Cena

Nieruchomości - Jareniówka - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Działka z wyjątkowym widokiem w Jareniówce

Działka z wyjątkowym widokiem w Jareniówce

439 000 złdo negocjacji

Jareniówka - 06 maja 2026

5 580 m² - 78.67 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Jasło, ul. Krasińskiego | Dom dwurodzinny (2 niezależne lokale)

Jasło - 27 kwietnia 2026

367,66 m² - 3127.89 zł/m²
Wyjątkowe mieszkanie przy Sikorskiego, 98 m2

Jasło - 07 maja 2026

98 m² - 6112.24 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Jasło - 07 maja 2026

46 m²
Sprzedam działkę na Ogródkach Działkowych Hutnik ul. 17 Stycznia Jasło

Jasło - Dzisiaj o 06:32

500 m² - 78 zł/m²
Komfortowe mieszkanie na wynajem  na Osiedlu Słoneczna Kotlina

Jasło - Odświeżono dnia 10 maja 2026

57 m²
Działka rekreacyjno-budowlana

Działka rekreacyjno-budowlana

42 900 złdo negocjacji

Jasło - 10 maja 2026

1 260 m² - 34.05 zł/m²
Miesznie na Wynajem  45 m2 ul. Na Kotline

Jasło - 09 maja 2026

45 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Jasło - 08 maja 2026

80 m²
Mieszkanie na wynajem Jasło, 3 Maja

Jasło - 08 maja 2026

30 m²
2pokoje, Jasło, umeblowane, gotowe do zamieszkania, piwnica w cenie!

Jasło - Odświeżono dnia 08 maja 2026

39 m² - 5358.97 zł/m²
Do wynajęcia mieszkanie 54m2 ul. Polnych Kwiatów (nowe osiedle)

Jasło - 05 maja 2026

54 m²
Sprzedam mieszkanie 60m2, 2 piętro

Jasło - 05 maja 2026

60 m² - 5483.33 zł/m²
Działka  Jasło Mickiewicza ( dla dewelopera )

Jasło - Odświeżono dnia 04 maja 2026

90 m² - 5544.44 zł/m²
Działka leśna 14 arów, Brzyście koło Jasła

Jasło - 04 maja 2026

1 400 m² - 8.57 zł/m²
Działka budowlana - idealne miejsce na Twój wymarzony dom

Jasło - 02 maja 2026

5 100 m² - 50 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie w Jaśle, 52,5m2, 3-pokoje

Jasło - 01 maja 2026

52 m² - 3461.54 zł/m²
Obiekt biurowo - handlowo - magazynowy, Jasło, ul. Piłsudskiego

Jasło - 01 maja 2026

5 636 m²
Budynek biurowo - administracyjny, Jasło, ul. 3-go Maja

Jasło - 01 maja 2026

1 400 m²
PODWÓJNY DOMEK Całoroczny - Idealny na wynajem

Jasło - 01 maja 2026

Nowa Cena! Przytulne mieszkanie, 49m2, Jasło, ul. Szkolna

Jasło - 30 kwietnia 2026

49 m² - 6222.45 zł/m²
Do wynajęcia mieszkanie 4-pokojowe w Jaśle

Jasło - 30 kwietnia 2026

63 m²
Wynajmę Kawalerkę

Jasło - Odświeżono dnia 29 kwietnia 2026

33 m²
Do Wynajęcia Hala Produkcyjno-Handlowa

Jasło - 28 kwietnia 2026

540 m²
Garaz blaszak  garaze blaszaki

Jasło - 25 kwietnia 2026

54 m²
Dom 175m2 na sprzedaż w Jaśle, ul. Floriańska

Jasło - 24 kwietnia 2026

175 m² - 1942.86 zł/m²
Działka budowlana na sprzedaż – ul. Lawendowa, Jasło

Jasło - 23 kwietnia 2026

920 m² - 81.52 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 33 m² – ul. Na Kotlinę Jasło

Jasło - 23 kwietnia 2026

33 m²
Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje 33m Nowe Osiedle(przy ul. Na Kotlinę)

Jasło - 23 kwietnia 2026

33 m²
Mieszkanie Jasło

Mieszkanie Jasło

990 złdo negocjacji

Jasło - 22 kwietnia 2026

38 m²
Działka z blaszanym garażem w Jaśle ul. Rzemieślnicza – Hankówka

Jasło - 21 kwietnia 2026

396 m² - 199.49 zł/m²
Wynajmę mieszkanie  55m oś. Na Kotlinę

Jasło - 21 kwietnia 2026

55 m²
Na sprzedaż Luksusowa Willa, Jasło

Na sprzedaż Luksusowa Willa, Jasło

5 900 000 złdo negocjacji

Jasło - 21 kwietnia 2026

499 m² - 11823.65 zł/m²
Działka budowlana przy ulicy Jagodowej w Jaśle-17,62 ar

Jasło - 16 kwietnia 2026

1 760 m² - 73.81 zł/m²
Lokal na wynajem Jasło centrum

Jasło - 15 kwietnia 2026

420 m²
Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie Jasło, ul. Krasińskiego, 3-pokoje

Jasło - 15 kwietnia 2026

49 m² - 6528.57 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Jasło - Odświeżono dnia 14 kwietnia 2026

45 m²
Sprzedam mieszkanie Jasło 3 pokoje parter Mickiewicza

Jasło - 13 kwietnia 2026

54 m² - 3685.19 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Jareniówka i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon