Cena/m²

powstancow - Koszalin - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
Kawalerka- Powstańców Wielkopolskich

Kawalerka- Powstańców Wielkopolskich

168 000 zł

Koszalin - 14 maja 2026

21,68 m² - 7749.08 zł/m²
Nowe mieszkanie 2-pokojowe. Koszalin Centrum

Koszalin - Odświeżono dnia 08 maja 2026

44,44 m² - 8753.38 zł/m²
Tylko U Nas!3 pokoje na parterze-Powstańców Wlkp!

Koszalin - 25 kwietnia 2026

64,10 m² - 6006.24 zł/m²
4 Pokoje | Dwupoziomowe | os. Północ | po Remoncie | Nowoczesne

Koszalin - 11 maja 2026

72,50 m² - 7586.19 zł/m²
Okazja Nowa inwestycja – Osiedle Raduszka, ul. Kro

Koszalin - 05 maja 2026

73,30 m² - 6807.64 zł/m²
Światło, dwa poziomy, balkon, łazienka i wc, nowoczesne M3 z 2017r.

Koszalin - 29 kwietnia 2026

52,20 m² - 9559.39 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie dwupoziomowe jak dom !

Koszalin - 26 kwietnia 2026

106 m² - 7537.74 zł/m²
Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centru

Koszalin - 30 kwietnia 2026

66,83 m² - 5237.17 zł/m²
Zadbane 3 pokojowe, Wieniawskiego, Swpdl.

Koszalin - 04 maja 2026

55,01 m² - 6344.3 zł/m²
Promocja Nowa inwestycja – Osiedle Raduszka, ul. K

Koszalin - 05 maja 2026

73,30 m² - 6807.64 zł/m²
Deweloperskie 4-pok z garażem, ogródkiem, osiedle zamknięte. Rokosowo

Koszalin - 04 maja 2026

103,24 m² - 6770.63 zł/m²
Rokosowo, Laurowa, Wys. Stand.,Pełne wyposażenie, Do zamieszkania

Koszalin - 26 kwietnia 2026

119 m² - 8058.82 zł/m²
Przepiękny 3-pokojowy apartament + duży narożny taras + garaż +piwnica

Koszalin - 30 kwietnia 2026

56,36 m² - 11692.69 zł/m²
Dom w stanie deweloperskim z ogródkiem i garażem na osiedlu zamkniętym

Koszalin - 04 maja 2026

103,24 m² - 6770.63 zł/m²
Mieszkanie przy Parku Książąt Pomorskich 1 piętro

Koszalin - 27 kwietnia 2026

71,25 m² - 6442.11 zł/m²
Nowa inwestycja – Osiedle Raduszka, ul. Krokusów,

Koszalin - 05 maja 2026

73,30 m² - 7626.19 zł/m²
Przestronne mieszkanie z balkonem i piwnicą

Koszalin - 15 maja 2026

60,10 m² - 7321.13 zł/m²
47,5m2, III p. SwpdL, rej. Tetmajera

Koszalin - 12 maja 2026

47,55 m² - 7549.95 zł/m²
Wyposażona kawalerka na przeciwko Politechniki - okazja inwestycyjna

Koszalin - 05 maja 2026

22 m² - 11318.18 zł/m²
91 m² | 5 pokoi | 2 łazienki | po remoncie | idealne dla rodziny”

Koszalin - Odświeżono dzisiaj o 12:26

91 m² - 7571.43 zł/m²
Mieszkanie 54m2, 1 piętro, balkon, miejsce postojowe i kom. lok.

Koszalin - 18 maja 2026

54,42 m² - 8801.91 zł/m²
Działka Budowlana - Koszalin, ul. Pszeniczna (dom, bliźniak, szereg)

Koszalin - 13 maja 2026

1 018 m² - 160.12 zł/m²
Nowa inwestycja – Osiedle Raduszka, ul. Krokusów,

Koszalin - 05 maja 2026

73,30 m² - 7080.49 zł/m²
Sprzedam duże mieszkanie własnościowe bezczynszowe

Koszalin - 11 maja 2026

123 m² - 6422.76 zł/m²
2 pokoje w centrum - Podgórna

Koszalin - Dzisiaj o 16:58

37,56 m² - 6922.26 zł/m²
Budowlana

Budowlana

179 000 zł

Koszalin - 08 maja 2026

1 000 m² - 179 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe 31,40 z windą

Koszalin - 19 maja 2026

31,40 m² - 9012.74 zł/m²
Koszalin | Dom + warsztat | Bezpośrednio

Koszalin - 18 maja 2026

263,34 m² - 3379.66 zł/m²
SwpdL, 36m2, oddzielna kuchnia z oknem - rej. Szym

Koszalin - 30 kwietnia 2026

36,10 m² - 7617.73 zł/m²
Super cena, centrum, gotowe mieszkanie! lub zamiana

Koszalin - 04 maja 2026

33,16 m² - 7237.64 zł/m²
Stylowa szeregówka z garażem działka179m2 Centrum

Koszalin - 28 kwietnia 2026

125,80 m² - 5158.98 zł/m²
SwpdL, 31,6m2, 0 piętro, rej. Kołłątaja

Koszalin - 05 maja 2026

31,60 m² - 7389.24 zł/m²
1 pok. , II p. Niski czynsz, rej. Sikorskiego

Koszalin - 30 kwietnia 2026

27,50 m² - 7996.36 zł/m²
Mieszkanie  Dwupoziomowe - Dwa oddzielne wejścia

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

99,80 m² - 6663.33 zł/m²
Nowe mieszkanie Konstytucji 3go Maja

Nowe mieszkanie Konstytucji 3go Maja

640 000 złdo negocjacji

Koszalin - Odświeżono dnia 19 maja 2026

69,40 m² - 9221.9 zł/m²
Centrum Zwycięstwa 14 Kosmos, PKP, PKS, Duże Witryny Zgoda na Alkohol

Koszalin - 23 marca 2026

77 m²
Gotowe | Staszica | nowe, winda| 5 piętro | 2pok. z tarasem

Koszalin - 04 maja 2026

40,70 m² - 9900 zł/m²
SwpdL, 1- pokojowe, z tarasem, rej.Odrodzenia

Koszalin - 30 kwietnia 2026

33,25 m² - 8601.5 zł/m²
2 pokojowe z miejscem parkingowym i komorka ul. Staszica

Koszalin - 20 maja 2026

45 m²
search