Cena

Nieruchomości - Kamionka - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

PIĘKNA Działka rolno-budowlana z WZ przy S7 między Krakowem a Kielcami

279 000 złdo negocjacji

Bogdanów - 17 kwietnia 2026

20 400 m² - 13.68 zł/m²
Zamieszkaj w komfortowych warunkach

Kozłów - 15 kwietnia 2026

Działka w Przybysławicach w gminie Kozłów

Przybysławice - 09 maja 2026

3 000 m² - 30 zł/m²
Sprzedam działkę rolno - budowlaną z Pozwoleniem na budowę

Podleśna Wola - 16 kwietnia 2026

10,70 m² - 12149.53 zł/m²
Dom, garaż, stodoła, chlewnia.

Głogowiany Stara Wieś - 10 maja 2026

110 m² - 9090.91 zł/m²
ferma loch- chlewnia

Pękosław - Odświeżono dnia 04 maja 2026

Działka w spokojnej, zielonej okolicy

Mianocice - Odświeżono dzisiaj o 05:07

2 208 m² - 49.37 zł/m²
Dom na sprzedaż – działka 12 arów + możliwość dokupienia 1 ha

Uniejów-Parcela - 19 kwietnia 2026

86 m² - 2209.3 zł/m²
Pierwsza licytacja domu- Książ Wielki

Książ Wielki - 12 maja 2026

178,80 m² - 3317.95 zł/m²
Wynajmę lokal 325 mkw w centrum Książ Wielki

Książ Wielki - 11 maja 2026

325 m²
mieszkanie 3-pokojowe w bloku mieszkalnym

Książ Wielki - 10 maja 2026

54 m² - 8000 zł/m²
Wynajmę Mieszkanie 51m² 2 pokojowe Książ Wielki

Książ Wielki - 09 maja 2026

51,30 m²
Dom na sprzedaż w Książ Wielki

Książ Wielki - 22 kwietnia 2026

140 m² - 7142.86 zł/m²
Kamienica na sprzedaż w Książu Wlk, Lokal usługowy

Książ Wielki - Dzisiaj o 10:50

195 m² - 3533.33 zł/m²
Działka pod budowę domu jednorodzinnego Gniewięcin

Gniewięcin - Dzisiaj o 11:10

1 048 m² - 104.96 zł/m²
Takie oferty to rzadkość / piękna willa do zamieszkania

Przełaj - 27 kwietnia 2026

230 m² - 5647.83 zł/m²
Działka do sprzedania Miechów-Charsznica

Miechów-Charsznica - 08 maja 2026

1 260 m² - 158.73 zł/m²
Mieszkanie 48,33 m2  Charsznica 3 pokoje, kuchnia  balkon GARAŻ

Miechów-Charsznica - 22 marca 2026

48,33 m² - 7034.97 zł/m²
Dom na sprzedaż  z garażem w Charsznicy

Charsznica - 05 maja 2026

85 m² - 9999.98 zł/m²
Dom 46km od Krakowa, cicha,zielona okolica, wokół pełna infrastruktura

Miechów-Charsznica - 08 maja 2026

130 m² - 3069.22 zł/m²
Dom w malowniczej okolicy blisko Sędziszowa

Przełaj - 17 kwietnia 2026

199 m² - 2005.03 zł/m²
Dom w malowniczej okolicy blisko Sędziszowa

Katowice, Piotrowice-Ochojec - 16 kwietnia 2026

199 m² - 2005.03 zł/m²
Działka z WZ | 10 arów | blisko S7 | Miechów, Strzeżów Drugi

Miechów - 05 maja 2026

1 010 m² - 207.92 zł/m²
Dom w stanie surowym z dużą działką

Strzeżów I - 27 kwietnia 2026

166 m² - 2710.84 zł/m²
DZIAŁKI Budowlane  Miechów - Antolka

Brzuchania - 16 kwietnia 2026

1 300 m² - 137.69 zł/m²
Brzeście (gmina Pińczów) - Powierzchnia biurowa do wynajęcia

Brzeście - 07 maja 2026

120 m²
Sprzedam Pole , Działka Rolna

Sprzedam Pole , Działka Rolna

480 000 złdo negocjacji

Tochołów - 06 maja 2026

50 545 m² - 9.5 zł/m²
Sprzedam dwa garaże murowane

Sprzedam dwa garaże murowane

17 500 złdo negocjacji

Piła - 21 kwietnia 2026

18 m²
2,32 ha k/S7 Kraków! Działka marzeń Podmiejska Wola!

Podmiejska Wola - 15 kwietnia 2026

23 200 m² - 19.83 zł/m²
Nowoczesny dom do wykończenia

Czekaj - 15 kwietnia 2026

260 m² - 4226.92 zł/m²
Dom 160 m² przy ul Bema | Miechów

Miechów - 17 kwietnia 2026

160 m² - 3743.75 zł/m²
Stan deweloperski| 130m2| Cicha okolica

Miechów - 12 maja 2026

135 m² - 6444.44 zł/m²
Stan deweloperski| 130m2| Cicha okolica

Miechów - 17 marca 2026

143,63 m² - 6245.21 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 64m2 Miechów Nowy Blok Sikorskiego

Miechów - 06 maja 2026

64 m²
Lokal Usługowy 347m2 | Żarnowiec - obok Wolbromia

Żarnowiec - 04 maja 2026

347,09 m²
Parking TIR, miejsca postojowe, abonament, przy trasie Miechów Wolbrom

Witowice - 16 kwietnia 2026

12 000 m²
Sprzedam działke 13a uzbrojona i ogrodzona

Miechów - 02 maja 2026

1 300 m² - 353.85 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Kamionka i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon