Cena

Nieruchomości - Jelenia Góra - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam kompleks garaży w centrum Jeleniej Góry

Sprzedam kompleks garaży w centrum Jeleniej Góry

309 000 zł

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 23 maja 2026

151 m²
Nowoczesne mieszkanie na wynajem 44m² Jelenia Góra

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 23 maja 2026

44 m²
Mieszkanie dla 7-8 osób Centrum,  faktura.

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 22 maja 2026

75 m²
Dom - bez pośredników

Jelenia Góra, Maciejowa - 22 maja 2026

147 m² - 3054.42 zł/m²
sprzedam piękne mieszkanie z pięknym widokiem

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 22 maja 2026

56 m² - 10696.43 zł/m²
M3 w centrum z parkingiem

M3 w centrum z parkingiem

385 000 złdo negocjacji

Jelenia Góra, Centrum - 22 maja 2026

61,90 m² - 6219.71 zł/m²
Duże mieszkanie dla 5-8 osób

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 22 maja 2026

75 m²
wynajmę powierzchnię magazynową z dostępem do mediów 1000m2

Jelenia Góra, Goduszyn - 22 maja 2026

1 000 m²
wynajmę powierzchnię magazynową z dostępem do mediów 100m2 przy DK5

Jelenia Góra, Centrum - 22 maja 2026

100 m²
wynajmę powierzchnię magazynową z dostępem do mediów

Jelenia Góra, Centrum - 22 maja 2026

25 m²
wynajmę powierzchnię magazynową z dostępem do mediów 210m2

Jelenia Góra, Centrum - 22 maja 2026

210 m²
M 2/ 34m2 z widokiem na góry/Park Sudecki

Jelenia Góra, Paulinum - 21 maja 2026

34 m² - 12205.88 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Jelenia Góra, Centrum - 21 maja 2026

45 m²
Okazja ! sprzedam lokal w centrum miasta.

Jelenia Góra, Centrum - 20 maja 2026

200,50 m²
Do wynajęcia 2 pok. mieszkanie na ul.Malczewskiego w Jeleniej Gorze

Jelenia Góra, Centrum - 20 maja 2026

48,60 m²
Wynajmę sklep w świetnej lokalizacji

Jelenia Góra, Centrum - 20 maja 2026

216 m²
Dom z widokiem na Karkonosze

Dom z widokiem na Karkonosze

1 500 000 złdo negocjacji

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 19 maja 2026

237 m² - 6329.11 zł/m²
Komfortowe 40 m mieszkanie z loggią w wyjątkowym Osiedlu Park Sudecki w Jeleniej Górze.

Jelenia Góra, Paulinum - Odświeżono dnia 17 maja 2026

40 m²
Mieszkanie do wynajęcia centrum

Jelenia Góra, Centrum - 17 maja 2026

38 m²
Wynajmę mieszkanie 40 m2 w centrum Jeleniej Góry

Jelenia Góra, Centrum - 15 maja 2026

40 m²
Pokój na wynajem przy Matejki w centrum Jeleniej Góry.

Jelenia Góra, Centrum - 15 maja 2026

Mieszkanie 2 pokojowe, ścisłe centrum Jeleniej Góry

Jelenia Góra, Centrum - 14 maja 2026

44,30 m² - 10948.08 zł/m²
Odstąpię prawa do użytkowania działkę Rod

Jelenia Góra, Centrum - 13 maja 2026

900 m² - 111.11 zł/m²
Jelenia Góra, pokoje na wynajem, Oś. Czarne

Jelenia Góra, Czarne - Odświeżono dnia 13 maja 2026

Staniszów - działka inwestycyjna 1.7ha - bezpośrednio - okazja

Staniszów - Odświeżono dnia 13 maja 2026

17 000 m² - 230 zł/m²
Mieszkanie apartament jelenia-gora os. Rakownica

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 12 maja 2026

42 m²
Wynajmę mieszkanie 46m

Wynajmę mieszkanie 46m

2 000 złdo negocjacji

Jelenia Góra, Centrum - 11 maja 2026

46 m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

440 000 złdo negocjacji

Jelenia Góra, Czarne - 11 maja 2026

50 m² - 8800 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

190 000 złdo negocjacji

Jelenia Góra, Goduszyn - 11 maja 2026

875 m² - 217.14 zł/m²
Mam wygodną kawalerkę w Jeleniej Górze do wynajęcia

Jelenia Góra, Centrum - 11 maja 2026

25 m²
Mieszkanie do wynajecia Park Paulinum Jelenia Góra

Jelenia Góra, Centrum - 11 maja 2026

49 m²
Kawalerka w centrum z miejscem parkingowym

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 10 maja 2026

26 m²
kawalerka do wynajęcia

Jelenia Góra, Centrum - 10 maja 2026

28 m²
2-pokojowe mieszkanie Os. Rakownica

Jelenia Góra, Centrum - 09 maja 2026

39 m²
Słoneczne mieszkanie po remoncie 52m centrum

Jelenia Góra, Centrum - Odświeżono dnia 09 maja 2026

52 m²
mieszkanie w dobrym miejscu

Jelenia Góra, Centrum - 08 maja 2026

47 m²
Wynajme pokoj w centrum Jeleniej Gory 1200 z wszystkimi opłatami

Jelenia Góra, Centrum - 08 maja 2026

Mieszkanie dwupokojowe Jelenia Góra, ul. Szewska

Jelenia Góra, Centrum - 07 maja 2026

38 m²
Wynajmę lokal 50 m2

Jelenia Góra, Centrum - 07 maja 2026

50 m²
Mieszaknie 2 pokoje ul. Sudecka-Bankowa

Jelenia Góra, Centrum - 07 maja 2026

34 m²
search

Popularne wyszukiwania

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Jelenia Góra i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon