Powierzchnia

Wymarzona działka - Wtórek - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Działka pod zabudowę

Działka pod zabudowę

103 675 zł

Wtórek - Odświeżono dnia 12 maja 2026

715 m² - 145 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji

Ostrów Wielkopolski - 11 maja 2026

1 113 m² - 121.29 zł/m²
Działka budowlana

Smardowskie Olendry - 22 kwietnia 2026

1 224 m² - 122.55 zł/m²
Działka na sprzedaż Wysocko Wielkie

Wysocko Wielkie - Odświeżono dnia 18 maja 2026

720 m² - 259 zł/m²
Sprzedam działkę ROD im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowie Wlkp. o powierzchni 468 m2.

Wysocko Wielkie - Odświeżono dnia 11 maja 2026

468 m² - 36.32 zł/m²
Odstąpię prawo do działki ROD „Relaks” w Ostrowie Wielkopolskim

Ostrów Wielkopolski - 17 maja 2026

410 m² - 65.85 zł/m²
Działka rolno inwestycyjna

Ostrów Wielkopolski - 30 kwietnia 2026

9 300 m² - 42.9 zł/m²
Grunt inwestycyjny pod osiedle domów – 3,86 ha | Ostrów Wlkp. (Karski) | Podzielony na działki

Karski - Odświeżono dnia 15 maja 2026

38 600 m² - 178.76 zł/m²
Grunt 3401m2 pod inwestycję

Ostrów Wielkopolski - 24 kwietnia 2026

3 401 m² - 1028.82 zł/m²
Atrakcyjny teren w samym centrum Ostrowa Wlkp

Ostrów Wielkopolski - 28 kwietnia 2026

5 000 m² - 800 zł/m²
Działka budowlana  Wysocko Małe ul. Pod Borkiem

Wysocko Małe - Odświeżono dnia 19 maja 2026

800 m² - 162.5 zł/m²
Działka rolno inwestycyjna

Ostrów Wielkopolski - Dzisiaj o 08:21

8 940 m² - 44.63 zł/m²
Działki budowlane w spokojnej okolicy

Czekanów - 23 kwietnia 2026

660 m² - 200 zł/m²
działka budowlana

Latowice - 17 maja 2026

783 m² - 114.94 zł/m²
atrakcyjne działki Wysocko Małe WZ

Wysocko Małe - 15 maja 2026

1 076 m² - 165 zł/m²
Działka Budowlana

Sieroszewice - Dzisiaj o 11:34

900 m² - 111.11 zł/m²
Działka ROD 510m ul. Wrocławska Ostrów Wlkp

Ostrów Wielkopolski - Odświeżono dnia 17 maja 2026

510 m² - 87.25 zł/m²
Dzialka rekreacyjna 390m grunwaldzka

Ostrów Wielkopolski - 15 maja 2026

390 m² - 56.41 zł/m²
Działka rekreacyjna ul. Wrocławska

Ostrów Wielkopolski - 14 maja 2026

400 m² - 40 zł/m²
Działka budowlana Pruślin ul. Oliwkowa 545m2

Ostrów Wielkopolski - Odświeżono dnia 11 maja 2026

545 m² - 366.97 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD 468 m² z domkiem – Ostrów Wlkp. ul. Gorzycka

Ostrów Wielkopolski - 11 maja 2026

468 m² - 61.97 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

1 200 000 zł

Ostrów Wielkopolski - 11 maja 2026

1 858 m² - 645.86 zł/m²
Sprzedam działkę na terenie ROD Ostrów Wlkp

Ostrów Wielkopolski - 08 maja 2026

465 m² - 139.78 zł/m²
Działka budowlana 720m w centrum Ostrowa Wlkp.

Ostrów Wielkopolski - 06 maja 2026

720 m² - 415.28 zł/m²
Do sprzedania działka budowlana  przu ul. Leszczynowej 3221m2 Ostrow

Ostrów Wielkopolski - Odświeżono dnia 05 maja 2026

3 221 m² - 124.19 zł/m²
Działka Plac pod wynajem

Ostrów Wielkopolski - Odświeżono dnia 05 maja 2026

630 m² - 2.38 zł/m²
Piękna Działka  ROD

Ostrów Wielkopolski - 04 maja 2026

430 m² - 39.53 zł/m²
Piękna zadbana działka ROD im. 3 Maja

Ostrów Wielkopolski - 02 maja 2026

400 m² - 123.75 zł/m²
Działka rekreacyjna  RODO „Na Górce”

Ostrów Wielkopolski - 01 maja 2026

333 m² - 93.09 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną 3200 m

Sprzedam działkę budowlaną 3200 m

260 000 złdo negocjacji

Ostrów Wielkopolski - 30 kwietnia 2026

3 200 m² - 81.25 zł/m²
Sprzedam działkę 5777 m2

Sprzedam działkę 5777 m2

290 000 złdo negocjacji

Ostrów Wielkopolski - 30 kwietnia 2026

5 700 m² - 50.88 zł/m²
Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna

Ostrów Wielkopolski - 28 kwietnia 2026

53 597 m² - 140 zł/m²
działka budowlana z projektem Radłów

Ostrów Wielkopolski - 27 kwietnia 2026

1 130 m² - 230.09 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Natura

Działka rekreacyjna ROD Natura

50 000 złdo negocjacji

Ostrów Wielkopolski - 27 kwietnia 2026

400 m² - 125 zł/m²
Działka rekreacyjna Relaks Piaski Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski - 26 kwietnia 2026

450 m² - 66.67 zł/m²
Działka rekreacyjna nr 23 ROD 400 m² z domkiem murowanym – Ostrów Wlkp. ul. Wysocka

Ostrów Wielkopolski - 26 kwietnia 2026

400 m² - 87.5 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD

Działka rekreacyjna ROD

25 000 złdo negocjacji

Ostrów Wielkopolski - 21 kwietnia 2026

415 m² - 60.24 zł/m²
Sprzedam ogródek Działkowy , Zębców ul Przeskok

Ostrów Wielkopolski - 21 kwietnia 2026

440 m² - 131.59 zł/m²
Działka budowlana ul. Bakaliowa Zębców

Ostrów Wielkopolski - 14 maja 2026

923 m² - 232.94 zł/m²
działka budowlana Ostrów przy ulicy

Ostrów Wielkopolski - 23 kwietnia 2026

688 m² - 436.05 zł/m²

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Wtórek i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon