Liczba pokoi

mieszkania ul mysłowicka katowice - Dolnośląskie - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
Mieszkanie w kamienicy z ogródkiem i tarasem

Mieszkanie w kamienicy z ogródkiem i tarasem

435 000 zł

Kłodzko - 10 maja 2026

48 m² - 9062.5 zł/m²
Mieszkanie dwupokojowe przy ul. Głogowskiej.

Góra - 07 maja 2026

36,60 m² - 4234.97 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie z garażem | Centrum Miękini | 75 m²

Miękinia - 23 kwietnia 2026

75 m² - 10093.33 zł/m²
Dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji

Polkowice - 08 maja 2026

52,33 m² - 6400 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje / parter

Lubin - 16 maja 2026

49,55 m² - 8476.29 zł/m²
Mieszkanie na I piętrze przy ul. Piastów.

Góra - Dzisiaj o 10:50

53,50 m² - 4953.27 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie dwupokojowe przy ul. Głogowskiej

Góra - Dzisiaj o 10:47

43,66 m² - 4557.95 zł/m²
Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z pełną własnością

Jawor - 12 maja 2026

65 m² - 7076.91 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie gotowe do zamieszkania

Pieszyce - 14 maja 2026

49,60 m² - 7439.52 zł/m²
Mieszkanie 54 m² obok Netto

Pieszyce - 17 maja 2026

54 m² - 5537.04 zł/m²
Mieszkanie 36,26 m2 _ Świeżo Po Remoncie _ 2 pokoje _ Balkon

Dzierżoniów - 05 maja 2026

36,26 m² - 10397.13 zł/m²
Mieszkanie w kamienicy | Centrum | Wysoki parter| Piwnica | Rozkładowe

Wrocław, Krzyki - 11 maja 2026

61,64 m² - 10999.35 zł/m²
3 pokoje + garaż

Lubin - Dzisiaj o 06:46

54,94 m² - 6552.6 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy | Parter | Centrum

Lubań - 03 maja 2026

73 m² - 6438.36 zł/m²
Mieszkanie 44,65 m² | 2 pokoje | Balkon | Funkcjonalny układ

Milicz - 10 maja 2026

44,65 m² - 5800.67 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

530 000 złdo negocjacji

Śródmieście - 17 maja 2026

95 m² - 5578.95 zł/m²
Mieszkanie po  remoncie | 28 m² | Idealne pod inwestycję lub na start!

Głogów - 12 maja 2026

28 m² - 7821.43 zł/m²
Przestronne mieszkanie 2 pokoi z oddzielną kuchnią

Legnica - 04 maja 2026

52,67 m² - 5733.81 zł/m²
Mieszkanie z możliwością działalności 30m2

Mysłakowice - 09 maja 2026

30 m² - 4966.67 zł/m²
Piękne mieszkanie 3 pokojowe

Piękne mieszkanie 3 pokojowe

389 000 złdo negocjacji

Bielawa - 17 maja 2026

62,60 m² - 6214.06 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

330 000 złdo negocjacji

Sędzice - 13 maja 2026

42 m² - 7857.14 zł/m²
Mieszkanie 63m2 POLECAM!

Mieszkanie 63m2 POLECAM!

389 000 złdo negocjacji

Brzeg Dolny - 19 kwietnia 2026

63 m² - 6174.6 zł/m²
Mieszkanie 44 m² – 2 pokoje, balkon, garaż, spokojna okolica

Wrocław, Krzyki - 21 kwietnia 2026

44 m² - 14977.27 zł/m²
Mieszkanie 2- pokojowe w centrum miasta- gotowe do zamieszkania

Lwówek Śląski - 10 maja 2026

54,50 m² - 5871.56 zł/m²
Unikatowe klimat. 4-pok. mieszk.z balkonem w kamienicy|Stare Miasto

Wrocław, Stare Miasto - 20 kwietnia 2026

124,91 m² - 11928.59 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje - 53m - parter - Stare miasto - Kleczków - centrum - Siemieńskiego

Wrocław, Stare Miasto - 07 maja 2026

53 m² - 9811.32 zł/m²
3 POKOJE + KUCHNIA - 63,5 m2, 1 PIĘTRO, DWUSTRONNE, niski czynsz, gotowe do wprowadzenia - ulica Mochnackiego

Wrocław, Psie Pole - 07 maja 2026

63,50 m² - 11259.84 zł/m²
Mieszkanie w kamienicy, 31m² po remoncie

Zgorzelec - 23 kwietnia 2026

31 m² - 7096.77 zł/m²
Przestronne mieszkanie z balkonem i garażem

Świdnica - 17 maja 2026

93 m² - 10000 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój - 14 maja 2026

116,32 m² - 4986.24 zł/m²
Dwa niezależne mieszkania – 105 m² – Stronie Śląskie, ul. Mickiewicza

Stronie Śląskie - 29 kwietnia 2026

105 m² - 4476.19 zł/m²
2 400 zł /miesiąc + Czynsz 820 zł

Wrocław, Stare Miasto - 21 kwietnia 2026

39 m²
Mieszkanie+garaż na sprzedaż

Mieszkanie+garaż na sprzedaż

559 000 złdo negocjacji

Ząbkowice Śląskie - 19 kwietnia 2026

115 m² - 4860.87 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż Bielawa centrum | kamienica | 39.8m2 + dodatkowa powierzchnia 9.5m | przy parku | po remoncie

Bielawa - 14 maja 2026

39,80 m² - 6783.92 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Oława - 14 maja 2026

37 m² - 8918.92 zł/m²
nieruchomość-mieszkanie

nieruchomość-mieszkanie

820 000 złdo negocjacji

Żerniki Wielkie - 28 kwietnia 2026

71,22 m² - 11513.62 zł/m²
Mieszkanie 3-pokoje

Mieszkanie 3-pokoje

370 000 złdo negocjacji

Głogów - 01 kwietnia 2026

67 m² - 5522.39 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Ząbkowice Śląskie - 14 maja 2026

40 m²

Wszędzie dobrze, ale w mieszkaniu najlepiej! Kupno lub wynajem? mieszkania ul mysłowicka katowice - Dolnośląskie - tylko w kategorii Mieszkania na OLX!

Darmowa aplikacja na Twój telefon