Cena/m²

loft - Gdańsk - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 72 ogłoszenia
2 Tarasy I Nowoczesny Styl I Słoneczne

2 Tarasy I Nowoczesny Styl I Słoneczne

799 000 zł

Gdańsk - 14 maja 2026

51 m² - 15666.67 zł/m²
Na sprzedaż - 2 działki ROD z całorocznym domkiem  70m2

Gdańsk, Osowa - 13 maja 2026

70 m² - 2357.14 zł/m²
Mieszkanie 40.5 m2 | Gdańsk ul. Morelowa | Wykończenie Premium SOFT LOFT | Blisko tramwaj

Gdańsk, Jasień - 29 kwietnia 2026

40,50 m² - 17691.36 zł/m²
2 pokoje | od zaraz | blisko komunikacji

Gdańsk - 23 kwietnia 2026

42,08 m² - 11858.37 zł/m²
Działka 650m2 ROD - 500 metrów od morza, murowany domek 60m2 z sauną.

Gdańsk, Zaspa Rozstaje - Odświeżono dnia 15 maja 2026

650 m² - 238.46 zł/m²
3 pokoje w falowcu przy Jagiellońskiej 10B - wejście nie z galerii

Gdańsk - 16 maja 2026

42 m² - 12619.05 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Ekskluzywny trzypokojowy apartament loft | Atrium Oliva

Gdańsk, Oliwa - 11 maja 2026

62 m²
Działka ROD Matarnia

Gdańsk, Matarnia - 18 maja 2026

556 m² - 125.9 zł/m²
Domek przy samej plaży

Gdańsk - 14 maja 2026

70 m² - 5700 zł/m²
Trzypokojowy apartament loft w wysokim standardzie| ATRIUM Oliva

Gdańsk, Oliwa - 11 maja 2026

62 m² - 34354.84 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe ok. 36m VII Dwór ul. Rodakowskiego, bezpośrednio

Gdańsk, Strzyża - 16 maja 2026

36 m² - 13611.11 zł/m²
Ekskluzywne mieszkanie typu loft z dużym tarasem | Osowa | 2 łazienki

Gdańsk, Osowa - 14 kwietnia 2026

60 m²
Apartment w zabytkowej kamienicy LOFT Gdańsk Śródmieście

Gdańsk, Śródmieście - 28 kwietnia 2026

55,60 m² - 21223.02 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 31m2 + balkon

Gdańsk, Jasień - 15 maja 2026

31,02 m² - 13281.75 zł/m²
Dom 124 m2| Klimatyzacja | Rolety | Kamery | Garaż + MP | Fotowoltaika

Gdańsk, Jasień - 14 maja 2026

124 m² - 12411.29 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 37m2 + balkon

Gdańsk, Jasień - 06 maja 2026

37,13 m² - 12792.89 zł/m²
Apartament potencjał na krótki najem Motława

Gdańsk, Śródmieście - 07 maja 2026

92,30 m² - 19490.79 zł/m²
Działka rod jasien

Gdańsk, Jasień - Odświeżono dnia 19 maja 2026

270 m² - 222.22 zł/m²
Dzialka z fundamentem ROD cegiełka

Gdańsk, Kokoszki - 14 maja 2026

500 m² - 98 zł/m²
Działka Rod z murowanym domkiem i wędzarnią

Gdańsk, Jasień - 04 maja 2026

364 m² - 409.34 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 40m2 + balkon

Gdańsk, Jasień - 18 maja 2026

40,17 m² - 12148.37 zł/m²
Działka ROD "Przystań" na sprzedaż, Gdańsk, Osowa

Gdańsk, Osowa - 28 kwietnia 2026

330 m² - 263.64 zł/m²
Ogródek dzialkowy ROD Orlik Gdańsk Jasień Adamowicza

Gdańsk, Piecki-Migowo - Odświeżono dzisiaj o 04:13

400 m² - 160 zł/m²
Gdańsk Olszynka- 138m2, wykończony wysoki standard

Gdańsk, Olszynka - 08 maja 2026

132,27 m² - 15869.06 zł/m²
Działka ROD im. Pilotów Gdańsk Zaspa ul. Hynka

Gdańsk, Zaspa Młyniec - 07 maja 2026

230 m² - 326.09 zł/m²
Działka ogrodnicza ROD im. Obrońców Poczty Polskiej

Gdańsk, Zaspa Rozstaje - Odświeżono dnia 05 maja 2026

265 m² - 109.43 zł/m²
Mieszkanie 2 - pokojowe Gdańsk Łostowice

Gdańsk - 29 kwietnia 2026

46 m²
Działka ROD Remontowiec - Zabornia ul. Łabędzia

Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice - Odświeżono dnia 19 maja 2026

500 m² - 120 zł/m²
Działka ROD Konopnickiej Stogi

Działka ROD Konopnickiej Stogi

79 000 złdo negocjacji

Gdańsk, Stogi z Przeróbką - Odświeżono dnia 19 maja 2026

300 m² - 263.33 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 44m2 + ogródek

Gdańsk, Brętowo - 04 maja 2026

44,71 m² - 14970.99 zł/m²
Nowe, Stylowe 2 Pokoje z Widokiem| Hala | Wysoki Standard

Gdańsk - 29 kwietnia 2026

41 m²
Komfortowe 2 Pokojowe z miejscem parkingowym/hala

Gdańsk - 10 maja 2026

38 m²
Działka ROD całoroczna woda i prąd, Nowatorów 56

Gdańsk, Kokoszki - 13 maja 2026

450 m² - 62.22 zł/m²
Nowoczesne 2 pokoje Śródmieście hala

Gdańsk, Śródmieście - 13 maja 2026

39 m²
Quercus C.99.D ogród 15,59 m² i taras 4,2 m²

Gdańsk - 26 kwietnia 2026

49,35 m² - 12934.14 zł/m²
5-pokojowy dom 123m2 + ogródek Bez Pośredników

Gdańsk, Jasień - 07 maja 2026

123,68 m² - 12524.26 zł/m²
Działka ogrodowa

Działka ogrodowa

156 000 złdo negocjacji

Gdańsk, Krakowiec - Górki Zachodnie - 20 kwietnia 2026

500 m² - 312 zł/m²
Dzialka ROD Gdansk Rebiechowo

Gdańsk, Kokoszki - 11 maja 2026

300 m² - 128.33 zł/m²
Nowoczesne mieszkanie piękny loft-apartament

Gdańsk, Jasień - 04 maja 2026

47 m²
2-pokojowe mieszkanie 43m2 + ogródek Bezpośrednio

Gdańsk, Piecki-Migowo - 29 kwietnia 2026

43,73 m² - 14800 zł/m²
search