Cena

Nieruchomości - Kamionka Wielka - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Ostatnie wolne lokale – nowoczesny budynek | Kamionka Wielka

40 zł

Kamionka Wielka - Odświeżono dnia 04 maja 2026

120 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom | 138 m² | Królowa Polska | 10 Km Nowy Sącz

Królowa Polska - 07 maja 2026

137,65 m² - 3261.9 zł/m²
Dom wolnostojący Królowa Górna

Łabowa - 12 maja 2026

160 m² - 3437.5 zł/m²
Działka budowlana (widokowa) bez pośredników ponad 10ar

Maciejowa - 12 maja 2026

1 060 m² - 122.64 zł/m²
Sprzedam dom wraz z działką budowlaną

Frycowa - 22 kwietnia 2026

4 051 m² - 117.25 zł/m²
Działka 50 arów z domem do remontu – Łosie,

Łabowa - 07 maja 2026

5 000 m² - 149.8 zł/m²
Hala magazynowa 800 m² + biuro 180 m² | Łabowa | Do adaptacji

Łabowa - 22 kwietnia 2026

980 m²
Dom jednorodzinny gotowy do wejścia, działka 12 ar

Łabowa - 17 kwietnia 2026

180 m² - 7166.67 zł/m²
Działka budowlana

Mystków - 10 maja 2026

10 m² - 10000 zł/m²
Działka budowlana 26 ar w miejscowości Paszyn/Mystków

Mystków - Odświeżono dnia 07 maja 2026

2 600 m² - 57.69 zł/m²
Sprzedam działke 13a

Sprzedam działke 13a

263 900 złdo negocjacji

Mystków - 23 kwietnia 2026

1 300 m² - 203 zł/m²
Działka z koncepcją architektoniczną

Cieniawa - 12 maja 2026

9 000 m² - 138.89 zł/m²
Działka budowlaną 13a w miejscowości Cieniawa

Cieniawa - 09 maja 2026

1 300 m² - 120 zł/m²
Piękna działka Budowlano-Inwestycyjna

Cieniawa - Odświeżono dnia 07 maja 2026

1 900 m² - 89.42 zł/m²
Działka budowlana 20a - Cieniawa k. Nowego Sącza

Cieniawa - 29 kwietnia 2026

2 042 m² - 121.94 zł/m²
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji

Nowy Sącz - 24 marca 2026

62,56 m² - 6377.88 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia 80 m2

Jamnica - 12 maja 2026

80 m²
Dom Ptaszkowa, Osiedle pod Świnką

Ptaszkowa - 04 maja 2026

66,58 m² - 7044.16 zł/m²
Działka rekreacjyna ROD Falkowa

Działka rekreacjyna ROD Falkowa

75 000 złdo negocjacji

Kunów - 22 kwietnia 2026

300 m² - 250 zł/m²
Na sprzedaż dwupoziomowy apartament z ogródkiem i 2 miejsca parkingowe

Nawojowa - 18 kwietnia 2026

107 m² - 6728.97 zł/m²
Na sprzedaż apartament z ogródkiem Nawojowa Nowosądecka

Nawojowa - 18 kwietnia 2026

97 m² - 6907.22 zł/m²
Lokal użytkowy, Nawojowa

Nawojowa - 16 kwietnia 2026

400 m²
Mieszkanie 62m² z antresolą 20m²

Paszyn - 16 kwietnia 2026

82 m² - 7317.07 zł/m²
NOWY DOM wolnostojący z pełnym wyposażeniem DO ZAMIESZKANIA

Nowy Sącz - 21 marca 2026

132 m² - 9469.7 zł/m²
Działka budowlana

Paszyn - Odświeżono dnia 03 maja 2026

5 400 m² - 57.41 zł/m²
Widokowe działki budowlane od 8 do 23 arów

Paszyn - 01 maja 2026

800 m² - 100 zł/m²
dom mieszkalno - uzytkowy

Paszyn - 24 kwietnia 2026

161 m² - 3099.38 zł/m²
garaże blaszane 3x5 6x5 6x6 PRODUCENT

Paszyn - 17 kwietnia 2026

25 m²
Nowa Cena! Bliźniak 122m2, Nowy Sącz

Nowy Sącz - 11 maja 2026

122 m² - 7868.85 zł/m²
dwie płaskie działki po 7 arów tworzące prawie kwadrat

Nowy Sącz - 21 kwietnia 2026

734 m² - 354 zł/m²
Dom 123 m2 - Paszyn k. Nowego Sącza

Paszyn - 30 kwietnia 2026

123 m² - 8008.13 zł/m²
Dom jednorodzinny z basenem| Nowy Sącz ul. Kręta

Nowy Sącz - Dzisiaj o 12:21

140 m² - 11135.71 zł/m²
NOWY dom z ogrodem + wiata 50 m2  na dwa samochody w pełni wyposażony.

Nowy Sącz - 30 kwietnia 2026

90 m² - 10944.44 zł/m²
Ostatnie 2 domy w zabudowie bliźniaczej 132m2 .

Nowy Sącz - 27 kwietnia 2026

132 m² - 6553.03 zł/m²
Gotowy Dom 132 m2 z dużym ogrodem  CENTRUM ZAWADA.

Nowy Sącz - 22 kwietnia 2026