Cena

Nieruchomości - Jaskra - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

3 pok,zelona okolica, kameralny blok

3 pok,zelona okolica, kameralny blok

178 000 zł

Ogrodniki - 07 maja 2026

54 m² - 3296.3 zł/m²
Dom w centrum Knyszyna pow. 120m2 działka 821m2

Knyszyn - 12 maja 2026

120 m² - 5816.67 zł/m²
Działka z warunkami zabudowy 1.29 ha przy drodze EXPRESOWEJ

Knyszyn - Odświeżono dzisiaj o 12:07

12 900 m² - 82.95 zł/m²
Sala bankietowa  w Knyszynie.   Imprezy okolicznościowe.

Knyszyn - 26 kwietnia 2026

140 m²
KNYSZYN ul. Tykocka-działka budowlana (1035m2), warunki zabudowy, prąd

Knyszyn - 20 kwietnia 2026

1 035 m² - 70.53 zł/m²
Ostatnie Działki Chraboły, gmina Dobrzyniewo Duże

Chraboły - 02 maja 2026

2 400 m² - 60.42 zł/m²
Atrakcyjna działka- Otulina Puszczy Knyszyńskiej

Chraboły - 30 kwietnia 2026

8 400 m² - 71.43 zł/m²
Blisko B-stoku 130/2400 rekuperacja, fotowoltaika, pompa, kominek

Dziękonie - 04 maja 2026

130 m² - 4115.38 zł/m²
Działka rolno budowlana

Działka rolno budowlana

210 000 złdo negocjacji

Krypno Kościelne - 14 maja 2026

5 000 m² - 42 zł/m²
Blisko B-stoku do wprowadzenia, 3-pok, fotowoltaika

Krasne Stare - 29 kwietnia 2026

76 m² - 8934.21 zł/m²
Dużą dzialka- Ruda

Ruda - Odświeżono dnia 16 maja 2026

2 200 m² - 84.09 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną

120 000 złdo negocjacji

Ruda - 08 maja 2026

1 740 m² - 68.97 zł/m²
Działka na sprzedaż Ruda

Ruda - 08 maja 2026

1 741 m² - 68.93 zł/m²
Duża działka pod dom jednorodzinny

Ruda - 27 kwietnia 2026

5 614 m² - 44.53 zł/m²
Działka budowlana 30 arów Potoczyzna gm. Mońki

Potoczyzna - 23 kwietnia 2026

3 000 m² - 70 zł/m²
Działka budowlana o powierzchni 3005 m²

Białystoczek - 12 maja 2026

3 005 m² - 38.27 zł/m²
69/16639/OGS

69/16639/OGS

150 000 zł

Białystoczek - 27 kwietnia 2026

2 993 m² - 50.12 zł/m²
Piękne siedlisko z ogromnym potencjałem obok miasta

Nowosiółki - 08 maja 2026

50 m² - 6700 zł/m²
Bezpośrednio-piękna z dużym potencjałem!

Popiołówka - 16 maja 2026

10 492 m² - 45.75 zł/m²
KRYPNO- działka budowlana (1051m2) z WZ, media, spokojna okolica

Krypno Wielkie - 20 kwietnia 2026

1 051 m² - 93.24 zł/m²
Dom z dużym budynkiem użytkowym | 839 m² | blisko lasu | Mońki

Mońki - 16 maja 2026

110 m² - 6272.73 zł/m²
Działka  3145 m2

Brzozówka Koronna - 25 kwietnia 2026

3 145 m² - 19.08 zł/m²
Mieszkanie bezczynszowe - Mońki, ul. Konopnickiej

Mońki - 24 kwietnia 2026

80,90 m² - 4066.75 zł/m²
Urokliwy dom w otoczeniu natury

Kozińce - 21 kwietnia 2026

76,60 m² - 7193.21 zł/m²
Siedlisko Hornostaje

Siedlisko Hornostaje

550 000 złdo negocjacji

Mońki - 14 maja 2026

1 700 m² - 323.53 zł/m²
Wynajme domek umeblowany z ogrodzana posesja gotowy do zamieszkania

Mońki - Odświeżono dnia 12 maja 2026

60 m²
Mieszkanie na wynajem 64 m² 3 pokoje+balkon+piwnica – Mońki

Mońki - 05 maja 2026

64 m²
Sprzedam działkę

Mońki - Odświeżono dnia 03 maja 2026

1 500 m² - 70 zł/m²
Sprzedam Mieszkanie 49m Mońki

Sprzedam Mieszkanie 49m Mońki

340 000 złdo negocjacji

Mońki - 29 kwietnia 2026

49 m² - 6938.78 zł/m²
Sprzedam działki budowlane/inwestycyjne

Mońki - 22 kwietnia 2026

1 000 m² - 90 zł/m²
Działka BUDOWLANA 1257 m² – Zabudowa jednorodzinna - Mońki

Mońki - 02 maja 2026

1 257 m² - 190.93 zł/m²
Działka z WZ 1500 m²  spokój wsi, bliskość miasta

Kobuzie - 08 maja 2026

1 500 m² - 66.67 zł/m²
Działki budowlane Szaciły Dobrzyniewo Duże w sąsiedztwie lasu

Szaciły - 07 maja 2026

1 000 m² - 199 zł/m²
Dom do własnej aranżacji

Mońki - 23 kwietnia 2026

100 m² - 3000 zł/m²
Mieszkanie 52m2 z ogródkiem

Mońki - 07 maja 2026

52 m² - 6326.92 zł/m²
Działka budowlana, projekt domu w cenie.

Korycin - 15 maja 2026

1 014 m² - 108.48 zł/m²
Pielęgnacyjno-opiekuńczy dom opieki

Ostra Góra - 29 kwietnia 2026

963,50 m²
Bliźniak 116.09 m2 z widokiem na las | Krynice!

Krynice - 11 maja 2026

116,09 m² - 4470.67 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Jaskra i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon