Cena

Nieruchomości - Kalisz - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Okazja! Działka budowlana z warunkami zabudowy blisko Ciechanowa

113 900 zł

Kotermań - 20 kwietnia 2026

1 340 m² - 85 zł/m²
Niestum - działki budowlane z warunkami zabudowy

Niestum - 26 kwietnia 2026

1 806 m² - 80.29 zł/m²
Syndyk sprzeda budynek handlowo-usługowo-mieszkalny pod Ciechanowem

Niestum - 28 kwietnia 2026

456,27 m² - 911.18 zł/m²
Sprzedam działkę leśną 3,22 ha Targonie.

Targonie - 09 maja 2026

94 968 m² - 1.36 zł/m²
Sprzedam las 1,8 ha Targonie.

Targonie - 30 kwietnia 2026

64 498 m² - 1.27 zł/m²
Sprzedam działki z warunkami zabudowy Kargoszyn

Kargoszyn - 09 maja 2026

1 000 m² - 180 zł/m²
Dom Bez OPŁAT W cenie Mieszkania PROMOCJA 1 dom

Ciechanów - 19 kwietnia 2026

85,09 m² - 6569.51 zł/m²
Wyjątkowy dom na sprzedaż w Regiminie

Regimin - 29 kwietnia 2026

216,80 m² - 4566.42 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana Regimin - Miejsce na Twój wymarzony dom!

Regimin - 07 maja 2026

1 060 m² - 111.32 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana w Ciechanowie

Ciechanów - 15 maja 2026

991,59 m² - 236.99 zł/m²
Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z garażem i komórką-Opinogórska 67

Ciechanów - 18 kwietnia 2026

52,77 m² - 11351.15 zł/m²
2 pokoje • 2 balkony • 44,68 m² • dwustronne • Opinogórska • komórka

Ciechanów - 28 kwietnia 2026

46,74 m² - 10248.18 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej blisko centrum

Ciechanów - 13 maja 2026

260 m² - 2496.15 zł/m²
Komfortowe 3 pokoje dla rodziny 72 m2 z balkonem ogrodkiem i piwnica

Opinogóra Górna - Odświeżono dnia 13 maja 2026

75 m² - 5266.67 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej

Opinogóra Górna - 01 maja 2026

140 m² - 1785.71 zł/m²
Mieszkanie bezczynszowe 53m2 z garażem i działką

Opinogóra Górna - 28 kwietnia 2026

53 m² - 7169.81 zł/m²
Mieszkanie na wynajem

Mieszkanie na wynajem

2 100 złdo negocjacji

Ciechanów - 02 maja 2026

62 m²
3 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem

Ciechanów - 09 maja 2026

64 m² - 5296.88 zł/m²
Dom | Sprzedaż | 95 m2 | Lekowo gm. Regimin

Chruszczewo - 06 maja 2026

95 m² - 4200 zł/m²
Dom po remoncie z częścią usługową Ciechanów 320m2

Ciechanów - 26 marca 2026

338 m² - 3547.34 zł/m²
Nowe mieszkanie 58,88 m2 | 3 pokoje | Ciechanów

Ciechanów - 12 maja 2026

58,88 m² - 8644.7 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie 64m2 + balkon

Ciechanów - 07 maja 2026

64,36 m² - 7500 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 59m2 + balkon

Ciechanów - 07 maja 2026

59,10 m² - 7500.85 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 46m2 + balkon Bez Prowizji

Ciechanów - 06 maja 2026

46,72 m² - 7649.83 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 50m2 + balkon Bezpośrednio

Ciechanów - 06 maja 2026

50,83 m² - 7650.99 zł/m²
Osiedle Premium X​I​I | mieszkanie 3-pok. | 26

Ciechanów - 03 maja 2026

58,94 m² - 7300.64 zł/m²
Osiedle Premium X​I​I | mieszkanie 4-pok. | 25

Ciechanów - 02 maja 2026

73,50 m² - 7200 zł/m²
Dzałka budowlana

Dzałka budowlana

195 000 złdo negocjacji

Władysławowo - 10 maja 2026

1 000 m² - 195 zł/m²
Działka budowlana Chruszczewo

Chruszczewo - 29 kwietnia 2026

1 313 m² - 150.04 zł/m²
Nowa inwestycja! 48,60 m2 3pok.

Ciechanów - 28 kwietnia 2026

48,60 m² - 9400 zł/m²
Nowa inwestycja! 48,94 m2 2 pok.

Ciechanów - 28 kwietnia 2026

48,94 m² - 9400 zł/m²
Nowa inwestycja! 78,15 m2 4 pok.

Ciechanów - 24 kwietnia 2026

78,15 m² - 9200 zł/m²
Nowa inwestycja! 39,66 m2 2 pok.

Ciechanów - 20 kwietnia 2026

39,66 m² - 9400 zł/m²
Dom 130m² + Garaż 26m² | Ciechanów Kargoszyn | Pełne media

Ciechanów - 16 maja 2026

130 m² - 4807.69 zł/m²
Połowa bliźniaka | Sprzedaż | 130 m2 |Władysławowo

Władysławowo - 06 maja 2026

129,76 m² - 4546.86 zł/m²
Działka budowlana obok Parku Kultury "MŁYN"!!!

Ciechanów - 04 maja 2026

1 704 m² - 469.48 zł/m²
Lokal 420 m2, Ciechanów ul. Mławska 3 sprzedam

Ciechanów - 24 kwietnia 2026

420 m²
Nieruchomość komercyjna | Armii Krajowej

Ciechanów - 06 maja 2026

400 m²
Wynajmę mieszkanie

Ciechanów - Odświeżono dnia 01 maja 2026

43,50 m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Kalisz i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon