Cena

Nieruchomości - Leszcze - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Wynajmę mieszkanie ul. Siesławska

Wynajmę mieszkanie ul. Siesławska

2 000 zł

Leszcze - 08 maja 2026

40 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działki budowlane

Działki budowlane

95 000 złdo negocjacji

Gacki - 09 maja 2026

1 900 m² - 50 zł/m²
Mieszkanie 2 pok, 47,43m2, Gacki, gm. Pińczów

Gacki - 08 maja 2026

47,43 m² - 3689.65 zł/m²
Atrakcyjne działki budowlane

Atrakcyjne działki budowlane

99 999 złdo negocjacji

Gacki - 29 kwietnia 2026

1 700 m² - 58.82 zł/m²
Siedlisko w sercu Ponidzia – cisza, natura i przestrzeń | Wojsławice k. Pińczowa

Wojsławice - Odświeżono dnia 25 kwietnia 2026

1 000 m² - 299 zł/m²
Syndyk sprzeda nieruchomość w m. Winiary

Winiary - 20 kwietnia 2026

131,75 m² - 1912.71 zł/m²
3-pokojowy, parterowy dom na sprzedaż

Kostki Małe - Odświeżono dnia 07 maja 2026

85 m² - 3529.41 zł/m²
Działka 11ar w centrum ponidzia

Chroberz - Odświeżono dnia 03 maja 2026

11 000 m² - 8.18 zł/m²
Syndyk sprzeda działkę niezabudowaną w m. Stara Zagość, gm. Pińczów

Stara Zagość - 20 kwietnia 2026

2 400 m² - 18.38 zł/m²
Nieruchomośc Skotniki Górne gmina Wiślica

Skotniki Górne - 29 kwietnia 2026

90 m² - 1655.56 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Młodzawy Duże - 08 maja 2026

2 200 m² - 70 zł/m²
Wynajme plac z halami watami boksami biuro socjal

Młodzawy Duże - Odświeżono dnia 30 kwietnia 2026

2 000 m²
Dom 80 m2, 3 pokoje, Bogucice Drugie

Bogucice Drugie - 08 maja 2026

80 m² - 4000 zł/m²
Dom 3-pok., 77m2, 2,5ha, Byczów, gm. Pińczów

Byczów - 08 maja 2026

77,20 m² - 3238.34 zł/m²
Atrakcyjne Działki Budowlane Las Winiarski

Las Winiarski - 04 maja 2026

1 000 m² - 130 zł/m²
Działka budowlana - ZAWARŻA

Zawarża - 22 kwietnia 2026

1 416 m² - 41.67 zł/m²
Sprzedam działkę budowalną

Sprzedam działkę budowalną

80 000 złdo negocjacji

Chotelek - 09 maja 2026

991 m² - 80.73 zł/m²
Dom , siedlisko na Ponidziu

Złota - 03 maja 2026

110 m² - 1545.45 zł/m²
Dom w Spokojnej okolicy

Busko-Zdrój - 14 kwietnia 2026

130 m² - 2915.38 zł/m²
Sprzedam dom  Skrzypów koło Pińczowa ,15km Busko Zdrój  cena do negocj

Skrzypiów - 20 kwietnia 2026

83 m² - 5301.2 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Pińczów - Odświeżono dnia 06 maja 2026

32,50 m² - 4307.69 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana Siesławice Busko-Zdrój

Siesławice - 07 maja 2026

1 860 m² - 132.8 zł/m²
Nowe. Pod klucz.

Nowe. Pod klucz.

490 000 złdo negocjacji

Siesławice - 20 kwietnia 2026

41,38 m² - 11841.47 zł/m²
Kobylniki,Buski,Świętokrzyskie-Działka budowlana

Kobylniki - 24 kwietnia 2026

3 616 m² - 42.59 zł/m²
Osiedle Zdrojove Zacisze Busko-Zdrój | Mieszkanie AM31 - 54,88 m2

Busko-Zdrój - 30 kwietnia 2026

54,88 m² - 7900 zł/m²
Osiedle Zdrojove Zacisze Busko-Zdrój | Mieszkanie AM08 - 55,05 m2

Busko-Zdrój - 17 kwietnia 2026

55,05 m² - 7900 zł/m²
Osiedle Zdrojove Zacisze Busko-Zdrój | Mieszkanie BM14 - 44,36 m2

Busko-Zdrój - 17 kwietnia 2026

44,36 m² - 7900 zł/m²
Osiedle Zdrojove Zacisze Busko-Zdrój | Mieszkanie AM20 - 70,02 m2

Busko-Zdrój - 13 kwietnia 2026

70,02 m² - 7600 zł/m²
Działki na sprzedaż

Nowy Folwark - 23 kwietnia 2026

729 m² - 137.17 zł/m²
Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe stan deweloperski

Busko-Zdrój - 07 maja 2026

40,56 m² - 7990 zł/m²
Sprzedam / wynajmę mieszkanie* 3 pokoje* 56m2 Grodzisko

Pińczów - 10 maja 2026

56 m² - 21.43 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż 59,06 m2 Pińczów ul. Grunwaldzka

Pińczów - 10 maja 2026

59,06 m² - 6518.79 zł/m²
Działka budowlana działki budowlane Pasturka Pińczów

Pińczów - Odświeżono dnia 09 maja 2026

800 m² - 100 zł/m²
Garaż blaszany blaszak nowoczesny wygląd konstrukcja profil zamknięty

Pińczów - 09 maja 2026

35 m²
Wynajme mieszkanie kawalerka Pinczów centrum

Pińczów - 08 maja 2026

36 m²
Działkę w dobre ręce dam lub zamienię

Pińczów - Odświeżono dnia 08 maja 2026

320 m²
Wynajmę budynek handlowy 170m2 z placem 1500 m2 w Pińczowie

Pińczów - 07 maja 2026

170 m²
Mieszkanie dwupokojowe parter do wynajęcia

Pińczów - 07 maja 2026