Cena

Nieruchomości - Krekole - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana Krawczyki / 0,11 ha / blisko lasu

Działka budowlana Krawczyki / 0,11 ha / blisko lasu

54 000 zł

Krawczyki - 24 kwietnia 2026

1 123 m² - 48.09 zł/m²
Działki budowlane Krawczyki – centrum wsi, warunki zabudowy

Krawczyki - 08 maja 2026

1 357 m² - 47.9 zł/m²
Wymarzone działki budowlane

Wymarzone działki budowlane

56 000 złdo negocjacji

Krawczyki - Odświeżono dnia 07 maja 2026

1 104 m² - 50.72 zł/m²
Działki budowlane

Działki budowlane

60 000 złdo negocjacji

Krawczyki - 04 maja 2026

1 267 m² - 47.36 zł/m²
Działka z domem w województwie warmińsko-mazurskim

Krawczyki - 15 marca 2026

180 m² - 8055.56 zł/m²
Sprzedam działki budowlane z WZ Bartoszyce - Lidzbark Warm. 4000 zł/ar

Samolubie - 24 kwietnia 2026

1 000 m² - 40 zł/m²
10,52 ha TUZ - łąki/pastwiska - jeden kawałek - dopłaty - gmina Kiwity

Połapin - 11 maja 2026

105 200 m² - 4.23 zł/m²
Działki budowlane Osieka przy drodze krajowej Nr 51

Osieka - 16 kwietnia 2026

1 000 m² - 30 zł/m²
Wyjątkowa oferta inwestycyjna

Kotowo - 13 maja 2026

18 045 m² - 83.07 zł/m²
Działka budowlana Galiny / 0,11 ha / blisko lasu

Galiny - 29 kwietnia 2026

1 159 m² - 38.83 zł/m²
Hala do wynajęcia 70 m

Plęsy - Odświeżono dnia 03 maja 2026

70 m²
Działka z fundamentami Plęsy

Działka z fundamentami Plęsy

110 000 złdo negocjacji

Plęsy - 28 kwietnia 2026

1 519 m² - 72.42 zł/m²
Mieszkanie, kawalerka do wynajęcia centrum Orneta

Kiwity - 07 maja 2026

40 m²
Domek holenderski 13/3m

Domek holenderski 13/3m

23 900 złdo negocjacji

Kiwity - 05 maja 2026

Sprzedam mieszkanie w Tolko

Sprzedam mieszkanie w Tolko

105 000 złdo negocjacji

Tolko - Odświeżono dnia 11 maja 2026

42,49 m² - 2471.17 zł/m²
Pół domu na Warmii

Pół domu na Warmii

165 000 złdo negocjacji

Sułowo - 28 kwietnia 2026

50 m² - 3300 zł/m²
Hala/Magazyn na wynajem z rampą i biurem

Bartoszyce - 21 kwietnia 2026

600 m²
Działka budowlana z widokiem na jeziorko ul. PCK

Bartoszyce - 11 maja 2026

642 m² - 247.66 zł/m²
Działka budowlana przy Romera

Działka budowlana przy Romera

118 000 złdo negocjacji

Bartoszyce - 25 kwietnia 2026

400 m² - 295 zł/m²
Obiekt magazynowo - biurowy z dużą działką

Bartoszyce - 20 kwietnia 2026

1 806 m²
Sprzedam dom, Bartoszyce.

Bartoszyce - 21 kwietnia 2026

300 m² - 3166.67 zł/m²
Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem i dwoma garażami

Bartoszyce - 17 kwietnia 2026

116,80 m² - 3587.33 zł/m²
Budynek handlowy w samym centrum Bartoszyc – 261 m2

Bartoszyce - 22 kwietnia 2026

261 m²
Apartamenty na sprzedaż – Osiedle Paderewskiego, Bartoszyce

Bartoszyce - 14 kwietnia 2026

37,57 m² - 7300 zł/m²
Piękny duży dom blisko jeziora

Lidzbark Warmiński - 05 maja 2026

245 m² - 3673.47 zł/m²
Kawalerka po generalnym remoncie

Bartoszyce - 07 maja 2026

23,70 m² - 7383.97 zł/m²
Bartoszyce / warmińsko-mazurskie / ul. Kętrzyńska

Bartoszyce - 11 maja 2026

515 m²
Kawalerka / parter / ul. Pułaskiego 2 / 26 m2

Bartoszyce - 07 maja 2026

26,10 m² - 4022.99 zł/m²
Lokal z bardzo dużym parkingiem

Bartoszyce - 22 kwietnia 2026

340 m²
3 pokoje | 49.65m2 Kinkajmy - funkcjonalne mieszkanie

Kinkajmy - 07 maja 2026

49,65 m² - 3726.08 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia na ul. Tartacznej w Bartoszycach

Bartoszyce - 13 maja 2026

28 m²
Wynajmę mieszkanie - Bartoszyce ul. Piłsudskiego

Bartoszyce - 12 maja 2026

38 m²
Ziemia rolna na sprzedaż

Ziemia rolna na sprzedaż

99 999 999 złdo negocjacji

Bartoszyce - 12 maja 2026

100 000 m² - 1000 zł/m²
Mieszkanie | Lokal | 25 m2 | Poniatowskiego 21 | Centrum miasta

Bartoszyce - Odświeżono dnia 11 maja 2026

38,40 m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

200 000 złdo negocjacji

Bartoszyce - Odświeżono dnia 10 maja 2026

48,20 m² - 4149.38 zł/m²
Mieszkanie Tolko

Mieszkanie Tolko

350 000 zł

Bartoszyce - Odświeżono dnia 10 maja 2026

100 m² - 3500 zł/m²
Przestronne mieszkanie 61 m² z garażem i działką – Bartoszyce

Bartoszyce - 10 maja 2026

61,20 m² - 5882.35 zł/m²
Wybuduj wymarzony dom w „CUDOWNEJ KRAINIE” nowa lokalizacja 1 km od Bartoszyc

Bartoszyce - 10 maja 2026

1 m² - 68000 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż  Bartoszyce

Mieszkanie na sprzedaż Bartoszyce

245 000 złdo negocjacji

Bartoszyce - 09 maja 2026

47 m² - 5212.77 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Krekole i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon