Cena/m²

rod działki - Lubuskie - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 131 ogłoszeń
Działka ogrodowa ROD obok wieży ciśnień za torami

Działka ogrodowa ROD obok wieży ciśnień za torami

12 000 złdo negocjacji

Szprotawa - Odświeżono dnia 20 maja 2026

300 m² - 40 zł/m²
Działka ROD im.Chopina.

Gorzów Wielkopolski - 18 maja 2026

30,80 m² - 811.69 zł/m²
PROMOCJA  Dwie połączone działki ROD „Stokrotka” – narożne, 658m² , Gorzów Wlkp.

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 21 maja 2026

658 m² - 17.48 zł/m²
Działka Rod Żary centrum

Działka Rod Żary centrum

26 000 złdo negocjacji

Żary - 21 maja 2026

280 m² - 92.86 zł/m²
Domek letniskowy na ROD Wzgórza Lgińskie

Lgiń - 21 maja 2026

77 m² - 2162.34 zł/m²
Działka ROD Leśne Oczko Nowy Kisielin

Nowy Kisielin - 17 maja 2026

450 m² - 71.11 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w bloku

Strzelce Krajeńskie - 08 maja 2026

54 m² - 6092.59 zł/m²
Podwójna działka ROD

Podwójna działka ROD

199 000 złdo negocjacji

Zielona Góra - Odświeżono dnia 16 maja 2026

900 m² - 221.11 zł/m²
REERWACJA. Działka ROD-sprzedam prawo uzytkowania.

Przylep - 11 maja 2026

400 m² - 112.5 zł/m²
Mieszkanie po generalnym remoncie | KLIMATYZACJA | działka | piwnica |

Bobrówko - 17 maja 2026

56 m² - 5714.29 zł/m²
Działka ROD Falubaz Zielona Góra, Jędrzychów

Zielona Góra - 10 maja 2026

400 m² - 65 zł/m²
DZIAŁKA rod wyposażona altana TV lodówka wc monitorowana ogrodzona

Gorzów Wielkopolski - 17 maja 2026

300 m² - 119.3 zł/m²
Działka Rod 35 lecia Zielona Góra, Jędrzychów

Zielona Góra - Odświeżono dnia 07 maja 2026

450 m² - 66 zł/m²
Działka 350 m.kw. -ul.Działkowa

Działka 350 m.kw. -ul.Działkowa

12 000 złdo negocjacji

Zielona Góra - Odświeżono dzisiaj o 05:47

350 m² - 34.29 zł/m²
Dzialka ROD-RELAKS ul.Szczecińska(MEDIA-MARKT)

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 19 maja 2026

321 m² - 339.56 zł/m²
Duża działka ROD 7 arów – ogrodzona, zadbana, idealna do wypoczynku z nasadzeniami i potencjałem!

Szlichtyngowa - 14 maja 2026

714 m² - 35.01 zł/m²
Działka 600 m. ROD Sami Swoi ul. d.Kasprzaka / Drozdowa nr. 123 i 124

Gorzów Wielkopolski - 11 maja 2026

600 m² - 31.67 zł/m²
Działka ROD z Potencjałem w Sercu Miasta – Gotowa pod Twoją Wizję!

Żagań - 11 maja 2026

300 m² - 40 zł/m²
Działka ROD Wilkanów koło Zielonej Góry

Wilkanowo - 21 maja 2026

437 m² - 34.32 zł/m²
Sprzedam działkę ROD Celuloza z murowanym domkiem letniskowym

Kostrzyn nad Odrą - 08 maja 2026

300 m² - 296.67 zł/m²
Sprzedam działkę ROD „Wiarus” w Wilkanowie – 367m²,

Wilkanowo - 20 maja 2026

367 m² - 177.11 zł/m²
Działka ROD ŻAGAŃ

Żagań - 19 maja 2026

600 m² - 46.67 zł/m²
Działka rodzinna ROD

Nowa Sól - 18 maja 2026

Działka , 300 m2  ROD STILON  Gorzów Wlkp , os. Manhattan , Sprzedaż

Gorzów Wielkopolski - 13 maja 2026

300 m² - 58.33 zł/m²
Sprzedam działkę ROD "Kolejarz" w Czerwieńsku

Czerwieńsk - 18 maja 2026

400 m² - 122.5 zł/m²

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 21 maja 2026

658 m² - 17.48 zł/m²
Działka ogrodowa ROD na Górczynie

Gorzów Wielkopolski - 19 maja 2026

600 m² - 40 zł/m²
3 Pokoje , 1 piętro , miejsce parkingowe + duża piwnica + duża komórka

Żagań - 05 maja 2026

71 m² - 4915.49 zł/m²
Odstąpie Dwie Działki ROD Relaks w Droszkowie

Droszków - Odświeżono dnia 14 maja 2026

8,70 m² - 3333.33 zł/m²
Działka Rekreacyjna ROD Słoneczny Gorzów Wlkp. blisko os. Europejskiego

Gorzów Wielkopolski - 07 maja 2026

300 m² - 96.33 zł/m²
Odstąpie działkę Rodo

Zielona Góra - 13 maja 2026

380 m² - 105.26 zł/m²
Działka ogrodowa rod

Działka ogrodowa rod

38 000 złdo negocjacji

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 16 maja 2026

300 m² - 126.67 zł/m²
Dzialka ROD-RELAKS ul.Szczecińska(MEDIA-MARKT)

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 19 maja 2026

321 m² - 339.56 zł/m²
Działka ROD "Przodownik" ul. Żwirowa

Gorzów Wielkopolski - 20 maja 2026

400 m² - 45 zł/m²
Działka ROD za napeną

Szprotawa - Odświeżono dnia 12 maja 2026

300 m² - 13.33 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Lubniewice "OAZA"

Lubniewice - Odświeżono dzisiaj o 06:52

500 m² - 320 zł/m²
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum miasta

Sulechów - Odświeżono dnia 16 maja 2026

86,76 m² - 5186.72 zł/m²
Działka ROD W Żarach "RELAKS" za Wodnikiem

Żary - 17 maja 2026

300 m² - 21.67 zł/m²
ROD ogródki działkowe, działka ogrodowa

Nowa Sól - 07 maja 2026

504 m² - 49.6 zł/m²
Działka 350 m.kw. -ul.Działkowa

Działka 350 m.kw. -ul.Działkowa

12 000 złdo negocjacji

Zielona Góra - Odświeżono dzisiaj o 05:47

350 m² - 34.29 zł/m²
Działka ROD Przemysłówka

Działka ROD Przemysłówka

15 000 złdo negocjacji

Gorzów Wielkopolski - 09 maja 2026

366 m² - 40.98 zł/m²
Ogródek działkowy

Ogródek działkowy

33 000 złdo negocjacji

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 19 maja 2026

664 m² - 49.7 zł/m²
Sprzedam działkę 6,54ha

Sprzedam działkę 6,54ha

1 100 000 złdo negocjacji

Gorzów Wielkopolski - 12 maja 2026

6 541 m² - 168.17 zł/m²
Działka ogrodowa ROD Chopina/park krasnala Nowa Sól

Nowa Sól - 19 maja 2026

566 m² - 28.27 zł/m²
search