Cena

Nieruchomości - Legnickie Pole - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Nowoczesny dom w kameralnej enklawie | 7 arów działki | Legnickie Pole

648 000 zł

Legnickie Pole - 28 kwietnia 2026

120 m² - 5400 zł/m²
Hala magazyn TIR Parking baza transportowa warsztat LSSE A4 Legnica

Legnickie Pole - Odświeżono dzisiaj o 05:36

650 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana  Gniewomierz nowe  osiedle

Gniewomierz - 28 kwietnia 2026

1 032 m² - 170 zł/m²
Solidny dom z potencjałem – Gniewomierz, gm. Legnickie Pole

Gniewomierz - 22 kwietnia 2026

100 m² - 5390 zł/m²
Działka budowlana

Raczkowa - Odświeżono dnia 09 maja 2026

1 500 m² - 166 zł/m²
Mieszkanie Raczkowa

Mieszkanie Raczkowa

430 000 złdo negocjacji

Raczkowa - 20 marca 2026

108 m² - 3981.48 zł/m²
Działka przemysłowo-produkcyjna, blisko autostrady

Mikołajowice - 21 kwietnia 2026

43 377 m² - 27.43 zł/m²
Nowa Wieś Legnicka - powierzchnia biurowa do wynajęcia

Nowa Wieś Legnicka - 07 maja 2026

860 m²
Nowa Wieś Legnicka - Powierzchnia biuro-magazynowa do wynajęcia

Nowa Wieś Legnicka - 07 maja 2026

476 m²
Działka budowlana - Mąkolice gm. Legnickie Pole - 13,56 a

Koiszków - 15 kwietnia 2026

1 356 m² - 158.55 zł/m²
Sprzedam garaż piekary C ul. Jastruna

Bartoszów - 13 maja 2026

15,70 m²
Dom wolnostojacy Bartoszów

Bartoszów - 30 kwietnia 2026

24 m² - 41625 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia Godziszowa

Godziszowa - Odświeżono dnia 13 maja 2026

70 m²
Działka rekreacyjna Rod Relaks

Grzybiany - 14 maja 2026

35 m² - 3428.57 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD "Nad Jeziorkiem" w Grzybianach

Grzybiany - 23 kwietnia 2026

400 m² - 112.5 zł/m²
Syndyk sprzeda niezabudowany grunt

Grzybiany - 29 kwietnia 2026

39 322 m² - 3.18 zł/m²
Gotowe mieszkanie 3 pokoje. Wysoki standard, kameralny budynek z 2002r

Legnica - 21 kwietnia 2026

68,15 m² - 7028.61 zł/m²
Działka przemysłowa / usługowa 1.18 ha.

Grzybiany - 05 maja 2026

10 900 m² - 150 zł/m²
Działka pod miastem z możliwością posiadania własnego stawu

Kunice - 29 kwietnia 2026

3 000 m² - 23.33 zł/m²
Sprzedam mieszkanie z miejscem parkingowym w Legnicy

Bartoszów - Odświeżono dnia 13 maja 2026

40,68 m² - 10078.66 zł/m²
Przestronny, ekonomiczny dom z niezależnym studiem i dużym ogrodem !

Legnica - Dzisiaj o 10:07

118,28 m² - 7355.43 zł/m²
Apartamenty Jankowskiego

Legnica - 11 maja 2026

52,78 m² - 8800 zł/m²
Budynek produkcyjno- magazynowy z częścią biurową

Złotniki - 21 kwietnia 2026

768 m²
3 pokoje / Balkon / Niski czynsz / Piekary B -lub zamiana na mniejsze

Legnica - 02 maja 2026

58,70 m² - 8671.21 zł/m²
Nowy dom w zabudowie bliźniaczej

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej

759 000 złdo negocjacji

Złotniki - 24 kwietnia 2026

106,06 m² - 7156.33 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Zorza w Ziemnicach

Ziemnice - Odświeżono dnia 10 maja 2026

400 m² - 62.5 zł/m²
Działka rekreacyjna ZIEMNICE

Ziemnice - 06 maja 2026

400 m² - 157.5 zł/m²
Działka ROD Nad Strumykiem Ziemnice - Grzybiany

Ziemnice - 03 maja 2026

297 m² - 185.19 zł/m²
Działka Rod Ziemnice

Ziemnice - 20 kwietnia 2026

400 m² - 137.5 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej Piekary B

Legnica - 06 maja 2026

127,51 m² - 9403.18 zł/m²
Uzbrojona działka budowlana Grzybiany 25x36m z 2 projektami media 906m

Grzybiany - 25 kwietnia 2026

906 m² - 259.38 zł/m²
Mieszkanie z miejscem postojowym i kom. lokatorską

Legnica - 17 kwietnia 2026

65 m² - 10538.46 zł/m²
Pałac w Snowidzy na sprzedaż

Pałac w Snowidzy na sprzedaż

2 300 000 złdo negocjacji

Snowidza - 14 maja 2026

Działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę

Snowidza - 12 maja 2026

750 m² - 146.67 zł/m²
Działka budowlana 18 arów w Przybyłowicach

Przybyłowice - 11 maja 2026

1 800 m² - 86.11 zł/m²
Okazja !!! Biznes !!! Centrum Osiedla Dom/ Lokale Użytkowe

Legnica - 08 maja 2026

266 m²
Okazja !!! Biznes !!!  Centrum  Osiedla Dom/ Lokale Użytkowe

Legnica - 08 maja 2026

266 m² - 2627.82 zł/m²
Wynajmę dużą kawalerkę w Legnicy przy ul. Karkonoska

Legnica - 06 maja 2026

40 m²
Wynajme mieszkanie

Legnica - 21 kwietnia 2026

39 m²
Mieszkanie 2-pokoje z balkonem Legnica Piekary A ul.Karkonoska

Legnica - 20 kwietnia 2026

47,60 m² - 7668.07 zł/m²
Na wynajem kawalerka - Osiedle Piekary A - WOLNE OD 14 MAJA

Legnica - 13 maja 2026