Cena

dom na wsi - Grudziądz - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
Całoroczny domek 60m² + działka 500m² | Wjazd | OKAZJA | Grudziądz

150 000 zł

Grudziądz - Odświeżono dnia 18 maja 2026

500 m² - 300 zł/m²
Dom Na Sprzedaż W Tarpnie Z Budynkiem Gospodarczym I Szklarnią

Grudziądz - 08 kwietnia 2026

108 m² - 4712.96 zł/m²
Dom jednorodzinny w Małym Rudniku, bez PCC, bez prowizji

Grudziądz - Odświeżono dnia 19 maja 2026

91 m² - 6428.57 zł/m²
Przytulny dom blisko Strzemięcina

Grudziądz - Odświeżono dnia 22 maja 2026

140 m² - 5207.14 zł/m²
Przestronna działka ROD do własnej aranżacji, domek całoroczny, OKAZJA

Grudziądz - 04 maja 2026

500 m² - 300 zł/m²
I piętro! 2 pokoje ! balkon !

Grudziądz - 13 maja 2026

39,02 m² - 6125.06 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Bezpośrednio - Dom, 4 pok. 108,6 m2, Garnizonowa

Grudziądz - 21 maja 2026

108,60 m² - 5662.98 zł/m²
Z widokiem na Wisłę do remontu 3lub 4 pokoje

Grudziądz - 20 maja 2026

60,50 m² - 5371.9 zł/m²
Loftowe mieszkanie z ogrodem 300 m² | Bez czynszu | Tarpno

Grudziądz - 08 maja 2026

67,74 m² - 6923.53 zł/m²
Nowy dom 6 pokoi na dużej działce tylko 5km od Grudziądza

Grudziądz - 20 maja 2026

208 m² - 4322.12 zł/m²
Dębowe Wzgórze Prestige II- piętro I

Grudziądz - 06 maja 2026

66,54 m² - 6597.54 zł/m²
Zespół pałacowo parkowy dworek zabytkowy nieruchomość pałac siedlisko

Grudziądz - 25 kwietnia 2026

590 m² - 1245.76 zł/m²
Mieszkanie - pół domu z ogrodem ul.Kochanowskiego

Grudziądz - 11 maja 2026

194,12 m² - 3039.36 zł/m²
Mieszka I !! Duży balkon !! klimatyzacja !!

Grudziądz - 12 maja 2026

38,78 m² - 8896.34 zł/m²
Nowy Rządz, pierwsze piętro, do zamieszkania, przestronne.

Grudziądz - 12 maja 2026

61,59 m² - 7452.51 zł/m²
CAŁOROCZNY domek holenderski, angielski WESTBROOK STATESMEN A1761 Camplas

Grudziądz - Odświeżono dnia 23 maja 2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaz 48m2 z balkonem

Grudziądz - Odświeżono dnia 13 maja 2026

48,10 m² - 7151.77 zł/m²
Mieszkanie, 2 pokoje, 39m, Strzemięcin

Grudziądz - 08 maja 2026

39 m² - 7046.15 zł/m²
Działka ROD "Metalowiec" ul. Ruchniewicza, ogrzewany murowany domek, łazienka, ciepła woda

Grudziądz - 01 maja 2026

400 m² - 150 zł/m²
Atrakcyjna Działka 1660M2 Owczarki Dobra Lokalizacja

Grudziądz - 06 maja 2026

1 660 m² - 137.95 zł/m²
Działka ROD Żwirek- Rządz

Grudziądz - 19 maja 2026

300 m² - 163.33 zł/m²
Os. Owczarki*ul.Brzozowa*działka budowlana*1000m2

Grudziądz - 07 maja 2026

1 000 m² - 180 zł/m²
3-pokojowy apartament na Dębowym Wzgórzu

Grudziądz - 15 maja 2026

60,59 m² - 7294.93 zł/m²
Mieszkania z widokiem na Wisłę

Grudziądz - 30 kwietnia 2026

69,33 m² - 8070 zł/m²
Nowy dom wolnostojący 148,5 m² | działka 1000 m² | Grudziądz Owczarki

Grudziądz - 02 kwietnia 2026

148,50 m² - 6390.57 zł/m²
Mieszkanie na III piętrze, osiedle Nowy Rządz

Grudziądz - 30 kwietnia 2026

41,76 m² - 8100 zł/m²
Owczarki- Mieszkania deweloperskie +

Grudziądz - 04 maja 2026

55,52 m² - 6105.91 zł/m²
Nowe, 2-pokojowe mieszkanie w Tarpnie

Grudziądz - 06 maja 2026

42,44 m² - 7200 zł/m²
Dom w Mniszku  komfort minimalne koszty utrzymania

Grudziądz - 24 kwietnia 2026

134 m² - 6902.99 zł/m²
Działka  budowlana -WZ -prąd-woda.

Działka budowlana -WZ -prąd-woda.

216 000 złdo negocjacji

Grudziądz - 16 maja 2026

3 800 m² - 56.84 zł/m²
Dom z fotowoltaiką i pompą ciepła – Grudziądz, Mniszek. Niskie koszty

Grudziądz - 10 maja 2026

134 m² - 6902.99 zł/m²
Tarpno mieszkanie 50m2 1 piętro 2 pokoje kamienica

Grudziądz - 29 kwietnia 2026

50,20 m² - 2569.72 zł/m²
4 pokoje! 2 balkony!

Grudziądz - 21 maja 2026

86,30 m² - 3939.75 zł/m²
Działka ROD w Grudziądzu – domek całoroczny 100 m² + garaż z kanałem

Grudziądz - Odświeżono dnia 23 maja 2026

100 m² - 599 zł/m²
Duże mieszkanie w centrum, z dzialką. Bezczynszowe, wyremontowane

Grudziądz - 16 maja 2026

130 m² - 4384.62 zł/m²
*Dom parterowy*pow. 116m2*Tuszewo, ul. Kociewska*

Grudziądz - 07 maja 2026

116 m² - 8189.66 zł/m²
ROD Grudziądz / działka 377m2 domek/ prąd i woda/

Grudziądz - 14 maja 2026

377 m² - 137.93 zł/m²
Dom do wynajęcia

Grudziądz - 16 maja 2026

300 m²
Urokliwa działka ROD z murowanym domkiem.

Grudziądz - 15 maja 2026

460 m² - 91.3 zł/m²
3 pokoje ! Rządz! Dostępne od zaraz !

Grudziądz - 19 maja 2026

59,50 m²
search