Cena

Nieruchomości - Gródek - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Wyjątkowa nieruchomość nad rzeką | dom + hala + stawy | inwestycja

3 300 000 złdo negocjacji

Kuczyn - 09 maja 2026

70 000 m² - 47.14 zł/m²
Działki rolno-zagrodowe 1,37 ha | Antonin | przy trasie | inwestycja

Antonin - 02 kwietnia 2026

13 700 m² - 94.89 zł/m²
Siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi

Lubowicz-Byzie - 10 maja 2026

80 m² - 4375 zł/m²
Działka budowlana 1800 m² w mieście

Ciechanowiec - 05 maja 2026

1 800 m² - 111.11 zł/m²
Sprzedam nieruchomość z zakładem stolarskim — działający

Ciechanowiec - Odświeżono dnia 12 maja 2026

1 721 m²
Dom drewniany do przewiezienia

Dom drewniany do przewiezienia

23 000 złdo negocjacji

Ciechanowiec - 11 maja 2026

72 m² - 319.44 zł/m²
Działka budowlana

Ciechanowiec - 10 maja 2026

1 400 m² - 107.14 zł/m²
Sprzedam żwirownię - staw 1,3 ha

Ciechanowiec - Odświeżono dnia 10 maja 2026

13 000 m² - 14.62 zł/m²
Hala stalowa 18x20x5

Ciechanowiec - 04 maja 2026

360 m²
Duże mieszkanie w Ciechanowcu

Ciechanowiec - 30 kwietnia 2026

95 m²
Działka budowlana 1051 m² – CIECHANOWIEC, ul. Wspólna | Media | WZ

Ciechanowiec - 28 kwietnia 2026

1 051 m² - 99.9 zł/m²
Sprzedam dom z siedliskiem

Sprzedam dom z siedliskiem

335 000 złdo negocjacji

Piętki-Żebry - 16 kwietnia 2026

300 m² - 1116.67 zł/m²
Działka z halą i magazynem

Działka z halą i magazynem

790 000 złdo negocjacji

Klukowo - 11 maja 2026

6 389 m² - 123.65 zł/m²
Dom z potencjałem!  Idealny do życia i biznesu!!!

Wojny-Wawrzyńce - 07 maja 2026

150 m² - 2533.33 zł/m²
Siedlisko Dom z cegły 115 m2 + działka 4450 m

Białe-Kwaczoły - 06 maja 2026

115 m² - 2573.91 zł/m²
Wynajme zabudowania obora stodola duze podworko

Nowe Zalesie - 13 maja 2026

Na sprzedaż zabytkowy dworek – woj. podlaskie, gm. Rudka, pow. bielski

Rudka - 16 kwietnia 2026

206 m² - 5339.81 zł/m²
Siedlisko , Gospodarstwo, Ziemia rolna, działki na sprzedaż-Podlaskie

Rudka - 29 marca 2026

6 100 m² - 50 zł/m²
Sprzedam działkę - las

Szepietowo-Wawrzyńce - 06 maja 2026

5 891 m² - 4.75 zł/m²
Dom do sprzedania SZEPIETOWO WAWRZYŃCE/Garaż/duża działka/ogródek

Szepietowo-Wawrzyńce - 27 kwietnia 2026

49,40 m² - 6072.87 zł/m²
Sprzedam dom z działką

Dąbrówka Kościelna - 17 kwietnia 2026

113 m² - 6017.7 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Czyżew-Siedliska - 15 kwietnia 2026

51 m²
Markowo-Wólka działka 3480m2 na sprzedaż

Markowo-Wólka - 09 maja 2026

3 480 m² - 8.59 zł/m²
Siedlisko/działka na Podlasiu

Kobyla - Odświeżono dnia 04 maja 2026

3 206 m² - 101.37 zł/m²
Dom 130 m2 | działka 6 900 m2 | 6 pokoi | Koryciny

Koryciny - 07 maja 2026

130 m² - 5000 zł/m²
Dom na wsi - siedlisko

Dom na wsi - siedlisko

444 000 złdo negocjacji

Lubieszcze - Odświeżono dnia 06 maja 2026

120 m² - 3700 zł/m²
Hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym

Lubieszcze - 15 kwietnia 2026

2 521 m²
Dom nad Bugiem pierwsza linia brzegowa

Nur - 28 kwietnia 2026

140 m² - 5642.86 zł/m²
Inwestycja - Budynek usługowy wraz z domem całorocznym

Perlejewo - 05 kwietnia 2026

22 705 m² - 66.09 zł/m²
Największa działka ROD w Kamieńczyku - 1100 m2 | Domek 35 m2 z werandą

Kamieńczyk - 21 kwietnia 2026

1 100 m² - 180.91 zł/m²
Prosperujący Budynek Handlowo-Usługowy

Szepietowo - 07 maja 2026

652,50 m²
Działki budowlane na sprzedaż

Czyżew-Złote Jabłko - 22 kwietnia 2026

1 000 m² - 150 zł/m²
Działka z możliwością zabudowy blisko lasu i rzeki Bug

Białobrzegi - Odświeżono dnia 11 maja 2026

1 486 m² - 47.11 zł/m²
Sprzedam Młody Las 3 ha w Krasowo- Częstki

Krasowo-Częstki - Odświeżono dnia 29 kwietnia 2026

30 000 m² - 3.5 zł/m²
Do wynajęcia pawilon handlowo-usługowy 360m2 z parkingiem przy trasie krajowej  w Czyżewie ul Nurska 15

Czyżew - Odświeżono dnia 01 maja 2026

360 m²
Sprzedam Mieszkanie z garażem

Czyżew - 13 maja 2026

54,50 m² - 8348.62 zł/m²
Działki budowlane Czyżew 1000m2 Plan Zagospodarowania Przestrzennego Bezpośrednio Bez obciążeń

Czyżew - 12 maja 2026

1 034 m² - 145.07 zł/m²
Sprzedam plac z magazynem i biurem

Czyżew - 11 maja 2026

900 m²
Sprzedam Mieszkanie 43 m2

Czyżew - 11 maja 2026

43 m² - 7906.98 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

195 000 złdo negocjacji

Czyżew - 07 maja 2026

50 m² - 3900 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Gródek i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon