Cena

Nieruchomości - Litwinki - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Dzialki na sprzedaż

Dzialki na sprzedaż

80 000 złdo negocjacji

Litwinki - 14 maja 2026

1 000 m² - 80 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Lokal usługowy 190 m kw. w Nidzicy - ATRAKCYJNA CENA

Nidzica - 28 kwietnia 2026

190 m² - 1657.89 zł/m²
Lokal: Nidzica / ul. Traugutta 18

Nidzica - 11 maja 2026

284 m²
Mieszkanie w Nidzicy przy ul. Ogrodowej

Nidzica - 06 maja 2026

72,57 m² - 9356.48 zł/m²
Nidzica Mieszkanie 37m2 -bezposrednio

Nidzica - 21 kwietnia 2026

37 m² - 5945.95 zł/m²
Mieszkanie 108 m2 + garaż, ul. Kościuszki, możliwa faktura

Nidzica - Dzisiaj o 06:35

108 m²
Mieszkanie na wynajem

Nidzica - 16 maja 2026

45 m²
Mieszkanie w centum Nidzicy

Mieszkanie w centum Nidzicy

200 000 złdo negocjacji

Nidzica - 16 maja 2026

39 m² - 5128.21 zł/m²
Nowe Mieszkania w Nidzicy ,, PARKOWE ZACISZE ''

Nidzica - Odświeżono dnia 15 maja 2026

57,48 m² - 7200 zł/m²
Budynek murowany do wynajęcia

Nidzica - 13 maja 2026

Warsztat murowany do wynajęcia

Nidzica - 13 maja 2026

136 m²
Plac utwardzany do wynajęcia

Nidzica - 13 maja 2026

1 800 m² - 0.89 zł/m²
Miejsce parkingowe TIR

Nidzica - 13 maja 2026

50 m²
Sprzedam mieszkanie / wstepna rezerwacja

Nidzica - Odświeżono dnia 13 maja 2026

51 m² - 5686.27 zł/m²
Nowo zaprojektowane mieszkanie w istniejącym budynku 45 m2 (90 m2)

Nidzica - Odświeżono dnia 12 maja 2026

89,50 m² - 4022.35 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Nidzica - Odświeżono dnia 12 maja 2026

46 m²
Mieszkanie 64 m ul. Traugutta Nidzica

Nidzica - 11 maja 2026

64 m² - 5468.75 zł/m²
Działki na sprzedaż Piątki

Działki na sprzedaż Piątki

72 000 złdo negocjacji

Nidzica - 11 maja 2026

805 m² - 89.44 zł/m²
Ekskluzywna kamiennica w c.Nidzicy idealny na biznes i mieszkanie

Nidzica - Odświeżono dnia 11 maja 2026

265 m² - 8679.25 zł/m²
Działka budowlana z widokiem na zamek , las, projekt,fundamenty  domu

Nidzica - 10 maja 2026

1 200 m² - 183.33 zł/m²
Wynajmę kawalerkę w Nidzicy

Nidzica - 05 maja 2026

31 m²
Lokal Handlowo - Usługowy

Nidzica - 05 maja 2026

37 m²
Mieszkanie trzy pokoje Nidzica ul. Warszawska

Nidzica - 02 maja 2026

63,47 m² - 5798.01 zł/m²
Mieszkanie do własnej aranżacji , 50,3 m2

Nidzica - 30 kwietnia 2026

50,30 m² - 3916.5 zł/m²
Przestronny dom na sprzedaż z pięknym ogrodem! Nidzica Tatary

Nidzica - 29 kwietnia 2026

173 m² - 4566.47 zł/m²
Plac na wynajem ogrodzony utwardzony parking działka

Nidzica - 28 kwietnia 2026

4 500 m² - 1.09 zł/m²
Hala produkcyjna / magazyn / plac do wynajęcia Nidzica

Nidzica - 28 kwietnia 2026

570 m²
Atrakcyjna działka budowlana 1599 m²  w Nidzicy

Nidzica - 28 kwietnia 2026

1 599 m² - 123 zł/m²
Dom na wynajem dla firm/ wystawiam fv

Nidzica - 28 kwietnia 2026

65 m²
mieszkanie na wynajem: Nidzica ul. Kopernika 2A

Nidzica - 27 kwietnia 2026

45 m²
Mieszkanie 110 m² w samym centrum Nidzicy

Nidzica - 27 kwietnia 2026

110 m²
Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji, centrum, nowe budownictwo, gotowe do zamieszkania- Nidzica

Nidzica - 27 kwietnia 2026

54,77 m² - 8197.92 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej z dużym potencjałem/ dom w cenie mieszkania!– Nidzica

Nidzica - 26 kwietnia 2026

110 m² - 4136.36 zł/m²
Działki na sprzedaż obr. Waszulki

Działki na sprzedaż obr. Waszulki

2 700 000 złdo negocjacji

Nidzica - 22 kwietnia 2026

44 400 m² - 60.81 zł/m²
Do wynajęcia - dom po remoncie. 3 pokoje, podwórko, piwnica.

Nidzica - 20 kwietnia 2026

80 m²
Mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Januszkowo

Nidzica - 06 kwietnia 2026

61 m² - 3524.59 zł/m²
Sprzedam mieszkanie, 3 pokoje, po generalnym remoncie

Nidzica - 03 kwietnia 2026

50,17 m² - 7753.64 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż w centrum miasta

Nidzica - 15 maja 2026

51,20 m² - 6152.34 zł/m²
Przestronny lokal na wynajem z parkingiem i dostępem do mediów

Nidzica - 22 marca 2026

437 m²
Działka w Nidzicy, ulica Radosna

Nidzica - 06 maja 2026

1 097 m² - 132.18 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Litwinki i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon