Powierzchnia

Wymarzona działka - Wieleń - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 3 ogłoszenia
Działka 2ha Wrzeszczyna gm Wieleń

Działka 2ha Wrzeszczyna gm Wieleń

150 000 zł

Wieleń - 21 kwietnia 2026

20 314 m² - 7.38 zł/m²
12 ha z linią brzegową Noteci (ok 600 m) - unikatowa ziemia Wieleń

Wieleń - 15 kwietnia 2026

122 800 m² - 7.29 zł/m²
Działka sprzedaż  WIELEŃ 3997,00m2

Wieleń - Odświeżono dnia 01 maja 2026

3 997 m² - 125.09 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Teren inwestycyjny nieruchomość zabudowana tartak

Miały - 20 kwietnia 2026

64 739 m² - 61.63 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną

90 000 złdo negocjacji

Rosko - 07 maja 2026

1 200 m² - 75 zł/m²
Atrakcyjne działki z jeziorem i stawami

Nowe Dwory - 28 kwietnia 2026

110 163 m² - 10.89 zł/m²
Łokacz Mały – działki budowlane od 1300 m²!

Krzyż Wielkopolski - Dzisiaj o 10:08

1 300 m² - 100 zł/m²
Sprzedam działkę nad rzeką Drawą0,50 ha

Krzyż Wielkopolski - Odświeżono dnia 05 maja 2026

5 000 m² - 30 zł/m²
Działka 3,94ha w środku lasu z małym stawem tylko 15,2zł/m2

Kuźnica Żelichowska - 24 kwietnia 2026

39 450 m² - 15.21 zł/m²
ENKLAWA prezentuje: 18,41 ha ziemi! CUDOWNE okolice! Park Narodowy!!!

Żelichowo - 28 kwietnia 2026

184 097 m² - 11.41 zł/m²
Kamiennik gmina Drawsko SUPER DZIAŁKI z MPZP blisko lasu !!!

Drawsko - 01 maja 2026

804 m² - 95 zł/m²
Kamiennik koło Drawska działka z MPZP blisko lasu PIĘKNA OKOLICA !!!

Drawsko - 01 maja 2026

881 m² - 79 zł/m²
Kamiennik/Drawsko działki z MPZP blisko lasu SUPER OFERTA !!!

Drawsko - 01 maja 2026

866 m² - 95 zł/m²
Kamiennik/Drawsko działki z MPZP blisko LASU SUPER INWESTYCJA !!!

Kamiennik - 01 maja 2026

819 m² - 95 zł/m²
Kamiennik gmina Drawsko działki z MPZP blisko lasu SUPER CENA !!!

Kamiennik - 01 maja 2026

1 030 m² - 95 zł/m²
Kamiennik/Drawsko pięknie położone działki przy lesie z MPZP !!!

Kamiennik - 01 maja 2026

1 103 m² - 79 zł/m²
Działka budowlana z wydanym pozwoleniem na budowę  - Chełst

Chełst - 10 maja 2026

1 766 m² - 67.95 zł/m²
Działka z domkiem letniskowym nad jeziorem

Krucz - 19 kwietnia 2026

1 600 m² - 180.63 zł/m²
duża działka z warunkami zabudowy Rychlik

Rychlik - 11 maja 2026

9 800 m² - 12.76 zł/m²
Działka Nad Jeziorem Warunki Zabudowy Na Dom I Stadnine Koni

Kruteczek - Odświeżono dzisiaj o 14:35

8 000 m² - 62.39 zł/m²
Sprzedam dzialke nad jeziorem m Kruteczek

Kruteczek - Odświeżono dzisiaj o 12:54

7 100 m² - 90.14 zł/m²
DZIAŁKI W PUSZCZY NOTECKIEJ | Kruteczek | Blisko jeziora i lasu

Kruteczek - 07 maja 2026

3 565 m² - 30 zł/m²
Wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym I 9,2 ha

Kwiejce Nowe - 21 kwietnia 2026

92 689 m² - 37.76 zł/m²
Nieruchomość inwestycyjna, Dwa Budynki, 3,2 ha | MPZP - UT + ML

Kwiejce Nowe - 01 kwietnia 2026

32 155 m² - 90.19 zł/m²
Działki budowlane Gajewo 64-713

Gajewo - 08 kwietnia 2026

1 500 m² - 35 zł/m²
Na sprzedaż działka z WZ Rychlik/Trzcianka

Rychlik - 13 maja 2026

4 000 m² - 37.25 zł/m²
Działka usługowa/ inwestycyjna/ zabudowa wielorodzinna

Gajewo - 01 maja 2026

4 532 m² - 100 zł/m²
Działka budowlana z warunkami zabudowy Lipno gm.Drezdenko

Lipno - 13 maja 2026

1 650 m² - 60.61 zł/m²
Działka w malowniczej okolicy MPZP!

Drezdenko - 13 kwietnia 2026

934 m² - 289.08 zł/m²
Przejęcie dzierżawy działki 1000 m² + domek holenderski | las | 300 m od jeziora

Lubowo - 03 maja 2026

1 000 m² - 28 zł/m²
Działka budowlana (0,29 ha) Bukowiec, gm. Czarnków

Bukowiec - 12 maja 2026

2 900 m² - 65 zł/m²
Działki w Chojnie – blisko jeziora i lasu, idealne pod dom lub rekreac

Chojno-Błota Wielkie - 07 maja 2026

3 853 m² - 70 zł/m²
Leśna enklawa z zagajnikiem sosnowym

Chojno-Wieś - 29 kwietnia 2026

3 200 m² - 74.69 zł/m²
Działka Rod w Pile

Działka Rod w Pile

23 900 złdo negocjacji

Piła - 16 kwietnia 2026

300 m² - 79.67 zł/m²
Działka budowlana Jasionna (0,1057m²) [Działka z warunkami zabudowy]

Jasionna - 04 maja 2026

1 054 m² - 91.08 zł/m²
Działka 1700 m² w spokojnej lokalizacji

Popowo - 08 maja 2026

1 700 m² - 100 zł/m²
Działka siedliskowa 1,78 ha Goraj Zamek tylko 78.6zł/m2 z pozwoleniem na budowę

Goraj Zamek - 24 kwietnia 2026

17 800 m² - 78.65 zł/m²
Działka pod dom jednorodzinny Karolewo.

Karolewo - 07 maja 2026

4 950 m² - 100 zł/m²
Popowo działka 3700 m² WZ 2 budynki 24 mieszkania

Popowo - 07 maja 2026

3 700 m² - 135 zł/m²
Działki budowlane na sprzedaż – Popowo, gm. Wronki

Popowo - 15 kwietnia 2026

1 566 m² - 75 zł/m²
Wyjątkowa działka 925 m2 pod lasem - Obelzanki

Obelzanki - Dzisiaj o 12:24

925 m² - 128.65 zł/m²
Działka budowlana 1086m² do wyboru z 6 działek, przy granicy Drezdenka

Drezdenko - 12 maja 2026

1 086 m² - 147.33 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 10

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Wieleń i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon