Cena

Nieruchomości - Gzy - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Ziemia rolna Gmina Gzy

Ziemia rolna Gmina Gzy

600 000 złdo negocjacji

Gzy - 18 kwietnia 2026

45 889 m² - 13.08 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka / działki z warunkami zabudowy. Cicha i spokojna okolica.

Porzowo - Odświeżono dnia 11 maja 2026

1 297 m² - 60 zł/m²
Na sprzedaż: klimatyczne siedlisko z domem w spokojnej okolicy – Żebry-Włosty (pod Pułtuskiem)

Żebry-Włosty - 29 kwietnia 2026

112 m² - 3214.29 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

100 000 złdo negocjacji

Trzciniec - 25 kwietnia 2026

1 m² - 100000 zł/m²
działka 7tys metrów

działka 7tys metrów

210 000 złdo negocjacji

Trzciniec - 24 kwietnia 2026

7 000 m² - 30 zł/m²
Ziemia rolna 4,89 ha w Skaszewie Włościańskim. Cena za 1 ha 105 000 zł.

Skaszewo Włościańskie - 12 maja 2026

20 000 m² - 5.25 zł/m²
Działka z warunkami zabudowy

Lipniki Nowe - Odświeżono dnia 13 maja 2026

1 000 m² - 100 zł/m²
Dom na sprzedaż gm. Karniewo, woj. mazowieckie

Gościejewo - Odświeżono dnia 13 maja 2026

164 m² - 3963.41 zł/m²
Wynajmę Siedlisko Domek.Mieszkanie.Nieruchomość Działka Rekreacyjna.

Stare Garnowo - 12 maja 2026

60 m²
Sprzedam działkę budowlaną - Przemiarowo, gm. Pułtusk

Przemiarowo - 09 maja 2026

968 m² - 80 zł/m²
Dom wolnostojący-stan surowy zamknięty na osiedlu Zacisze

Kokoszka - Odświeżono dnia 05 maja 2026

150 m² - 3333.33 zł/m²
Atrakcyjna działka rolna z potencjałem w gminie Pułtusk

Płocochowo - 10 maja 2026

14 489 m² - 19.67 zł/m²
HALE O POW.2000m2+200m2 na DZIAŁCE 9000m2 k/PUŁTUSKA

Płocochowo - 20 kwietnia 2026

2 200 m²
Mieszkanie, Pułtusk

Pułtusk - 23 kwietnia 2026

39,50 m² - 11898.71 zł/m²
Wynajem działki – GOŁYMIN-OŚRODEK

Gołymin-Ośrodek - 23 kwietnia 2026

550 m² - 1.09 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Pułtusk - 15 maja 2026

39 m²
Sprzedam grunty rolne

Płocochowo - 12 maja 2026

40 000 m² - 2.25 zł/m²
Działka Budolana 2665 M² Z Wz Na Zamieszkanie Docelowe( 50 Km W-Wa)

Pułtusk - 14 maja 2026

2 665 m² - 97.56 zł/m²
Działki bezpośrednio w Pułtusku ul. Armii Krajowej

Pułtusk - 28 kwietnia 2026

1 000 m² - 250 zł/m²
Nowe 3 pokoje, wysoki standard, balkon z widokiem, komórka gratis

Pułtusk - 12 maja 2026

45,70 m² - 11597.37 zł/m²
2 POKOJE 48.22m2 Osiedle Miłosza NISKI CZYNSZ

Pułtusk - 08 maja 2026

48 m² - 10812.5 zł/m²
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem

Pułtusk - 03 maja 2026

63,50 m² - 6929.13 zł/m²
Działka nad rzeką - Pułtusk 300m2

Działka nad rzeką - Pułtusk 300m2

179 000 złdo negocjacji

Pułtusk - 07 maja 2026

300 m² - 596.67 zł/m²
Działka pod zabudowe jenorodzinną

Pułtusk - 05 maja 2026

1 000 m² - 170 zł/m²
Przytulny dom jednorodzinny z ogrodem w Pułtusku

Pułtusk - 30 kwietnia 2026

158 m² - 8544.3 zł/m²
Nowy lokal użytkowy  – 68,80m² – Kamienica Rybitew 3, Pułtusk

Pułtusk - Odświeżono dzisiaj o 10:14

68,80 m²
Sprzedam Nowe Mieszkanie 56,7 ul. Adama  Mickiewicza  36vp Pułtusk

Pułtusk - Odświeżono dzisiaj o 09:57

56,70 m² - 11000 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe balkon/winda/klimatyzacja

Pułtusk - 15 maja 2026

66,76 m² - 9961.05 zł/m²
Mieszkanie wynajmę

Pułtusk - Odświeżono dnia 15 maja 2026

57 m²
3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Tysiąclecia

Pułtusk - 15 maja 2026

48 m²
Mieszkanie do wynajecia

Pułtusk - 15 maja 2026

49 m²
Działka 500 m² idealna na odpoczynek | Blisko Warszawy | Natura 2000

Pułtusk - 15 maja 2026

500 m² - 110 zł/m²
Mieszkanie 68,04 m² – nowa Kamienica Rybitew 3 – Pułtusk

Pułtusk - 15 maja 2026

68,04 m² - 8597.88 zł/m²
Hala magazynowo-handlowa Pułtusk

Hala magazynowo-handlowa Pułtusk

420 000 złdo negocjacji

Pułtusk - 14 maja 2026

218 m²
Sprzedam Mieszkanie w Pułtusku, nowe budownictwo.

Pułtusk - 14 maja 2026

55 m² - 10454.55 zł/m²
Mieszkanie 56m2  do własnej aranżacji od 2-4 pokoi i 2 piwnice

Pułtusk - 13 maja 2026

56,30 m² - 8845.47 zł/m²
Sprzedam dom Pułtusk szeregowy

Sprzedam dom Pułtusk szeregowy

785 000 złdo negocjacji

Pułtusk - 13 maja 2026

200 m² - 3925 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Pułtusk - 13 maja 2026

45 m²
Mieszkanie 39 m, os. Pana Tadeusza, Pułtusk

Pułtusk - 13 maja 2026

39 m² - 7641.03 zł/m²
2 pokoje 38 m² | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Pułtusk - od zaraz

Pułtusk - 13 maja 2026

38 m² - 6842.03 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Gzy i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon