Cena/m²

deweloper - Gdańsk - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 388 ogłoszeń
NOWOCZESNE  2 pokoje z tarasem/ogródkiem  - IMPULS BLUE - ZASPA od dewelopera EURO STYL

NOWOCZESNE 2 pokoje z tarasem/ogródkiem - IMPULS BLUE - ZASPA od dewelopera EURO STYL

899 500 zł

Gdańsk, Zaspa Młyniec - Odświeżono dnia 20 maja 2026

45 m² - 19988.89 zł/m²
Urocze studio w wysokim standardzie - Pierwszy najemca! | ul. Pastelowa

Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce - Odświeżono dzisiaj o 11:06

20 m²
Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie – Jasień, ROBYG Wiśniowa Aleja

Gdańsk, Jasień - 21 maja 2026

45 m²
4-pok mieszkanie|dwa poziomy|Do własnej aranżancji

Gdańsk - 09 maja 2026

68,99 m² - 8899.2 zł/m²
Wykończone 2 Pokoje + Parking Gratis + Bezpcc + Cena Tylko Do Soboty

Gdańsk - 29 kwietnia 2026

37 m² - 11891.89 zł/m²
Kawalerka inwestycyjna blisko PG - wysoka rentowność-od dewelopera

Gdańsk, Śródmieście - 02 maja 2026

27,33 m² - 11635.57 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Wykończone 2 pokoje+BEZ PCC+TYLKO GOTÓWKA + Umów DNI OTWARTE+obok PKM

Gdańsk - 04 maja 2026

37 m² - 11891.57 zł/m²
3 pokoje z ogrodem na zamkniętym osiedlu!

Gdańsk - 16 maja 2026

52,81 m² - 12289.34 zł/m²
Kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe – nowe osiedle

Gdańsk, Jasień - 07 maja 2026

41,15 m² - 11859.05 zł/m²
Wykończone 2 pokoje + STANDARD PREMIUM + BEZ PCC + PARKING _ obok PKM

Gdańsk - 08 maja 2026

37 m² - 11891.89 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 39m2 + balkon Bezpośrednio

Gdańsk - 20 maja 2026

39,45 m² - 10900 zł/m²
Świrskiego | 4 pokoje | duży taras | 2 miejsca p.

Gdańsk - 20 maja 2026

66,23 m² - 12818.96 zł/m²
Wykończone 2 pokoje z PARKINGIEM+Bez PCC I POŚREDNIKÓW + obok lini PKM

Gdańsk - 17 maja 2026

37 m² - 11891.89 zł/m²
Nowoczesne studio w wysokim standardzie – Pierwszy najem! | ul. Pastelowa

Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce - Odświeżono dzisiaj o 09:21

20 m²
3 pokoje 57,5 m² | Smart Home | Wysoki standard | Balkon | Zielony Południk | Gdańsk

Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce - 16 maja 2026

57,50 m² - 15982.61 zł/m²
Apartament z tarasem na dachu przy parku Reaganna

Gdańsk - 28 kwietnia 2026

71,13 m² - 23464.08 zł/m²
Wykończone 2 pokoje + PARKING GRATIS + Umów DNI OTWARTE + 12min CEN

Gdańsk - 21 maja 2026

37 m² - 12432.43 zł/m²
1-pokojowe mieszkanie 25m2 + taras Bez Prowizji

Gdańsk, Jasień - 29 kwietnia 2026

25,29 m² - 12990 zł/m²
Bardzo blisko pętli tramwajowej

Gdańsk - 19 maja 2026

50,66 m² - 13797.87 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 45m2 + balkon

Gdańsk - 25 kwietnia 2026

45,13 m² - 9638.82 zł/m²
Hala Gratis! Gotowe mieszkanie z 22m2 Tarasem!

Gdańsk, Siedlce - 19 maja 2026

74 m² - 14827.03 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 59m2 + balkon

Gdańsk, Jasień - 30 kwietnia 2026

59,75 m² - 9989.99 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie 73m2 + balkon Bezpośrednio

Gdańsk - 20 maja 2026

73,09 m² - 8900 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie 73m2 + balkon

Gdańsk - 24 kwietnia 2026

73,44 m² - 8700 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 67m2 + balkon

Gdańsk - 03 maja 2026

67,47 m² - 9989.63 zł/m²
Os. Pastelowe ~ świetna lokalizacja ~ komunikacja ~ usługi ~GRATIS!!!

Gdańsk - 01 maja 2026

35 m² - 15000 zł/m²
Designerski apartament w inwestycji Żurawie | Tereny Stoczni Gdańskiej | Widok na stocznię

Gdańsk, Aniołki - Odświeżono dzisiaj o 18:02

42 m² - 23805.95 zł/m²
Nadmorski klimat | Morze | 3pok | Letnica | Siłownia | Gdańsk | PORTO

Gdańsk, Letnica - 10 maja 2026

68 m² - 15941.18 zł/m²
Nowe, gotowe do zamieszkania 3 pok. | hala gar.

Gdańsk, Jasień - 11 maja 2026

61,12 m² - 12336.39 zł/m²
Mieszkanie dwupokojowe GARNIZON Gdańsk Wrzeszcz

Gdańsk, Wrzeszcz - 01 maja 2026

39 m²
4-pokojowe mieszkanie 68m2 + balkon

Gdańsk - 25 kwietnia 2026

68,92 m² - 9200 zł/m²
Nowoczesne słoneczne 2 pokoje, blisko Pkm

Gdańsk, Kokoszki - 19 maja 2026

50,02 m² - 12974.81 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 54m2 + balkon

Gdańsk - 20 maja 2026

54,71 m² - 10400 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 55m2 + balkon

Gdańsk, Jasień - 03 maja 2026

55,81 m² - 10643.25 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 31m2 + balkon Bez Prowizji

Gdańsk, Jasień - 06 maja 2026

31,02 m² - 13378.47 zł/m²
Dostępne od zaraz | 3 pokoje | Pom. Gosp.

Gdańsk, Jasień - 14 maja 2026

55,78 m² - 13445.68 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 34m2 + taras Bez Prowizji

Gdańsk, Jasień - 29 kwietnia 2026

34,79 m² - 12190 zł/m²
Jasień mieszkanie 3-pokojowe

Jasień mieszkanie 3-pokojowe

836 000 złdo negocjacji

Gdańsk, Jasień - 15 maja 2026

56 m² - 14928.57 zł/m²
Słoneczne 2 pokoje - Gdańsk, Zakoniczyn

Gdańsk - 13 maja 2026

40,90 m² - 13422.98 zł/m²
Osiedle Optima 42m z ogródkiem, Ul. Jasińskiego.

Gdańsk, Jasień - 17 maja 2026

42 m² - 13333.33 zł/m²
Apartament w centrum Gdańska, blisko SKM i Forum

Gdańsk, Śródmieście - 07 maja 2026

56,20 m²
3-pokojowe mieszkanie 55m2 + balkon Bez Prowizji

Gdańsk - 06 maja 2026

55,84 m² - 10664.47 zł/m²
Nadmotławie | gotowe pod najem | Apartament inwestycyjny

Gdańsk, Śródmieście - 12 maja 2026

28,68 m² - 22245.47 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 31m2 + balkon

Gdańsk, Jasień - 15 maja 2026

31,02 m² - 13281.75 zł/m²
Słoneczne mieszkanie Lawendowe Wzgórza niezależne pokoje duża piwnica

Gdańsk, Jasień - 16 maja 2026

39,67 m² - 14999 zł/m²
1-pokojowe mieszkanie 29m2 + ogródek Bez Prowizji

Gdańsk - 06 maja 2026

29,34 m² - 12322.7 zł/m²
Rewelacyjne mieszkanie na sprzedaż !

Gdańsk, Letnica - 28 kwietnia 2026

50,70 m² - 17534.52 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie | NOWE budownictwo | Blisko Centrum |Prowizja 0%

Gdańsk, Piecki-Migowo - 23 kwietnia 2026

37,40 m² - 15481.28 zł/m²
search