Liczba pokoi

Wymarzone mieszkanie - Gorzów Wielkopolski - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 466 ogłoszeń
Apartament 89 m2 + taras 48 m2 | 3 pokoje | 2 łazienki | garderoba | Zofii Kuratowskiej | Piaski

889 000 zł

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 21 maja 2026

89 m² - 9988.76 zł/m²
Zamienię Apartament 67m i mieszkanie 34-48m na dom Gorzów i okolice

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 21 maja 2026

68 m²
Komfortowe mieszkanie z ogrodem i drewnianym tarasem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 23 maja 2026

53 m² - 14132.08 zł/m²
Apartamet 2 pokojowy

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 15:17

32 m²
Nowe mieszkanie 35 M2 na Europejskim

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 18:05

35,50 m²
Mieszkanie dwupoziomowe sprzedam

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 17:20

94 m² - 7446.81 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Do wynajecia mieszkanie 2 osobne pokoje os Dolinki 39m2

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 17:11

39 m²
Mieszkanie do wynajęcia Lizbońska Oś.Europejskie

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 04:00

43 m²
Mieszkanie do wynajęcia -poszukiwana współlokatorka uczennica/studentka ,młoda osoba

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 08:50

50 m²
Łupiński Development mieszkanie z ogrodem w cenie na jaką Cię stać

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 15:11

87,27 m² - 5947.06 zł/m²
Po remoncie, niski blok, umeblowane os. Staszica

Gorzów Wielkopolski - 18 maja 2026

63,40 m² - 7018.93 zł/m²
ŁUPIŃSKI DEVELOPMENT Mieszkanie z ogródkiem

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 15:17

87,27 m² - 5947.06 zł/m²
Nowe piękne Mieszkanie garderoba. 2 pokoje. Marii Juchacz

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 22 maja 2026

50 m²
Dwu pokojowe mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 05:46

36,09 m²
Mieszkanie w Gorzowie 81,5m2

Gorzów Wielkopolski - 11 maja 2026

81,50 m² - 7000 zł/m²
Mieszkanie 3- pokoje, os. Górczyn,

Mieszkanie 3- pokoje, os. Górczyn,

412 000 złdo negocjacji

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 08:25

53,12 m² - 7756.02 zł/m²
Luksusowe mieszkanie 38m/kw z tarasem

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 18:00

38 m² - 12868.42 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe | os. Górczyn | Parter | M. Postojowe | Ogródek

Gorzów Wielkopolski - Dzisiaj o 11:21

48 m² - 7083.33 zł/m²
Duże nowe 3 pokoje blisko centrum Gorzowa (chętnie dla studentów)

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 13:37

86 m²
Przestronne mieszkanie 3 pok. 59,35m2 os. Staszica

Gorzów Wielkopolski - 21 maja 2026

59,35 m² - 6200.51 zł/m²
oś europejskie mieszkanie do wynajęcia

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 10:53

55 m²
Mieszkanie w kamienicy, 52m² Gorzów Wlkp. ul. Mickiewicza

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 10:30

51,79 m² - 6159.49 zł/m²
Stargardzka 1B/9

Stargardzka 1B/9

296 946 zł

Gorzów Wielkopolski - Dzisiaj o 07:29

36,66 m² - 8100 zł/m²
2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Staszica

Gorzów Wielkopolski - 19 maja 2026

32,47 m² - 7853.4 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe os. Staszica

Gorzów Wielkopolski - 07 maja 2026

53 m² - 5943.4 zł/m²
Nowe mieszkanie 2 pokojowe

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 11:34

35 m²
Dwupokojowe mieszkanie, 50m2 na os. Górczyn

Gorzów Wielkopolski - 22 maja 2026

50 m²
Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe z osobną kuchnią- garaż

Gorzów Wielkopolski - 11 maja 2026

85,50 m² - 5614.04 zł/m²
Może to właśnie tutaj zacznie się Twój nowy rozdział?

Gorzów Wielkopolski - 20 maja 2026

42,52 m² - 7031.98 zł/m²
ŁUPIŃSKI DEVELOPMENT Mieszkanie, lokal z ogródkiem

Gorzów Wielkopolski - Dzisiaj o 15:15

88,27 m² - 5879.69 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe z pięknym widokiem na Wartę

Gorzów Wielkopolski - 08 maja 2026

39,20 m² - 9311.22 zł/m²
ŁUPIŃSKI DEVELOPM realizujemy marzenia mieszkanie na jakie Ciebie stać

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 15:13

87,27 m² - 5947.06 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym

Gorzów Wielkopolski - 06 maja 2026

32 m²
Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe na Górczynie

Gorzów Wielkopolski - 08 maja 2026

64,91 m² - 9998.46 zł/m²
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Gorzowa

Gorzów Wielkopolski - 12 maja 2026

80,32 m² - 2477.59 zł/m²
Okazja! 3 pokoje bez PCC ,bez pośredników. Rok budowy 2025.

Gorzów Wielkopolski - 19 maja 2026

49 m² - 9897.96 zł/m²
Jedyne Takie - Londyńska - 128,91 m2

Gorzów Wielkopolski - 20 maja 2026

128,91 m² - 5422.39 zł/m²
3 pokojowe przy Waryńskiego -279.000 PLN - 5tys/m2

Gorzów Wielkopolski - 20 maja 2026

55,39 m² - 4675.93 zł/m²
Do wynajecia mieszkanie 2 osobne pokoje os Dolinki 39m2

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 17:11

39 m²
Apartament z ogródkiem i TARASEM

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 23 maja 2026

45 m²
Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe, wysoki standard, pierwszy najem od zaraz!

Gorzów Wielkopolski - 20 maja 2026

32 m²
Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe | Po remoncie

Gorzów Wielkopolski - 08 maja 2026

30,30 m² - 9207.92 zł/m²
3 pokojowe mieszkanie blisko parku, piwnica

Gorzów Wielkopolski - 29 kwietnia 2026

46,50 m² - 8150.54 zł/m²
Zadbana kawalerka + parking

Gorzów Wielkopolski - 20 maja 2026

29 m²
2 pokoje mieszkanie po remoncie

Gorzów Wielkopolski - 29 kwietnia 2026

38,30 m² - 6005.22 zł/m²
Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe os. Staszica

Gorzów Wielkopolski - 21 maja 2026

52,56 m² - 7210.81 zł/m²
Niezwykła nieruchomość dla niezwykłych ludzi |ul. Obrońców Pokoju| Q10

Gorzów Wielkopolski - 08 maja 2026

45,20 m² - 9269.91 zł/m²
Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i windą

Gorzów Wielkopolski - 06 maja 2026

35 m²

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 21 maja 2026

89 m² - 9988.76 zł/m²
2 pokoje, 37m²/Piłsudskiego/do aranżacji

Gorzów Wielkopolski - 27 kwietnia 2026

37,30 m² - 6032.17 zł/m²
Mieszkanie w doskonałej lokalizacji.

Gorzów Wielkopolski - 07 maja 2026

56,20 m² - 7028.47 zł/m²

• kawalerka

Wszędzie dobrze, ale w mieszkaniu najlepiej! Kupno lub wynajem? Znajdź swoje miejsce w kategorii Mieszkania na OLX - Gorzów Wielkopolski i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon