Cena

Nieruchomości - Koszalin - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 824 ogłoszenia
Mieszkanie 58m2 gotowe do zamieszkania - aneks kuchenny w zabudowie. Parter.

399 000 złdo negocjacji

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

58 m² - 6879.31 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje 50m2 ul. Podgórna

Koszalin - 18 maja 2026

50 m²
Mieszkanie 2 - pokojowe w centrum Koszalina

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

45 m²
Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w centrum Koszalina

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

46,60 m² - 7875.54 zł/m²
Mieszkanie Koszalin 3 pokoje ul Podgórna

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

41,50 m² - 7951.81 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje, 57m2 , parter, gotowe do wprowadzenia

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

57 m² - 8228.07 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie 2 pokojowe umeblowane w centrum Koszalina

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

44 m²
Mieszkanie 3 pokoje , parter ,53m2 , gotowe do wprowadzenia

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

53,30 m² - 8048.78 zł/m²
Wynajmę nowoczesne mieszkanie od 1 lipca ul.Odrodzenia  z miejscem w garażu podziemnym.

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

73 m²
Dom Mieszkalny 76 m2

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

76,80 m² - 2539.06 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje Koszalin Halera

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

41 m²
Mieszkanie na wynajem Władysława IV w Koszalinie

Koszalin - 18 maja 2026

37,90 m²
Działka ROD w Koszalinie, im. Marii Konopnickiej w Koszalinie

Koszalin - 07 maja 2026

182 m² - 104.4 zł/m²
Lokal do wynajęcia

Koszalin - 16 maja 2026

50 m²
Kawalerka stancja pokój

Koszalin - Odświeżono dnia 16 maja 2026

Wynajmę wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie. Duży balkon..

Koszalin - 18 maja 2026

35 m²
3 pokojowe mieszkanie z Ogródkiem na parterze - Koło EMKI

Koszalin - 13 maja 2026

50,60 m² - 7509.88 zł/m²
Mieszkanie , 2 pokoje , 48m2 , parter gotowe do zamieszkania

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

48,80 m² - 7909.84 zł/m²
Mieszkanie  Dwupoziomowe - Dwa oddzielne wejścia

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

99,80 m² - 6663.33 zł/m²
Przestronne mieszkanie z balkonem i piwnicą

Koszalin - 15 maja 2026

60,10 m² - 7321.13 zł/m²
Apartament premium | 3 pokoje | 56 m² | duża loggia | Koszalin

Koszalin - 18 maja 2026

56 m² - 11232.14 zł/m²
Przestronne 4pokoje+balkon/parter - Jana Pawła II!

Koszalin - 18 maja 2026

69,20 m² - 5476.88 zł/m²
Mieszkanie w Centrum | Spółdzielcze- własnościowe | 37.5m2

Koszalin - 17 maja 2026

37,50 m² - 6666.64 zł/m²
Atrakcyjne mieszkanie blisko centrum Koszalina

Koszalin - 18 maja 2026

81,80 m² - 4877.75 zł/m²
Gotowy, nowoczesny apartament 2 pokojowy z tarasem - oferta prywatna

Koszalin - 18 maja 2026

36,16 m² - 12140.49 zł/m²
Mieszkanie 56,3m2,  2 pok. prywat. miejsce postojowe, niski czynsz

Koszalin - 17 maja 2026

56 m²
Kawalerka idealna pod inwestycję – gotowy dochód od pierwszego dnia!

Koszalin - Odświeżono dnia 17 maja 2026

29 m² - 7896.55 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe umeblowane w centrum Koszalina

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

44 m²
2 pokoje po remoncie | parter | Koszalin

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

34 m² - 7941.18 zł/m²
Wynajmę garaż ulica Żytnia !

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

17 m²
Koszalin | Dom + warsztat | Bezpośrednio

Koszalin - 18 maja 2026

263,34 m² - 3379.66 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe - Koszalin, ul. Barlickiego

Koszalin - 13 maja 2026

31,60 m²
Świetne mieszkanie 2 pokoje na 1 p. Os. Wenedów!

Koszalin - 18 maja 2026

46,86 m² - 6828.85 zł/m²
Mieszkanie 2 - pokojowe w centrum Koszalina

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

45 m²
Gotowy lokal gastro – centrum Koszalina | odstępne 11 900 zł

Koszalin - 18 maja 2026

70 m²
Włoska, os.Ue, 2 pokoje z ogródkiem, wysoki parter

Koszalin - 29 kwietnia 2026

39,18 m² - 10719.75 zł/m²
4 Pokoje | Dwupoziomowe | os. Północ | po Remoncie | Nowoczesne

Koszalin - 11 maja 2026

72,50 m² - 7586.19 zł/m²
4 pokoje - 1 piętro -Kupiecka!

Koszalin - 14 maja 2026

94,20 m² - 2961.78 zł/m²
Piękny Biały Dom 96m2 ( cena bez tarasu)

Koszalin - Odświeżono dnia 17 maja 2026

96 m² - 2500 zł/m²
Komfortowe mieszkanie 3 pok. z miejscem post. i ko

Koszalin - 21 kwietnia 2026

59,32 m² - 8580.58 zł/m²
Przytulna kawalerka po remoncie - Przylesie

Koszalin - 18 maja 2026

21 m²
Dom parterowy z dużym patio

Dom parterowy z dużym patio

725 000 złdo negocjacji

Koszalin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

100 m² - 7250 zł/m²
Mieszkanie na parterze z garażem i windą ...

Koszalin - 12 maja 2026

95,20 m² - 6292.02 zł/m²
Przytulne umeblowane 2 pokoje z loggią - 1 Maja!

Koszalin - 14 maja 2026

39,85 m² - 6750.31 zł/m²
Lokal handlowo-usługowy na parterze ul. Modrzejewskiej

Koszalin - 18 maja 2026

44,42 m²
Loggia, rozkładowe 3 pok. rej. Sikorskiego

Koszalin - 18 maja 2026

50,10 m² - 6886.23 zł/m²
I piętro, 2 pokoje ciepłociąg, rej. Szymanowskiego

Koszalin - 18 maja 2026

48,64 m² - 7791.94 zł/m²
3 pokojowe/balkon/2 piętro!

Koszalin - 11 maja 2026

64,40 m² - 5885.09 zł/m²
Dom Eko!! Fotowoltaika własna woda bio oczyszczalnia Okazja!! Rokosowo

Koszalin - 29 kwietnia 2026

213 m² - 4201.88 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe, po kapitalnym remoncie!

Koszalin - 27 kwietnia 2026

43,70 m² - 8443.94 zł/m²
Kawalerka z balkonem w Koszalinie: parter, wygoda!

Koszalin - 29 kwietnia 2026

39,28 m² - 6339.1 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Koszalin i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon