Cena

Nieruchomości - Marianów - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Ossa-działka budowlana 3000m² przy głównej drodze

Ossa-działka budowlana 3000m² przy głównej drodze

320 000 zł

Ossa - 02 maja 2026

3 000 m² - 106.67 zł/m²
Ossa działki 30 min od granic Warszawy SUPER CENA MPZP

Ossa - 01 maja 2026

1 000 m² - 112.9 zł/m²
Ossa działki budowlane 30min od granic Warszawy !!! MPZP !!!

Rawa Mazowiecka - 01 maja 2026

500 m² - 119.8 zł/m²
Sprzedam działkę  rolna

Gołyń - 05 maja 2026

14 000 m² - 12 zł/m²
Sprzedam dzialke 5640m2, rekreacyjno-przemyslowa

Biała Rawska - 15 maja 2026

6 600 m² - 13.48 zł/m²
Wynajmę mieszkanie w Białej Rawskiej

Biała Rawska - 12 maja 2026

60 m²
Sprzedam nowy uzbrojony dom działka 2564mkw stan deweloperski Szwejki

Biała Rawska - 10 maja 2026

194 m² - 3819.59 zł/m²
Wynajmę lokal handlowo-usługowy – 80 m²

Biała Rawska - 08 maja 2026

80 m²
Mieszkanie  na sprzedaż dwupokojowe z widną kuchnią Biała Rawska

Biała Rawska - 28 kwietnia 2026

44,16 m² - 8152.17 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż  kawalerka z oddzielną kuchnią Biała Rawska

Biała Rawska - 28 kwietnia 2026

38 m² - 6815.79 zł/m²
Sprzedam dom

Sprzedam dom

550 000 zł

Rokszyce - 08 maja 2026

81 m² - 6790.12 zł/m²
Przestronny dom z dużym garażem i stawem Teodozjów

Teodozjów - 12 maja 2026

195 m² - 9225.64 zł/m²
Domek Holenderski

Domek Holenderski

22 500 złdo negocjacji

Studzianek - Odświeżono dzisiaj o 18:52

Sprzedam dom bezkosztowy zeroenergetyczny - 40 minut jazdy od Warszawy

Babsk - 26 kwietnia 2026

100 m² - 11850 zł/m²
Dom do wynajęcia

Marchaty - 05 maja 2026

80 m²
Syndyk sprzeda udział w wysokości 1/2, Rzeczków

Rzeczków - 24 kwietnia 2026

46,56 m² - 826.89 zł/m²
Gospodarstwo Ekologiczne 7,46 ha Kompleks

Kazimierzów - Dzisiaj o 08:09

74 600 m² - 12.33 zł/m²
Działki budowlane Lesiew (gm. Biała Rawska, powiat rawski)

Lesiew - 29 kwietnia 2026

1 300 m² - 120 zł/m²
Magazyn 250m² + plac 800m², przy S8 między Rawą Maz. a Białą Rawską

Kaleń - Dzisiaj o 17:32

250 m²
Sprzedam działkę rolną 1,23ha. Wola Chojnata

Wola-Chojnata - 14 maja 2026

12 300 m² - 8.94 zł/m²
Sprzedam Działkę

Sprzedam Działkę

55 000 złdo negocjacji

Stara Wieś - Odświeżono dnia 13 maja 2026

9 250 m² - 5.95 zł/m²
Dom, Turowa Wola

Dom, Turowa Wola

2 018 000 zł

Turowa Wola - 05 maja 2026

345,60 m² - 5839.12 zł/m²
Gospodarstwo rolne , dom,działka,ziemia ,4 h

Chojnata - 12 maja 2026

38 840 m² - 20.31 zł/m²
Działka budowlana 60 minut od Warszawy PACHY

Pachy - 05 maja 2026

500 m² - 198 zł/m²
Gospodarstwo Rolne 6,5ha

Biała Wieś - Dzisiaj o 16:48

65 000 m² - 12.46 zł/m²
Dom wolnostojący w spokojnej okolicy z garażem

Nowy Kurzeszyn - 11 maja 2026

130 m² - 6923.08 zł/m²
Prawie 5 ha z ważną decyzją WZ - 60 km od centrum Warszawy!

Ulaski - 19 maja 2026

49 326 m² - 11.15 zł/m²
Rezerwacja !!! Nowoczesny dom 150 m² | duża działka 2214 m² | energooszczędny | 5 min od Rawy Mazowieckiej

Komorów - 09 maja 2026

150 m² - 7193.33 zł/m²
Uzbrojona działka z laskiem rolno-budowlana 5221 m² | MPZP (RMu) | Media w drodze | Wołucza, łódzkie 100zł m²

Wołucza - Odświeżono dnia 20 maja 2026

5 221 m² - 100 zł/m²
Ziemia rolna 2.5ha z dostępem do rzeki i lasu

Wołucza - 17 maja 2026

25 000 m² - 7.2 zł/m²
Działka budowlana na sprzedaż

Wola Pękoszewska - 04 maja 2026

1 505 m² - 129.57 zł/m²
Działki budowlane 40 km od Warszawy

Wola Pękoszewska - 04 maja 2026

3 000 m² - 116.67 zł/m²
Wynajme magazyn 350m2

Wynajme magazyn 350m2

5 300 złdo negocjacji

Niwna - Odświeżono dzisiaj o 17:40

200 m²
Osiedle Nowa Rawa | mieszkanie 2-pok. | 36

Rawa Mazowiecka - 17 maja 2026

55,93 m² - 9100 zł/m²
sprzedam działkę z domem Sadkowice

Sadkowice - 10 maja 2026

2 073 m² - 185.72 zł/m²
Działka rolna - rekreacyjna 1,04 ha z warunkami zabudowy - m. Doleck

Doleck - 15 maja 2026

10 400 m² - 9.52 zł/m²
Sprzedam działkę w Dolecku