Cena

Nieruchomości - Mazurowo - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka 1800 m² z Mpzp – Skomętno Wielkie | Mazury

Działka 1800 m² z Mpzp – Skomętno Wielkie | Mazury

90 000 zł

Skomętno Wielkie - 20 kwietnia 2026

1 807 m² - 49.81 zł/m²
Gospodarstwo rolne

Gospodarstwo rolne

950 000 złdo negocjacji

Wysokie - 10 maja 2026

30 000 m² - 31.67 zł/m²
3 pokoje, działka, bezczynszowe - DO REMONTU

Kalinowo - 28 kwietnia 2026

50,36 m² - 2362.99 zł/m²
Działka budowlana z bezterminowymi WARUNKAMI ZABUDOWY! Nad Selmętem Wi

Łoje - 05 maja 2026

3 000 m² - 65 zł/m²
Dom 124m2/ działka 560 m2/ plaża350m/ cena od 399 000+VAT

Ełk - 09 kwietnia 2026

124 m² - 3225.81 zł/m²
Mazury 1.07 ha, okolice Ełku, tanie działki z WZ przy trasie  S 61

Golubie - Odświeżono dnia 13 maja 2026

1 703 m² - 44.04 zł/m²
Sprzedam dom +budynek gospodarczy i garaż

Golubie - 19 kwietnia 2026

95 m² - 3947.37 zł/m²
Działka Laski Wielkie 3000m2

Działka Laski Wielkie 3000m2

219 000 złdo negocjacji

Laski Wielkie - Odświeżono dnia 12 maja 2026

3 000 m² - 73 zł/m²
OGRODZONA działka 0,3123 ha

Laski Wielkie - 27 kwietnia 2026

3 123 m² - 78.45 zł/m²
3028 m² z WZ – Laski Wielkie przy jeziorze

Laski Wielkie - 08 maja 2026

3 028 m² - 82.56 zł/m²
NOWA CENA! Dom Romoty, stan deweloperski

Kalinowo - 13 maja 2026

243,70 m² - 3073.45 zł/m²
Dom na Osiedlu Mazurskim w Sędkach k. Ełku

Sędki - 11 maja 2026

93,30 m² - 5884.24 zł/m²
działka budowlana Sędki, Ełk z prądem

Sędki - 21 kwietnia 2026

1 200 m² - 91.67 zł/m²
Sprzedam działki nad Jeziorem Rajgrodzkim

Romoty - 23 kwietnia 2026

48 m² - 2500 zł/m²
Koziki-działka z WZ blisko jeziora

Koziki - 07 maja 2026

1 243 m² - 90.91 zł/m²
Działka budowlana z mediami blisko jeziora

Ełk - 23 kwietnia 2026

2 405 m² - 89.4 zł/m²
Na Sprzedaż Działka w Kozikach 1650mkw z udziałem w lini brzegowej

Sordachy - Odświeżono dnia 12 maja 2026

1 650 m² - 227.27 zł/m²
Działka nad jeziorem

Sordachy - 04 maja 2026

9 692 m² - 140 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie z garażem w Ledze

Lega - 08 maja 2026

83,43 m² - 4195.13 zł/m²
Azyl na Mazurach – działka z dostępem do rzeki

Gąsiorowo - Odświeżono dnia 16 maja 2026

3 600 m² - 90 zł/m²
Mieszkanie po generalnym remoncie - Borzymy

Borzymy - 16 maja 2026

88,50 m² - 2711.86 zł/m²
Działka 2136m2 w pobliżu j.Białego,okolice Ełku-Augustowa

Jędrzejki - 18 kwietnia 2026

2 136 m² - 69.99 zł/m²
Sprzedam ziemię rolną 33 ha

Borzymy - Odświeżono dnia 15 maja 2026

330 110 m² - 4.3 zł/m²
Działka inwestycyjna Ełcka Strefa Ekonomiczna

Szeligi - 05 maja 2026

3 354 m² - 200 zł/m²
Dom gotowy do zamieszkania. Okazja cenowa

Regielnica - 07 maja 2026

200 m² - 8450 zł/m²
Działka budowlana 505 m² – Mrozy Wielkie, 5 km od Ełku, nad Selmętem

Mrozy Wielkie - 08 maja 2026

505 m² - 156.44 zł/m²
Gospodarstwo rolne

Gospodarstwo rolne

3 500 000 zł

Milewo - 20 kwietnia 2026

240 000 m² - 14.58 zł/m²
Dom jednorodzinny parterowy

Mrozy Wielkie - 29 marca 2026

126,35 m² - 6173.33 zł/m²
Działka budowlana Ełk Szeligi

Szeligi - 19 kwietnia 2026

1 100 m² - 299.09 zł/m²
Przestrzeń, spokój, jezioro | Dom 5 minut od Ełku

Mrozy Wielkie - 29 kwietnia 2026

191,40 m² - 9143.16 zł/m²
Działka na Mazurach z WZ

Dzięgiele Oleckie - Odświeżono dnia 07 maja 2026

3 100 m² - 48.39 zł/m²
Nowoczesny dom na wynajem - wysoki standard!

Regiel - 09 maja 2026

90 m²
Atrakcyjna ostatnia działka na sprzedaż w Reglu.

Regiel - 28 kwietnia 2026

1 537 m² - 120.62 zł/m²
Dom domek do przeniesienia całoroczny rekreacyjny

Regiel - 20 kwietnia 2026

Wynajme miejsce na prywatnej plaży cena za msc

Mrozy Wielkie - 07 maja 2026

50 m² - 9 zł/m²
Dom wolnostojący z dużą działką w spokojnej wsi

Prawdziska - 10 maja 2026

108 m² - 4583.33 zł/m²
Plac postojowy / miejsca postojowe do wynajęcia.

Szeligi - 14 maja 2026

1 m²
Działa przemysłowa w Szeligach przy samej granicy z miastem

Szeligi - 13 kwietnia 2026

3 003 m² - 491.51 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Mazurowo i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon