mieszkanie wynajmę lub sprzedam

Włocławek - 01 maja 2026

38 m²
Mieszkanie na wynajem

Włocławek - Dzisiaj o 16:13

40 m²
Kawalerka do wynajęcia - zazamcze

Włocławek - Dzisiaj o 14:13

28 m²
Mieszkanie na wynajem Włocławek Centrum

Włocławek - Dzisiaj o 10:23

46 m²
Mieszkanie na wynajem Włocławek Centrum

Włocławek - Dzisiaj o 10:20

30 m²
Wynajme Mieszkanie

Włocławek - Odświeżono dnia 17 maja 2026

49 m²
Kawalerka 35m2 ul Królewiecka 26 na wynajem

Włocławek - 17 maja 2026

35 m²
Piękne mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje

Włocławek - 17 maja 2026

60 m² - 5983.33 zł/m²
Korso 2 w cichym, spokojnym miejscu. 175m2

Włocławek - Odświeżono dnia 17 maja 2026

175 m² - 3708.57 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

240 000 złdo negocjacji

Włocławek - 17 maja 2026

35 m² - 6857.14 zł/m²
Miszkanie 60.71 m Południe bez pośredników

Włocławek - Odświeżono dnia 17 maja 2026

60,71 m² - 6506.34 zł/m²
Sprzedam kawalerka mieszkanie 33,2 m2 [ul.Moniuszki1 ,Włocławek]balkon

Włocławek - Odświeżono dnia 17 maja 2026

33,20 m² - 6536.14 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 40m2 we Włocławku

Włocławek - 16 maja 2026

40 m²
Trzypokojowe mieszkanie w Włocławku do wynajęcia

Włocławek - 16 maja 2026

45 m²
Mieszkanie na sprzedaż - doskonała lokalizacja - Osiedle Południe

Włocławek - 15 maja 2026

50,50 m² - 6336.63 zł/m²
Wynajmę kawalerkę Włocławek

Włocławek - 15 maja 2026

33 m²
Wynajmę kawalerkę.

Włocławek - Odświeżono dnia 15 maja 2026

25 m²
Sprzedam mieszkanie 32,3m dwupokojowe 1 pięro

Włocławek - 15 maja 2026

32,30 m² - 6126.93 zł/m²
Sprzedaż mieszkania

Włocławek - Odświeżono dnia 15 maja 2026

43 m² - 6976.74 zł/m²
Kawalerka na parterze

Włocławek - 15 maja 2026

20 m² - 7750 zł/m²
Mieszkanie M3 42m2 Łanowa, os Kazimierza Wielkiego 2 pokoje umeblowane

Włocławek - 15 maja 2026

42 m²
Sprzedam kawalerkę - Włocławek Pl. Wolności 8/9

Włocławek - 15 maja 2026

25 m² - 5400 zł/m²
Wynajmę kawalerkę ,apartament  bez pośrednika

Włocławek - Odświeżono dnia 15 maja 2026

35 m²
Mieszkanie 3 pokoje Poludnie Jednostka E

Włocławek - Odświeżono dnia 14 maja 2026

64 m²
Wynajmę kawalerkę 31 m² – ul. Chopina

Włocławek - 14 maja 2026

31 m²
Wynajme mieszkanie we Włoclawku

Wynajme mieszkanie we Włoclawku

1 400 złdo negocjacji

Włocławek - Odświeżono dnia 14 maja 2026

40 m²
Wynajmę  nowe mieszkanie bez pośredników