Powierzchnia

Wymarzona działka - Zofiówka - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 6 ogłoszeń
Działka budowlana Zofiówka 3740 m², z gotowym projektem, dziennikiem budowy, województwo łódzkie

990 000 złdo negocjacji

Zofiówka - Odświeżono dnia 19 maja 2026

3 740 m² - 264.71 zł/m²
Działka budowlana 1400 metrów .Zofiowka 95-080

Zofiówka - Odświeżono dnia 19 maja 2026

1 400 m² - 200 zł/m²
Działka budowlana z domkiem letniskowym i mediami

Zofiówka - 18 maja 2026

1 911 m² - 196.23 zł/m²
Działka budowlana w Zofiówce, idealna na wypoczynek blisko Łodzi

Zofiówka - 21 kwietnia 2026

523 m² - 229.45 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną Zofiówka gm. Tuszyn

Zofiówka - 28 marca 2026

1 000 m² - 190 zł/m²
Działka budowlana w Zofiówce bezpośrednio przy lesie

Zofiówka - 27 kwietnia 2026

800 m² - 211.25 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana MPZP przy LESIE 800m2 Rydzynki obok Zofiówka Tuszyn

Rydzynki - 21 kwietnia 2026

800 m² - 250 zł/m²
Idealna działka pod dom.

Rydzynki - 30 kwietnia 2026

1 212 m² - 159 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną nr 33 w miejscowości Rydzynki

Rydzynki - 17 maja 2026

7 860 m² - 71.25 zł/m²
zalesiona działka budowla Rydzynki k. Pabianic

Rydzynki - 24 kwietnia 2026

2 290 m² - 295 zł/m²
Działka w Czyżeminie gmina Dłutów

Czyżemin - 03 maja 2026

1 250 m² - 156 zł/m²
Działka ROD Prawda obok Rzgowa,Tuszyna

Prawda - 05 maja 2026

500 m² - 230 zł/m²
Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 7 756 m² Guzew/k Łodzi

Guzew - 09 maja 2026

7 756 m² - 23.21 zł/m²
Działka inwestycyjna 1 ha | AUP | PnB | E75/S8 | Rzgów k. Łodzi

Rzgów - 14 kwietnia 2026

10 348 m² - 753.77 zł/m²
Działka budowlana 1186m2 Rydzyny

Rydzyny - 25 kwietnia 2026

1 186 m² - 301.85 zł/m²
Tuszyn Las działka z domkiem.

Tuszyn - Odświeżono dnia 17 maja 2026

1 246 m² - 601.93 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną - Tuszyn ul. Niedas leśny

Tuszyn - 01 maja 2026

991 m² - 119.07 zł/m²
Działki 880 m² – Mpzp, Pabianice ul. Nowowolska

Pabianice - 10 maja 2026

880 m² - 161.36 zł/m²
Ostatnia działka budowlana na sprzedaż - idealna pod Twój dom

Tuszyn - 03 kwietnia 2026

991 m² - 222 zł/m²
Sprzedam działki budowlane w Hucie Dłutowskiej

Huta Dłutowska - Odświeżono dnia 05 maja 2026

1 627 m² - 155.26 zł/m²
Teren pod budowę osiedla domów z towarzyszącymi usługami

Pabianice - Odświeżono dnia 14 maja 2026

35 981 m² - 102.83 zł/m²
Działka budowlana przy ul. Nowowolskiej Pabianice

Pabianice - 27 marca 2026

928 m² - 203.66 zł/m²
Wydzierzawie powierzchnię pod działalność

Gospodarz - 20 kwietnia 2026

3 000 m² - 0.83 zł/m²
Działka budowlana Rzgów ul Bema

Rzgów - Odświeżono dnia 18 maja 2026

1 200 m² - 350 zł/m²
Działka budowlana w Rzgowie, super lokalizacja.

Rzgów - 28 kwietnia 2026

914 m² - 303.06 zł/m²
Na sprzedaż działki rolne o powierzchni 33 202 mkw

Jutroszew - 19 maja 2026

33 202 m² - 13.85 zł/m²
Działka Budowlana 7km od Tuszyna

Szczukwin - Odświeżono dnia 04 maja 2026

1 050 m² - 140 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Dłutów - Odświeżono dnia 07 maja 2026

1 000 m² - 130 zł/m²
Teren inwestycyjny -6,95 ha - 16 działek - Gmina Dłutów - SYNDYK

Dłutów - 08 maja 2026

69 534 m² - 48.18 zł/m²
Działka Rzgów 6498 m² Mpzp 6Mn podział Łódź

Gospodarz - 27 kwietnia 2026

6 498 m² - 384.73 zł/m²
Sprzedam działkę w Bychlewie (woj. łódzkie)

Bychlew - 17 maja 2026

2 704 m² - 181.95 zł/m²
Sprzedam dwie działki budowlane

Sprzedam dwie działki budowlane

295 000 złdo negocjacji

Dąbrowa - Odświeżono dnia 05 maja 2026

10 950 m² - 26.94 zł/m²
działka 30 km Łódź  MPZP Szczukwin 1500 m2 Tuszyn

Szczukwin - 06 maja 2026

1 500 m² - 106.67 zł/m²
Działki budowlane (Bychlew od strony Hermanowa)

Bychlew - 23 kwietnia 2026

2 561 m² - 220 zł/m²
Działka inwestycyjna w Kruszowie 20.002 m2

Kruszów - 23 kwietnia 2026

20 002 m² - 148.99 zł/m²
działki na Gadce starej przy samej granicy Łodzi, super lokalizacja

Stara Gadka - 02 maja 2026

922 m² - 347.07 zł/m²
Działka inwestycyjna w Kruszowie 9.711 m2

Kruszów - 23 kwietnia 2026

9 711 m² - 148.9 zł/m²
Piękna działka z ogrodem i altanką. Na sprzedaż lub zamianę

Świerczyna - 04 maja 2026

1 813 m² - 164.92 zł/m²
Działka budowlana blisko Łodzi, bez prowizji

Romanów - 15 maja 2026

1 334,58 m² - 128.88 zł/m²
Żeromin, RYBAKÓWKA działka rolno-budowlano-rekreacyjna do negocjacji

Żeromin - 05 maja 2026

21 600 m² - 55.56 zł/m²
2,35 ha | S8 | Rondo | MPZP: Mixed-use | Logistyka | TOP Lokalizacja

Pabianice - Odświeżono dnia 08 maja 2026

23 500 m² - 548.94 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Kalino - Odświeżono dnia 09 maja 2026

700 m² - 557.14 zł/m²
Sprzedam działkę Pawlikowice

Pawlikowice - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 000 m² - 203 zł/m²
Oferta prywatna. Działka na sprzedaż (Pawlikowice, pow. pabianicki)

Pawlikowice - 26 kwietnia 2026

6 151 m² - 47.15 zł/m²
Działka budowlana w Łodzi przy lesie z mediami

Łódź, Górna - 26 kwietnia 2026

2 000 m² - 590 zł/m²

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Zofiówka i okolice!