Cena

Nieruchomości - Mazurowo - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 23

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka pod zabudowę mieszkalną przy mieście !

Działka pod zabudowę mieszkalną przy mieście !

159 000 zł

Suwałki - 28 kwietnia 2026

1 944 m² - 81.79 zł/m²
Sprzedam mieszkanie w centrum Suwałk

Suwałki - 27 kwietnia 2026

35,50 m² - 8450.7 zł/m²
Sprzedam działkę przemysłową w Suwałkach  woj.podlaskie

Suwałki - Odświeżono dnia 27 kwietnia 2026

5 763 m² - 208.22 zł/m²
Ładna działka z domkiem na Rod Oaza Kuków !

Suwałki - 27 kwietnia 2026

400 m² - 95 zł/m²
Hala namiotowa 10m x 30m x 4m

Hala namiotowa 10m x 30m x 4m

80 000 złdo negocjacji

Suwałki - 27 kwietnia 2026

180 m²
Nowy apartament 66m2 Ul.Pendereckiego 4a OKAZJA

Suwałki - 26 kwietnia 2026

66 m² - 10184.85 zł/m²
Mieszkanie w centrum Białegostoku blisko USK i Politechniki

Suwałki - 26 kwietnia 2026

38 m²
Mieszkanie w centrum

Suwałki - 26 kwietnia 2026

52 m²
Mieszkanie 2 pokojowe

Mieszkanie 2 pokojowe

1 700 złdo negocjacji

Suwałki - 26 kwietnia 2026

34 m²
Sprzedam działkę budowlano-usługową w Suwałkach gotowy projekt domu

Suwałki - 25 kwietnia 2026

1 041 m² - 322.77 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

269 000 złdo negocjacji

Suwałki - 24 kwietnia 2026

46,50 m² - 5784.95 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Suwałki - 24 kwietnia 2026

56 m²
Hala/Magazyn/Warsztat ul. Kościuszki 43 B

Suwałki - 23 kwietnia 2026

250 m²
Wynajmę mieszkanie

Wynajmę mieszkanie

900 złdo negocjacji

Suwałki - 23 kwietnia 2026

36 m²
Budynek w centrum Suwałk idealny pod hotel

Suwałki - 23 kwietnia 2026

3 751 m²
Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie na parterze

Suwałki - 23 kwietnia 2026

74,90 m² - 6261.68 zł/m²
Okazja ! Nowy dom parterowy na ładnym osiedlu !

Suwałki - 23 kwietnia 2026

92,50 m² - 12648.65 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie w sercu Suwałk - kamienica

Suwałki - 22 kwietnia 2026

100 m² - 4100 zł/m²
Suwałki - działki pod miastem

Suwałki - 22 kwietnia 2026

2 322 m² - 80 zł/m²
Działka budowlana w Suwałkach

Suwałki - 21 kwietnia 2026

665 m² - 400 zł/m²
REZERWACJA budowlana USŁUGOWA 2630m2, MPZP, Suwałki.

Suwałki - 21 kwietnia 2026

2 630 m² - 121.29 zł/m²
Mieszkanie w samym centrum miasta Suwałki

Suwałki - 20 kwietnia 2026

20 m²
Rezerwacja !

Rezerwacja !

1 000 zł

Suwałki - 20 kwietnia 2026

44,01 m²
Mieszkanie kawalerka 30m2

Suwałki - 20 kwietnia 2026

30 m²
Elegancki dom w prestiżowej lokalizacji - blisko centrum !

Suwałki - 20 kwietnia 2026

160 m² - 7187.5 zł/m²
Do wynajęcia pomieszczenia biurowe ul. Innowacyjna 1 w Suwałkach

Suwałki - 20 kwietnia 2026

60 m²
Działka ROD M. Konopnickiej

Działka ROD M. Konopnickiej

116 000 złdo negocjacji

Suwałki - 19 kwietnia 2026

290 m² - 400 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż ul. Kowalskiego 17

Suwałki - 19 kwietnia 2026

43,60 m² - 6169.72 zł/m²
SALA przyjęć okolicznościowych - Wesołówka

Suwałki - 19 kwietnia 2026

110 m²
wynajmę halę na magazyn lub działalność Suwałki. Sportowa 44

Suwałki - 18 kwietnia 2026

80 m²
Mieszkanie 48 m2 sprzedam

Mieszkanie 48 m2 sprzedam

300 000 złdo negocjacji

Suwałki - 02 kwietnia 2026

48 m² - 6250 zł/m²
Sprzedam mieszkanie - Rezerwacja

Sprzedam mieszkanie - Rezerwacja

340 000 złdo negocjacji

Suwałki - 31 marca 2026

68,70 m² - 4949.05 zł/m²
Dom + bud.gosp. z kuchnią i tarasem 12km od Suwałk, działka 5200m2

Suwałki - 31 marca 2026

359,30 m² - 3785.14 zł/m²
Sprzedam działki z warunkami zabudowy

Szczuczyn - 01 maja 2026

915 m² - 109.29 zł/m²
Centrum Suwałk, Parter Nowa Cena

Suwałki - 19 kwietnia 2026

49,88 m² - 5392.94 zł/m²
Wynajmę Lokal w Centrum Suwalk! 24m2 + 12m2

Suwałki - Odświeżono dnia 11 maja 2026

36 m²
Mieszkanie w Centrum Suwałk

Suwałki - 07 maja 2026

52,80 m² - 9071.97 zł/m²
Lokal użytkowy na sprzedaż – Suwałki, ul. 1 Maja

Suwałki - 29 kwietnia 2026

196,86 m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Mazurowo i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon