Cena

Nieruchomości - Lubin - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 335 ogłoszeń
Sprzedam działkę ogrodowa ROD Pigwa

Sprzedam działkę ogrodowa ROD Pigwa

8 500 zł

Lubin - 21 kwietnia 2026

300 m² - 28.33 zł/m²
Działka ogrodowa ROD

Działka ogrodowa ROD

39 000 złdo negocjacji

Lubin - 09 maja 2026

250 m² - 156 zł/m²
Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie dwupokojowe

215 000 złdo negocjacji

Lubin - Odświeżono dnia 10 maja 2026

35,20 m² - 6107.95 zł/m²
Sprzedam dom wolnostojący 170 m2 powierzchni całkowitej

Lubin - Odświeżono dzisiaj o 11:15

170 m² - 5235.29 zł/m²
Nowoczesny dom szeregowy  Garaż Ogród 4 pokoje 2 łazienki Lubin ul. Karola Szymanowskiego

Lubin - Odświeżono dnia 10 maja 2026

102 m² - 10774.51 zł/m²
Kawalerka do wynajęcia 28m w Lubinie

Lubin - Odświeżono dzisiaj o 09:50

28 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie 2-pokojowe z klimatyzacją w Lubinie

Lubin - 10 maja 2026

37,20 m² - 6989.25 zł/m²
Na sprzedaż 3 pokoje z balkonem Krucza

Lubin - 16 kwietnia 2026

51 m² - 7627.45 zł/m²
OKAZJA Mieszkanie 33 m² z balkonem i windą w Lubinie

Lubin - 08 maja 2026

33 m² - 6060.58 zł/m²
Okazja !!

Okazja !!

310 000 zł

Lubin - 27 kwietnia 2026

44,30 m² - 6997.74 zł/m²
3 Pokoje - Bezczynszowe - Okazja

Lubin - 05 maja 2026

63,40 m² - 7870.66 zł/m²
Gotowe do zamieszkania | 2 pokoje po remoncie | wyposażone | Centrum

Lubin - 27 kwietnia 2026

43 m² - 8481.4 zł/m²
Wynajmę halę w Lubin - hala 1200 m2, dwie chłodnie, plac TIR, Eurocash

Lubin - Odświeżono dzisiaj o 04:31

1 200 m²
Elegancki pawilon/kontener 6×3 m–czarna płyta nowoczesny wygląd zobacz

Lubin - Odświeżono dzisiaj o 05:48

3 pokoje 65 m² | 7 piętro | balkon | Przylesie Lubin

Lubin - Odświeżono dnia 01 maja 2026

65 m² - 7492.31 zł/m²
Bezczynszowe - 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem o łącznej pow. 71 m2

Lubin - 06 maja 2026

71 m² - 10408.45 zł/m²
Sprzedam hostel pracowniczy w Lubinie na 24 do 27 miejsc - prosperujący od 15 lat

Lubin - Odświeżono dzisiaj o 11:39

Mieszkanie 2-poziomowe w kamienicy

Lubin - 14 kwietnia 2026

64,30 m² - 8227.06 zł/m²
Wyjątkowe, Klimatyczne Mieszkanie Z Dobrą Energią – Ul. Leszczynowa, L

Lubin - Dzisiaj o 11:07

72,90 m² - 7393.69 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaz

Mieszkanie na sprzedaz

260 000 złdo negocjacji

Lubin - Dzisiaj o 10:35

34 m² - 7647.06 zł/m²
Słoneczne 2 pokoje – centrum Lubina, parking, od ręki

Lubin - 19 kwietnia 2026

46 m² - 6500 zł/m²
PRZYLESIE | 50m2 | PRYWATNIE | Gotowe do wejścia | Balkon | Winda |

Lubin - 10 maja 2026

50,40 m² - 6884.92 zł/m²
Kolejowa – Rezerwacja

Lubin - 04 maja 2026

48 m² - 4979.17 zł/m²
Mieszkanie 3-pok. w centrum miasta z piwnicą

Lubin - 20 kwietnia 2026

51 m² - 5196.08 zł/m²
2 pokoje, 2 piętro, 2 balkony, 2 przedpokoje

Lubin - 13 kwietnia 2026

53,70 m² - 6126.63 zł/m²
NOWA kawalerka 27m Centrum ul. Bankowa

Lubin - 08 maja 2026

29 m²
Sprzedam dom wolnostojący 170 m2 powierzchni całkowitej

Lubin - Odświeżono dzisiaj o 11:15

170 m² - 5235.29 zł/m²
!!! OKAZJA !!! Słoneczne mieszkanie ul. Leszczynowa OFERTA PRYWATNA

Lubin - 23 kwietnia 2026

48,60 m² - 8024.67 zł/m²
Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie os. Przylesie

Lubin - 14 kwietnia 2026

50,40 m² - 6329.37 zł/m²
Nowoczesne mieszkanie nw Centrum miasta

Lubin - 04 maja 2026

46 m² - 7804.35 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia Lubin klimatyzacja

Lubin - 10 maja 2026

35 m²
1 piętro blok cztero-piętrowy

Lubin - 30 kwietnia 2026

47 m² - 6063.83 zł/m²
Atrakcyjne 3 pok mieszkanie/ balkon/ Przylesie

Lubin - 25 kwietnia 2026

54,10 m² - 7578.56 zł/m²

Lubin - Odświeżono dzisiaj o 04:31

1 200 m²
Mieszkanie na sprzedaż Przylesie

Mieszkanie na sprzedaż Przylesie

260 000 złdo negocjacji

Lubin - 05 maja 2026

38,90 m² - 6683.8 zł/m²
Mieszkanie do własnej aranżacji | Lubin

Lubin - 04 maja 2026

36,30 m² - 6060.61 zł/m²
REZERWACJA Kawalerka / 0% Prowizji / Do zamieszkania / USTRONIE IV /

Lubin - 18 kwietnia 2026

31,60 m² - 7262.66 zł/m²
Wyremontowane mieszkanie

Lubin - 17 kwietnia 2026

44,30 m² - 6997.74 zł/m²
Sprzedaż mieszkania

Sprzedaż mieszkania

295 000 złdo negocjacji

Lubin - Odświeżono dnia 09 maja 2026

40 m² - 7375 zł/m²

Lubin - Dzisiaj o 11:07

72,90 m² - 7393.69 zł/m²
Dom nad jeziorem w Pszczewie – 50 m od brzegu jeziora (woj Lubuskie) Twoja baza w krainie 6 jezior!

Lubin - 19 kwietnia 2026

90,22 m² - 2970.52 zł/m²
Mieszkanie po kapitalnym remoncie

Lubin - 08 maja 2026

65 m² - 7215.38 zł/m²
Budowniczych Lgom - Rezerwacja

Lubin - 22 kwietnia 2026

48,50 m² - 5134.02 zł/m²
2 pokoje - 38m2 | Po generalnym remoncie | Balkon

Lubin - 16 kwietnia 2026

38 m² - 7815.79 zł/m²
Przytulne 2 Pokoje | Loggia | Paderewskiego | Przy

Lubin - 05 maja 2026

44,30 m² - 6501.13 zł/m²
3 pokoje - ścisłe centrum

Lubin - 05 maja 2026

42,13 m² - 8663.66 zł/m²
Dom wolnostojący, 170m2

Lubin - 20 kwietnia 2026

170,52 m² - 5395.26 zł/m²
ul.Kilińskiego, 2 pokoje z balkonem, po remoncie

Lubin - 07 maja 2026

46 m² - 8021.74 zł/m²
LUBIN | Gotowiec Inwestycyjny | 2 pokoje | Niski czynsz 340 zł

Lubin - 04 maja 2026

25 m² - 9140 zł/m²
Wynajmę, 2 pokoje, Księcia Ludwika I

Lubin - 17 kwietnia 2026

38 m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 9

• kamienica

  • ursus 360

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Lubin i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon